>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Uwaga na mailing z Skrill - próba wyłudzenia danych

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dni dzisiejszym po raz kolejny został wysłany fałszywy mailing ze skrill.
To klasyczny phishing! Fałszywy e-mail, na żadne linki nie klikać. Ma na celu uzyskanie dostępu do twojego konta poprzez udostępnienie loginu oraz hasła. Nie ma żadnych zmian w Skrill. Dalej będą obsługiwać graczy z Polski!
Treść tego maila:
Dzień dobry.

W związku ze zmianą ustawy zasadniczej o grach i zakładach wzajemnych w Polsce dnia 18.03.2017r zmienia się regulamin świadczenia usług konta Skrill.
W związku ze zmianą postanowień licencyjnych każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia nowego regulaminu firmy. W celu dalszego korzystania z konta prosimy zalogować się na

edit admin

a następnie zapoznanie się z nowym regulaminem Skrill.

Dziękujemy.
Zespół Skrill.
Patrzcie na jaki adres URL was zawsze przekierowuje!
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Od 2/3 lat robi to ta sama osoba, tym samym sposobem. Wiele osób dało się nabrać i po prostu okraść, a typ ciągle bezkarny.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No niestety, jakby trafił na osobę co nie miała tam pieniędzy z bukmachera tylko z innego przychodu lub wpłaty po prostu to sadze, ze łatwiej byłoby takiej osobie coś zgłosić. Tylko policja z jednego przypadku bardzo niechętnie do tego podeszła i to przy kwocie około 6 tysięcy a nie powinno tak być.
Ale uważać trzeba.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Przed chwilą to zatwierdziłem, zmiana pinu coś da? Kiedy po wpisaniu nowego pinu klikam, &#39;&#39;resetuj&#39;&#39; ,to jest tak jakby bez reakcji, nie wiem czy zmieniło pin czy nie. Hasło też zmieniłem. Coś jeszcze warto zmienić?
WŁasnie udało mi się ustalić, ze pin nie chce się u mnie zmienić.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Atakuj czym prędzej Support, Ludzie tyle się o tym piszę wszędzie a odnosze wrażenie żę dopiero &#39;&#39; Mądry Polak po szkodzie.....&#39;&#39;
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Z konta na którym chwilowo miałem mało pięniedzy nic nie zdążyło zniknąć. Włączyłem weryfikacje dwuetapową. Mam nadzieję że to juz wystarczy, na wszelki wypadek zadzwonię jeszcze do suportu i powiem co się stało.
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Też to dostałem, chociaż zajmuje się bezpieczeństwem w internecie to sam prawie dałem się nabrać. Zastanawiam się skąd ten typek miał mój adres e-mail?
Jeżeli wpisałeś swoje dane na tej stronie musisz jak najszybciej zalogować się w Skrill&#39;u i zmienić swoje hasło + włączyć dodatkowe zabezpieczenia podczas logowania. Jeżeli gość nie zdążył podjąć środków to na 99% jesteś bezpieczny.
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Temat dalej aktualny, dostałem dzisiaj dwa nowe maile - linki przekierowują na fałszywą stronę logowania w NAZWA.PL: www .stanieku7. nazwa.pl - UWAŻAJCIE
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Przed chwilą to zatwierdziłem, zmiana pinu coś da? WŁasnie udało mi się ustalić, ze pin nie chce się u mnie zmienić.
Hasło + włączenie duetapowej autoryzacji dostępu do podstawa.
Jak zrobisz szybko, zanim oszust się zaloguje i zrobi przelew to jesteś bezpieczny ;)

Zgłaszanie do suportu ma znikomy sens jeżeli kasa nie wyparowała.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Dzisiaj jak otrzymałem mail to od razu zadzowniłem do nazwa.pl żeby zablokowali i dzisiaj sprawnie im to poszło bo było zablokowane w ciągu kilku minut. Ostatnio kilka h im to zajęło. Dzwońcie, piszcie tam gdzie ten **** stawia strony, dzięki temu komuś może ocaleją pieniądze ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie mam pytanie bo bez pomyłke mój brat zalogował się na Skrill przez tego e-maila co ktoś rozsyła wirusa zmienił już hasło naa Skrill itp czy to wystarczy czy co należy zrobić?

Proszę o szybką odp, jeśli to możliwe.

Z góry dzięki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie mam pytanie bo bez pomyłke mój brat zalogował się na Skrill przez tego e-maila co ktoś rozsyła wirusa zmienił już hasło naa Skrill itp czy to wystarczy czy co należy zrobić?

Proszę o szybką odp, jeśli to możliwe.

Z góry dzięki.
Najlepiej zmienić hasła do maila i samego skrilla. Ale najważniejsze to włączyć dwuczynnikowe logowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 185

adikos

Użytkownik
to nie wirus, jeśli nie używasz konta od min roku to wysyłają takie maile, możesz sam je zamknąć albo nic nie robić jeśli nie zamierzasz z niego już nigdy korzystać.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jeśli np zadzwonię jutro, zamknę konto to nie będę musiał nic za to płacić ? Bo kwota, którą podali mi w mailu troszkę mnie wystraszyła.
Ta kwota to 12 złotych z groszami i jest pobierana, jeżeli posiadasz środki na koncie. Dlatego też nie masz się za bardzo co martwić.
 
Do góry Bottom