>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UWAGA na KRĘTACZY z William Hill !!!

B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Chciałbym wszystkich przestrzec przed wpłatami, obstawianiem w William Hill.
U wielu z Was, podobnie jak u mnie do niedawna, w świadomości firma ta rysowała się jako w pełni rzetelna, pewna, ba, nawet najbardziej renomowana ze względu na długi czas funkcjonowania na brytyjskim rynku bookmakerów stacjonarnych.
Oddział zakładów internetowych WH to zupełnie co innego - krętactwa z ich strony i niepewność co do losu wpłaconych pieniędzy.
Ze względu na różną w WH praktykę obowiązku obrotu depozytem, skontaktowałem się z Bartkiem z ichniejszego supportu.
Nie chcą konkretnie odpowiedzieć ile razy musimy się obrócić depozytem przed wypłatą. W pokrętny sposób informuje o konieczności 2-3 obrotów, potem mówi tylko o 3. Nie odpowiadają ile konkretnie razy trzeba wykonać obrót kapitałem wpłaconym.
A przecież to jedna z podstawowych informacji na podst. których podejmuje się decyzję o wyborze booka!!! Na jeden zakład przeznaczamy 100 j, na inny 15j, a na kolejny 10000 j.
W końcu odpowiada, że oni polecają (co to za określenie?; obowiązującym powinien być jasny zapis regulaminu, a nie jakieś polecenia, sugestie, rady szeregowego pracownika, które, jak i on sam, mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie).
Potem już Bartek mówi o minimum 3 obrotach.
Kiedy pytam o konkretny punkt regulaminu to sankcjonujący, cały czas wyciera klawiaturę wyświechtanym komunałem, którego nauczyli go zapewne podczas kilkudniowego przyuczenia do posługiwania się nic niewnoszącą nowomową, a robiącą jednakoż wrażenie kultury i profesjonalizmu tzw. konsultanta - procedurami. Procedur jednak nie zna i nie potrafi nic na ich temat powiedzieć!
Następnie, gdy widzi, że nie zamydli mi oczu, pyta dlaczego &quot;tak się spieram&quot;. Chcąc rozmyć temat, przytacza bezsensowny przykład:
&quot;Bartek: N.p. jak wpłaci Pan 100 obstawi jeden zakłąd za 5 i wypłaci.&quot;
Typowe nożyce Golicyna.
W końcu straszy mnie ???? &quot;konsekwencjami&quot;, że przy wpłacie i obstawieniu będę musiał się tłumaczyć i będę miał komplikacje. Nie potrafi odpowiedzieć z jakiego powodu, w jakiej sprawie, przed jakim ciałem itd.

Niestety, ta rozmowa potwierdziła tylko informacje jakie otrzymałem od graczy obstawiających w WH.
Jeżeli zaczynasz wygrywać w WH to WH albo limituje gracza (jeżeli gra mniejszymi stawkami) albo bez uprzedzenia informuje, że pieniądze muszą być jeszcze kilka razy obrócone, bo nie wypłacą!!!
Jasne jest, że grający wyższymi kwotami już po takich krętactwach ze strony WH więcej tam nie zagra i ma jeden zamiar - wypłacić wygrane pieniądze. Dlatego go nie limitują, ale robią tak, by ten przez wielokrotne ryzyko (obstawia zakłady, aby tylko wypłacić, ale kilka razy musi to zrobić) choć część pokaźnej kwoty utopił w WH przez stawianie na zdarzenia do których merytorycznie nie przeanalizował.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
U większości bukmacherów (w tym WilliamHill) depozyt po wpłacie należy obrócić minimum jeden raz, aby go później móc wypłacić.
Obrócenie tylko części wpłaconego depozytu przed wypłatą powoduje, iż jesteśmy podejrzani o &quot;pranie brudnych pieniędzy&quot;.
edit: podaj na PW swój login z WH, postaram się dowiedzieć konkretnie informacje.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
U większości bukmacherów (w tym WilliamHill) depozyt po wpłacie należy obrócić minimum jeden raz, aby go później móc wypłacić.
Tak, to jest oczywiste.
Obrócenie tylko części wpłaconego depozytu przed wypłatą powoduje, iż jesteśmy podejrzani o &quot;pranie brudnych pieniędzy&quot;.
Tak, to również jest oczywiste.

Twój post niestety nie jest merytoryczną odpowiedzią na mój post i oszukańczą praktykę WH.
Proszę, przeczytaj mój post jeszcze raz - wówczas zrozumiesz oszukańcze zagrywki WH i oszukańcze tłumaczenia Bartka.

Jeżeli pisze się o &quot;obróceniu depozytem&quot; to oczywistym jest, że pisze się o obróceniu depozytem (tzn. całym = 100%), a nie jego częścią.
To jest podstawowe znaczenie słów w języku polskim.

Cały czas pisałem z supportem o obróceniu 100% depozytem i support o tym doskonale wiedział. To support zaczął celowo mącić o jakiś częściach depozytu, podając bezsensowne przykłady, nieudolnie starając się niby jakoś tłumaczyć.
Jedna i ta sama wpłata została obrócona ponad 4 razy.
Dla jasności 100 jednostek zostało obróconych 4 razy - tzn.:
1 zakład - 100 j - kurs 1.22 - wygrana 122 jednostek
2 zakład - 122 j - kurs 1.43 - wygrana 174,46 jednostek
3 zakład - 174,43 j - kurs 1.14 - wygrana 198,88 jednostek
4 zakład - 198,88 j - kurs 1.70 - wygrana 338,10 jednostek
Cały czas było angażowane bazowe 100 j (+wygrane z grania tymi 100j).

Działanie WH jest zwykłym fraudem. Takie oszustwa stosowali wobec kilkunastu już większych graczy.
Jako takie zostało już oficjalnie zgłoszone do The City of London Police’s National Fraud Intelligence Bureau.
Zostało przyjęte i śledztwo przedwczoraj ruszyło.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wartość obrotu jest zawsze opisana w Regulaminie promocji, bądź w Regulaminie serwisu. Ciężko mi uwierzyć, że support nie wie ile wynosi wartość obrotu, no chyba, że mają kilka promocji i dla niektórych jest to x2 a dla innych x3.
Nigdy nie miałem sytuacji, że WH kazał mi obracać bonusem bez mojej wcześniej wiedzy (np. skorzystanie z promocji)
Proszę, przeczytaj mój post jeszcze raz - wówczas zrozumiesz oszukańcze zagrywki i oszukańcze tłumaczenia Bartka.
Nawet dwa razy nie wystarczą, żeby zrozumieć o co chodzi ...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zasadnicze pytanie
@BoxingCavalier o co Ci konkretnie chodzi ?
Nie napisałes kompletnie nic konkretnego tylko że support nie może Ci udzielić dokładnych informacji, a co to support jest wszystko wiedzący ? Każdy bukmacher ma kilka działów i jeżeli chcesz otrzymać konkretną odpowiedź musisz do nich napisać meilowo wtedy twoje zapytanie trafi do odpowiedniego działu i dostaniesz najwłasciwsza odpowiedź. Człowiek z supportu jest tylko konsultantem i tak naprawdę to gó.wno wie, wszystkie teksty ma przygotowane, zauważ że nawet przywitać się nie potrafi, wkleja bezmyślnie regułki.
Zasadnicze pytanie gdzie Ty widzisz jakieś oszustwo ? to że jakiś Bartek Ci tak powiedział to znaczy że to jest oszutwo ? hehe a z tym śledztwem to mnie rozbawiłeś.
Kolega @Marcin-Odra odpowiedział konkretnie obrót wynosi 1X i tyle. Uwierz mi na słowo że Marcin-Odra jest 10X bardziej poinformowany niż jakiś tam bartek.
 
Do góry Bottom