>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ważne Uwaga na oszusta!!!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
UWAGA OSZUST!!!!


W ostatnich dniach na Instagramie jakaś osoba na swoich profilach wrzucała bezczelnie skopiowane analizy z forum, były to analizy od różnych osób, więc na pewno nie mogła być autorem tych analiz. Skopiowane analizy były wrzucane na płatnych grupach tej osoby, jak jeden z naszych użytkowników spytał o te typy to właściciel grupy odpisał mu, że jest właścicielem forum i go zablokował co jest oczywiście kłamstwem. Forum nigdy nie sprzedawało typów swoich użytkowników ani nigdy nie będzie tego robić, nie udostępniamy też na chwilę obecną typów w social mediach, nie wykluczamy, że kiedyś się na to zdecydujemy, ale jeżeli to nastąpi to będzie taka informacja na forum i na pewno nie będzie to na żadnych płatnych grupach, za typy na forum nigdy nie zapłaciliście i nie zapłacicie.

Osoba wrzucała te analizy na swoich płatnych grupach pod nazwą freekupony, freekuponyvip oraz spacebets.pl
Mimo, że reklamuje się, że udostępnia typy za darmo to bierze pieniądze za typy, które bezczelnie kradnie z forum!!!

Screenshot_20220718-200013_Instagram.jpg

Statystyki pochodzą z płatnej grupy, a są udostępniane niby jako darmowe typy, żeby werbować osoby!

Tu przykład analizy skopiowanej z forum słowo w słowo

Screenshot_20220718-130848_Instagram.jpg Screenshot_20220718-125652_Opera.jpg

W ostatnich dniach były również wrzucane analizy tych użytkowników
Screenshot_20220718-125827_Opera.jpg Screenshot_20220718-125930_Opera.jpg

Niestety tu już screenów nie posiadamy, bo osoba, która zdemaskowała oszusta została usunięta z owej grupy.

Podsumowując przestrzegamy po raz kolejny przed wszelkiej maści oszustami, którzy wam proponują płatne typy oraz jeszcze raz podkreślamy FORUM nigdy nie sprzedawało ani nie będzie sprzedawać waszych typów!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2009
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czy posiadamy nazwę tego konta?. Jeśli Tak, to można zrobić akcję zgłaszania konta że jest fałszywe itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Również zgłoszone. Kto ma konto na instagramie i chciałby pomóc to zapraszamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1369
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Już zgłaszam ;) a w reklamach mi mignęła ta reklama i miałem wrażenie że gdzieś to widziałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1541
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
żeby zobaczyć analizy trzeba wykupić abonament, poniżej "przygoda" jednej osoby z tym oszustem

Tak, trzeba wykupić abonament na vipa - gość stosuje różne promki. Ja za pakiet zapłaciłem ok. 300 zł na 3 miesiące, ale często ma promki na jakiś testowy okres. Niestety jak się okazało kopiuje typy z forum. Zażądałem zwrotu pieniędzy za to, że podaje nie swoje typy (na forum są przecież całkowicie darmowe) no i mnie zablokował, kasy rzecz jasna nie oddał.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
I co odpowiadaja wam na te zgloszenia? :) To algorytm je rozpatruje... zglaszam kilka tysiecy takich profili rocznie, zaden... podkreslam zaden profil nie zostal usuniety... czy to podszywanie sie pod orlen czy to strony z wirusami... to nic nie da... Tak samo dziala "pomoc" na allegro... zglaszasz uzytkownika, ktory Cie oszukal, zamykasz sprawe, on nie ponosi zadnych konsekwencji z wyjatkiem zwrotu pieniedzy i moze dzialac dalej i oszukiwac ludzi... To jest specjalnie skonstruowane w ten sposob. Strony jedna reka biora kase od przestepcow a druga glaszcza po uzytkownikow po glowie mowiac, ze nad wszystkim czuwaja. Te portale to przeciez mafia...

https://incydent.cert.pl/#!/lang=pl tutaj mozna zglosic anonimowo te strony

Zgłoszenie domeny internetowej służącej do wyłudzeń danych i środków finansowych
Korzystając z niniejszego formularza, mogą Państwo zgłosić domeny internetowe, które za podstawowy cel swojego działania mają wprowadzenie w błąd użytkowników internetu i w ten sposób doprowadzenie ich do niekorzystnego rozporządzenia środkami finansowymi albo do wyłudzenia ich danych osobowych.

Jeżeli chcą Państwo zgłosić innego rodzaju incydent proszę użyć poniższego odnośnika:
Zgłaszanie incydentu (innego niż złośliwa domena) do CSIRT NASK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1296
Do góry Bottom