>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UWAGA! Oszuści podszywają się pod bah

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Przestępcy internetowi nieustannie próbują wejść w posiadanie osobistych i poufnych danych za pomocą fałszywych wiadomości e-mail. Obecnie nasi gracze mogą otrzymywać wiadomości e-mail przesyłane rzekomo przez bet-at-home.com.
Odbiorcy są informowani o zmianie ogólnych warunków handlowych i proszeni o kliknięcie przesłanego linku w ciągu 72 godzin w celu uniknięcia blokady konta gracza. Po kliknięciu linku gracz jest przenoszony na fałszywą stronę do logowania!
Ważne: w przypadku otrzymania takiej wiadomości e-mail prosimy o jej natychmiastowe usunięcie i nieklikanie w zawarty w niej link!
ja dostałem takiego e-maila, wszedłem na stronę i nie zauważyłem różnicy. Już by mieli moje haslo gdybym nie zapomniał nr klienta i hasła. Na szczescie... ;)
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
Uwaga dziś w nocy zostałem okradziony z kasy.
Zmojego konta poszły zakłady i oczywiście przegrane . A zleciłem wypłate środków rano się budzę żeby sprawdzić sytauację a tu zero na koncie i postawione jakiś zakłady na tenis .
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
Niestety ja się nabrałem i straciłem 1200 zł :/ Kto wszedł w linka niech od razu zmieni hasło !!!!
 
Do góry Bottom