>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

V Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Liga okręgowa - Płock 2011/2012
20.08 13:00
Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 1 @ 1.30 2:1 ✅
Wisla ma wysokie aspiracje na awans do 4 ligi.Obecnym składem zajeli 3 miejsce (2pkt zabrakły im do strefy barazowej.) w ubiegłym sezonie. Stocznia jak to Stocznia na wyjazdach kiepsko. Uważam , że Wisła tutaj pokaże swoje aspiracje i zdobedzie komplet punktów. Przypomne ze po 2 meczach Wisła zgromadziła 6pkt a Stoczniowiec 0.
21.08 15:00
Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn 2 @ 2.15 1:5 ✅
Orzel to drużyna która lubi dużo strzelać i dużo tracić.Dużo osób wystepujacych w tej lidze faworyzują Orła , Wisłę Duninów i Mazur Gostynin. Wicher?Hmm..w tym sezonie wróżę im spadek,A klasa to ich miejsce.W tamtym sezonie Orzel wygral z Wicherem w Cieszewie 5:1 , ale wynik zostal zwerfikowany jako w/o dla Wichera , ponieważ na placu nie było młodzieżowca.W Goleszynie było 8:5 dla miejscowych.W niedziele tylko zwyciestwo ORŁA!
Na moje oko ten dubel to 6/10 ;)
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Okręgówka Katowice III
Start Pietrowice Wielkie - Włókniarz Nędza 2 1.90✅ tak jak pisałem kurs promocja. Włókniarz wygrał 4-0
Taki kurs na gości to promocja. Start w ostatniej kolejce przegrał 5-0 a Włókniarz wygrał wysoko 6-2. Start stacza się od rundy rewanżowej poprzedniego sezonu, którą zagrali fatalnie i gdyby nie dobra pierwsza runda to dziś graliby jedną klasę niżej. Pierwszy mecz pokazał, że tej ekipie ciężko będzie o punkty w tym sezonie. Drużyna w małej wiosce budowana za pieniądze, stąd po jakimś czasie problemy, znamy to. Dziś kadra Startu to 15 zawodników, najlepsi odeszli przed sezonem. Dodatkowo jak w zwyczaju zmieniono trenera. Ogólnie bałagan totalny.
Włókniarz to przy nich oaza spokoju. Drużyna mocna, zgrana, która już w poprzednich latach potrafiła wygrywać wysoko z dużo silniejszym Startem Pietrowice. Wg mnie jest to faworyt kolejki bez dwóch zdań.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec 2 @ 1,65 częstochowska liga okręgowa
Sparta to główny kandydat do awansu. Udowodnili to już w pierwszym spotkaniu rozbijając 11-0 Płomień Kuźnica Marianowa. Pogoń także wygrała swój pierwszy mecz wysoko pokonując beniaminka z Łobodna. Tak więc będziemy świadkami meczu na szczycie. Wprawdzie w poprzednim sezonie Pogoń zajęła czwarte miejsce ale mieli aż 24 punkty straty do Sparty. Oba spotkania w poprzednich rozgrywkach wygrała drużyna z Lublińca z bilansem bramkowym 7-0. W sobotnie popołudnie także nie powinni mieć problemów z zainkasowaniem kompletu punktów, które powinny umocnić ich na pozycji lidera.
Gwarek Tarnowskie Góry - Unia Ząbkowice 1 @ 1,70 katowicka liga okręgowa II

W Tarnowskich Górach na ten sezon wyznaczono tylko jeden cel czyli awans do IV ligi. Poczyniono odpowiednie wzmocnienia i wydaje się że Gwarek powinien być jednym z faworytów. Unia w poprzednim sezonie zajęła druga pozycję bezpośrednio wyprzedzając właśnie sobotniego rywala. W pierwszych spotkaniach oba zespoły odniosły identyczne zwycięstwo i napewno będą chciały wygrać także w sobotę. Jednak to według mnie Gwarek jest zdecydowanym faworytem. Tarnogórzanie muszą wygrywać na własnym terenie jeśli chcą osiągnąć zakładany cel. Będzie to także okazja do rewanżu za zeszłosezonową porażkę z Unią na własnym boisku 2-0.

Urania Ruda Śląska - AKS Niwka Sosnowiec 2 @ 1,70
katowicka liga okręgowa II
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Okręgówka Katowice III
Proponuję taki dubel na dziś:⛔ okręgówka dziś zdecydowanie mnie zawiodła.
Jedność Jejkowice - Start Pietrowice Wielkie 1 1.30
Włókniarz Nędza - Czarni Gorzyce 1 1.45
Start Pietrowice spadnie z hukiem z okręgówki. Pierwsze dwa mecz to gładkie przegrane 5-0 i 4-0 więc to wszystko mówi samo ze siebie. Wyżej opisałem co w tej ekipie się dzieje. Nie widzę tutaj żadnych szans na zdobycie punktów z Jejkowicami, które wygrały poprzedni mecz na wyjeździe 3-2.
Nędza również powinna sobie poradzić bez problemów u siebie. Po dwóch meczach mają bilans 12-2 w bramkach i komplet 6 punktów. Jest to ekipa bardzo doświadczona, ułożona budowana z głową.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Świętokrzyska okręgówka

Astra Piekoszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ✅✅✅ 0:3
Typ: 2
Kurs: 1,40
tobet
Jak dla mnie prosta sprawa, KSZO w tym sezonie ma awansować. Grają 3 mecz, jak na razie 2 zwycięstwa. Bramki 7:2. Do Piekoszowa pojechała liczna grupa kibiców (za pewne będzie więcej ich niż miejscowych bo około 400). Klub został przed sezonem wzmocniony bo jasne są cele dla klubu, także inny wynik niż zwycięstwo KSZO będzie sporym zaskoczeniem. Szkoda, że nigdzie nie da się postawić handicapu na KSZO ale cóż zrobić.

Victoria Skalbmierz - GKS Rudki ⛔ 1:1
Typ: 1
Kurs: 1,50
tobet
Byłem ostatnio na meczu KSZO z Victorią i muszę powiedzieć, że gospodarze dzisiejszego meczu spisali się przyzwoicie na tle drużyny, która zdominuje tą lige(KSZO). W pierwszym meczu Victoria wygrała bardzo wysoko 6:0. Po porażce w Ostrowcu znowu powinni zwyciężyć na własnym obiekcie.
Pomogłem? kliknij dzięki!
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Liga Okręgowa LUBLIN
Amator Rososz-Leopoldów - POM Iskra Piotrowice [2] 1.40 9/10 (2:4) ✅✅

POM Piotrowice to główny faworyt do awansu w tym roku w lubelskiej okręgówce. Mimo, że przed sezonem 2óch ważnych zawodników odeszło do Motoru Lublin to zespół i tak został należycie wzmocniony co niejako potwierdzają wyniki osiągane w pierwszych kolejkach. POM odniósł 2 zwycięstwa w stosunku 4-1, a w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał 0-1 z dość groźnym beniaminkiem GKS Niemce. Jak udało mi się dowiedzieć zawodnicy z Piotrowic stracili bramkę na samym początku meczu, co było wynikiem zbytniego rozkojarzenia, a później cały mecz starali się zdobyć wyrównującą bramkę.. jednak rywal tego dnia na to nie pozwolił (szczególnie, że ostatecznie POM musiał grać w 10 po czerwonej kartce). Amator to drużyna, która będzie broniła się przed spadkiem. W zeszłym sezonie znaleźli się raptem 1 pkt nad strefą spadkową. W obecnym sezonie na inaugurację pokonali beniaminka Iskrę Krzemień 2-0, aby później doznać dwóch porażek 1-2 z Piaskovią Piaski oraz aż 0-5 z Cisami Nałęczów. Wiem, że są to trochę suche statystyki, ale o drużynach z tych lig ciężko napisać coś więcej. Cele obu drużyn w tym sezonie są zupełnie inne, a dotychczasowe wyniki to potwierdzają. Każdy inny wynik niż wygrana POMu Piotrowice będzie dla mnie niespodzianką.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
AKS Ujanowice - KS Zakopane
Typ: KS Zakopane
Kurs: 1,85
Tobet
✅ WYNIK 0:2

O drużynie gospodarzy pisałem już w zeszłym tygodniu, z braku czasu jednak nie wrzuciłem tego do działu tematycznego, a pisałem głównie w typach dnia, koniec wakacji, człowiek nie pracuje, wysłał dziewczynę do maturalnej klasy, więc przed studiami ma miesiąc wolnego i może zając się tym czym lubi - ligami III - V, a czasami także I i II.
Ujanowice - beniaminek klasy okręgowej Nowy Sącz - o ile mi wiadomo absolutny beniaminek. Zaczęli jednak wyśmienicie, w trzech meczach zgromadzili 7pktów. W Zeszłej kolejce przejechali się jednak na wówczas czarnej latarnii tabeli - Grodzie Podegrodzie - co dało mi naturalnie zarobić. Ja już w zeszłym sezonie nie widziałem miejsca dla Ujanowic w Okręgówce, ale skoro już są to niech będą, zaczęli nadwyraz dobrze, a teraz będą spadać - co mam nadzieję da trochę zarobić.
KS Zakopane. Pechowcy tej ligi. Od kilku lat (po fuzji ZKP i Jutrzenki Zakopane) są w czubie okręgówki. Dwa lata temu do ostatniej kolejki walczyli o awans, na meczu Łosoś Łososina Dolna - KS Zakopane w przedostatniej kolejce zgromadziło się na stadionie mocne kilkaset ludzi, z tego spokojnie 300 kibiców gości, którzy musieli przejechać 120km - sporo jak na okręgówkę. Ale nie o tym. Górali trenuje obecnie najlepszy szkoleniowiec na podhalu - Bartłomiej Walczak. Ze zlepku gwiazdek zrobił drużynę. Ci, którzy dawniej rządzili na boisku, krytykowali arbitrów, kolegów, nonstop obrażali się robią czarną robotę, grają defensywnych pomocników i wychodzi im to naprawdę bardzo dobrze. KS prezentuje naprawdę kapitalną formę, gra jak z nut, ich akcje są płynne, z rzadka przypadkowe i jak tak dalej pójdzie to zmiotą całą okręgówkę - moim zdaniem tylko drużyny Łososia, Kobylanki i być może Popradu Rytro na wiosnę u siebie będą w stanie namieszać zakopiańczykom. Reszta powinna być dla nich tłem, szczególnie na dużych boiskach, gdzie będą rozklepywać rywali. Dodatkowo na plus zakopiańczyków świadczy kapitalna dyspozycja napastników - świetnie dobrani Mateusz Kłosowski, który po 4 kolejkach przewodzi tabeli strzelców ligi z bodajże 6 trafieniami oraz niezwykle szybki i równie bramkostrzelny król strzelców ubiegłorocznej okręgówki Bolesław Wesołowski. Ta dwójka oraz dwójka skrzydłowych grają naprawdę niezłą piłkę. Ręka trenera Walczaka powinna popracować jeszcze nad błędami w obronie, gdyż takie przytrafiają się jeszcze głównie stoperom i KS w końcu wywalczy upragniony awans.
zwycięstwo KSZu i powrót beniaminka na jego miejsce w szeregu. Zakopane zwyciężyło zasłużenie, chociaż na stronie Ujanowic widzę, że nie byli zadowoleni z pracy sędziego. No cóż, wiele drużyn na tym szczeblu rozgrywek nie jest, często nie mając racji. W lidze okręgowej wykrystalizowała się czołówka właściwie z dwóch drużyn, Zakopane i Łosoś Łososina, mecz bezpośredni za miesiąc, niestety w Łososinie Dolnej, gdzie mam zdecydowanie za daleko żeby zaszczycić go swoją osobą ????
vs
LKS Szaflary - Poroniec Poronin
Typ: LKS Szaflary (2,55) / LKS Szaflary lub REMIS (1,71)
Tobet
✅ WYNIK 2:1
Dlaczego? Właściwie nie powiem, że Szaflary są dużo lepsze, czy cokolwiek innego. Dysponują wąską kadrą, z jednym z najlepszych środkowych pomocników ligi, w ofensywie kto wie czy nie najlepszym Florianem Kamińskim. Jego natomiast nie ma kto wspomagać, bez niego ta drużyna nie istnieje, co pokazał mecz z Glinikiem (1:4). Poroniec to natomiast mieszanka rutyny z młodością, Ryśka Czerwca wspomagają młodzi gracze obyci w Małopolskiej Lidze Juniorów dyrygowani przez byłego bramkarza Szczakowianki Jaworzno Tomasza Rogalę, obecnie pełniącego także funkcję trenera bramkarzy w Tyskim GKSie.
Drużyny mają podobny potencjał, Szaflary grają w niezmienionym składzie od lat, od dwóch sezonów trenuje ich Paweł Podczerwiński, który z pewnością jest dobrym trenerem, ale mógłby z chłopaków wycisnąć więcej.
Dlaczego pomimo podobnej klasy drużyn stawiam na Szaflary? Krótkie dwa argumenty.
1) Kursy przedstawiają się następująco: 2,55 - 5,25 - 1,70, skoro drużyny mają podobny potencjał to nie z pewnością value na gospodarzy
2) Skoro już przy gospodarzach boisko Szaflar nie sprzyja grze skrzydłami, z dużą ilością podań, kombinacyjnej jaką preferują goście - jest po prostu za małe. Gospodarze bardzo dobrze prezentują się na małych boiskach, są do nich przyzwyczajeni i u siebie będą bardzo groźni dla lepszych drużyn aniżeli Poroniec.
Kolejne klasyczne podhalańskie derby zakończyły się zasłużonym zwycięstwem Szaflar. Gospodarze otworzyli wynik już w drugiej minucie a zwycięskiego gola zdobyli w przedłużonym czasie gry. Mecz rozgrywany w upiornym skwarze w pierwszej połowie nie był porywającym widowiskiem, ale przebiegał pod dyktando gospodarzy.

W 2 minucie koszmarny błąd popełnił bramkarz Porońca. Do daleko zagranej piłki przez Kurandę wystartował Pawełczak i Juszczyk. Bramkarz Porońca będąc poza polem karnym zamiast wybijać piłkę głową starał się ją przyjąć na klatkę piersiową. Futbolówka odbiła mu się od piesi i spadła wprost na nogę Pawełczaka, który kopnął ją do opuszczonej bramki. Kolejny błąd Juszczyka nie zakończył się katastrofą dla jego zespołu tylko, dlatego, że Pawełczak znalazł się na minimalnym spalonym. W dalszej części gry gospodarze widząc słabą dyspozycję poronińskiego golkipera starali się zaskoczyć go strzałami z dystansu. Tym razem Juszczyk był na posterunku po uderzeniach Jarząbka i Piotra Kamińskiego. Poroniec do 35 minuty nie oddał na bramkę gospodarzy ani jednego strzału. Okazja nadarzyła się w 35 minucie, gdy rzut wolny egzekwował Ryszard Czerwiec. Uderzona przez niego piłka z 23 metrów poszybowała wysoko nad bramką a słynny internacjonał chwycił się za głowę po tak nieudanym zagraniu. Druga część meczu zaczęła się od zdecydowanych ataków Porońca. Przewaga drużyny gości trwała nawet wtedy, gdy po drugiej żółtej kartce dla Michała Stasika poronianie musieli grać w dziesiątkę. I właśnie w 65 minucie goście doprowadzili do remisu. Piłkę z linii pola karnego do tyłu do Czerwca odegrał wprowadzony za bratanka Dariusz Grela. Uderzenie byłego ligowca było na tyle precyzyjne, że zasłonięty Gawron przepuścił futbolówkę do siatki. Od 75 minuty inicjatywę znowu odzyskali gospodarze, ale zmarnowali do 90 minuty przynajmniej trzy tzw. „setki” w tym rzut karny, przestrzelony przez Słabonia. Dwukrotnie mając otwartą bramkę strzelali Naglak, który chybił i Pawełczak jego strzał na poprzeczkę sparował Juszczyk. I gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem gospodarze w ostatniej akcji wywalczyli rzut rożny. Do zagranej w gąszcz zawodników piłki najwyżej wyskoczył Magulski i strzałem głową wpakował do siatki. Sędzia wskazał na środek, ale gry już nie wznawiał.
vs
Sokół Stary Sącz - Olimpia Pisarzowa
Typ: Sokół SS
Kurs: 2,50
Tobet
⛔ WYNIK 1:3
Liczyłem na wyższy kurs, w końcu czego się spodziewać po drużynie z bilansem bramek po 3 meczach (jeden zaległy) 0-11 i oczywiscie 0 na koncie. Obie drużyny na pewno liczyły na więcej po rozpoczęciu sezonu - drużynę gości wymieniano nawet wśród tych, którzy mają bić się o awans. Rzeczywistość okazała się inna - drużyny jak narazie z dolnej strefy, o podobnym potencjale, także dla mnie - value. Sokół w zeszłym roku skończył bardzo wysoko, niektórzy twierdzą, że wielce szczęśliwie, ale jednak - a drużyna wiele się nie zmieniła. Początkowe porażki, chociaż w sporych rozmiarach zostały poniesione z drużynami, które walczyć będą o najwyższe cele - Łosoś Łososina Dolna i LKS Kobylanka, gdyby były zakłady długoterminowe o miejsca 1-3 postawiłbym na obie drużyny bez wahania. Sokół na pewno nie jest kandydatem numer 1 do spadku i pokaże to już w najbliszą niedzielę zdobywając pierwsze punkty w lidze.

Przynajmniej jest pierwsza bramka...na pocieszenie. Niestety o przebiegu meczu nie mam żadnych informacji, oprócz tego, że wciąż słyszę, że Sokół to drużyna na środek tabeli...
vs
LKS Kobylanka - Poprad Rytro
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 1,55
Tobet
⛔ WYNIK 1:2
Wiele już nie napiszę, bo niestety nie mam aż tak dużo czasu. Kobylanka - zaciąg najlepszych piłkarzy z okolicznych klubów, narazie daje to wyniki, aczkolwiek bardzo szeroka kadra (rezerwy w czołówce ligę niżej), kilku dobrych gości od siebie (o ile się nie obrażą będzie z nich pożytek zapewne) i trener który w miarę trzyma to w ryzach narazie dają wyniki. W 4 kolejkach 9pktów i tak jak pisałem - dla mnie drużyna powinna bez problemów zając miejsce w pierwszej trójce ligi. Po kilku latach zapewne będzie to samo co z poprzednikiem - Malinexem Kobylanką i drużyna rozyspie się w drobny mak, po kilku sezonach wyżej, ale narazie jest dobrze.
Rytro to drużyna własnego boiska, którego narazie nie mają (rok temu zabrała im powódź) i wobec tego wszystko grają na wyjazdach, natomiast na wiosnę będą gonili wszystkich grając wszystkie mecze u siebie. Wówczas będą bardzo groźni - może na początku nawet jakieś mocne value być, bo po jesieni nie będą raczej szczególnie wysoko. Narazie dostali od Łososia Łososina Dolna 4-1, a Kobylanka to drużyna o podobnej klasie i powinan bez problemów uporać się z Popradem.
Drugi raz Kobylanka traci punkty i dystans do konkurentów o awans...a gonią już kolejni chętni....po 9 pktów oprócz Kobylanki ma kolejne aż 5 drużyn w tabeli. Do Zakopanego strata już 6, a do Łososia 4 punktów...bramki, skrót video, obszerna relacja na http://www.poprad.rytro.biz/news.php?readmore=407
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dolcan II Ząbki - PKS Radość 2 2,1✅

Dla mnie Radość jest jednym z kandydatów do awansu. Grają bardzo fajną piłkę. Jedynie co może przeszkodzić w wygraniu tego spotkania, to wzmocnienia z pierwszej drużyny Dolcanu.

stawka 8/10

Gwardia Warszawa - Józefovia Józefów 1,8✅
Gwardia to outsider tej ligi. Wprawdzie ostatnio udało sie im zremisować z obecnie 3 drużyną, ale nie wydaje mi sie by mogli to powtórzyć. Chłopaki grają w trudnych warunkach (organizacyjnych), ale nadrabiają to ambicją. Goście jest to drużyna nowo kompletowana w przerwie letniej. ale to nic nie znaczy, ponieważ graja tutaj chłopaki zgrani. Połowa grała w poprzednim sezonie w Józefowie, a druga połowa w Radości, skąd przyszli razem z trenerem. Józa w tym sezonie ma walczyć o górną część tabeli i 3 pkt zgarniętę w tym spotkaniu ma im pomóc.

stawka: 9/10

Jeszcze można zagrać spotkania:
Naprzód Brwinów - Sparta Jazgarzew 2 1,5✅


Co ciekawe dzisiaj po goidzinie 15 meczu Radości już na Tobecie nie było, a kurs na Józę 1,5
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Liga okręgowa - Płock 2011/2012
7.09.2011 / 17:30
Skra Drobin - Wisła Sobowo 1 @ 1.80 0:1 ⛔
Skra w ostatniej kolejce zagrała z Wisłą Duninów , po I połowie zanosiło sie na niespodzianke...lecz nie wytrzymali presji i przegrali 4:1. Drobin po 2 zwyciestwach na swoim terenie bedzie zmierzał dziś po 3. Dla mnie to peFFka tego okręgu na dzis.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs
KLASA O NOWY SĄCZ
Jordan Jordanów - LKS Szaflary
Typ: Jordan Jordanów
Kurs: 2,10
Mecz szczytnie nazywany derbami Podhala, chociaż po pierwsze teoretycznie Jordanów leży na terenie powiatu suskiego, który teoretycznie ma już swój osobny podokręg piłki nożnej (jordanów jednakże należy do podhalańskiego) a po drugie oba kluby dzieli dobre 50km...
Nazywając nawet ten mecz derbami mamy wówczas 4 drużyny które między sobą rozgrywają te derby, i tak KS Zakopane wygrało ze wszystkimi (4:0, 0:1, 2:1), Szaflary pokonały Poroniec (analiza kolejkę temu), Poroniec pokonał Jordanów i w tym tygodniu właśnie ten mecz. Liczę, że wśród tej trójki każdy wygra z każdym i ten scenariusz jest bardzo realny.
LKS Szaflary to drużyna własnego boiska, jest małe, ciasne, mało drużyn potrafi się tam odnaleźć, najprostszym sposobem jest prowokowanie Szaflarzan, którzy łatwio łapią kartki, nawet poświęcając jednego zawodnika, aby mecz zrobił się 10na10. Rozmawiałem z jednym zawodników Porońca i im właśnie lepiej zaczeło się grać od 52 minuty gdy jeden z zawodników opuścił boisko po 2 żółtej. Ale wracając do meczu, Szaflary natomiast bardzo przeciętnie prezentują się na większych boiskach. Pojutrze zagrają na jednym z tych średnich, ale i tam może być ciężko. W zeszłym roku wprawdzie udało się wywieźć jeden punkt, mimo tego, że Jordan był w lepszej formie niż obecnie, ale moim zdaniem także Szaflary grały lepiej.
Kluczem do zwycięstwa Jordanowa powinno być powstrzymanie rozgrywającego Floriana Kamińskiego oraz przede wszystkim brak prowokacji głupich rzutów wolnych na 20 - 25 metrze, które kapitalnie egzekwuje Łukasz Magulski.
Jordanów w tym sezonie nie zaskoczył jeszcze do końca, ostatnie mecze były raczej słabsze w wykonaniu Jordana, ale jest to drużyna, w przeciwieństwie do Szaflar i w tym widzę ich szansę, nie da się wyłączyć w Jordanowie 2 graczy i wygrać, zresztą wyłączenie z gry np. Karkuli i jego płuc z żelaza nie jest możliwe przez dłuższy okres czasu.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Drukarz Warszawa - Legion Warszawa 1 1,5 ⛔
Drukarz co roku jest stawiana w roli kandydata do awansu. Nie inaczej jest w tym sezonie. Narazie tylko jeden mecz przegrany z mocnym rywalem ( Józefovia). Atutem gospodarzy jest Sebastian Groszek, doświadczony zawodnik zdobywający bramki dla tego zespołu. Legion to jest drużyna nie obliczalna. Może powalczyć w tym meczu jak zarówno go przegrać 3-4 bramkami.
stawka: 7/10
do podbicia również można zagrać:
PKS Radość - Bóbr Tłuszcz 1 1,4 ✅
stawka:10/10
Józefovia Józefów - KS Wesoła 1 1,3✅
stawka: 9,5/10
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Sokół Stary Sącz
Typ: Glinik Gorlice
Kurs: 1.65

Tobet.com
W meczu 6 kolejki Glinik na własnym stadionie podejmuje czerwoną latarnie nowosądeckiej okręgówki, a więc zespół Sokoła Stary Sącz. Glinik w ostatnim meczu mogłoby się wydawać pewnie pokonał w derbowym pojedynku Uście Gorlickie 3-0. Z przebiegu meczu nie zasłużył na wygraną w tak wysokich rozmiarach, zwłaszcza do przerwy Uście - gospadarz tego spotkania stworzył sobie kilka świetnych sytuacji (m.in. dwa strzały w słupek i raz poprzeczka). Sokół w poprzedniej serii spotkań uległ na własnym boisku ekipie z Pisarzowej 3-1. Drużyna ze Starego Sącza w obecnych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze choćby jednego pkt, na wyjazdach jej bilans to 0-10 w bramkach.
Ostatnie mecze obydwu zespołów
Glinik:
- LKS Uście Gorlickie (W) 3-0
- Zuber Krynica (D) 0-1
- AKS Ujanowice (W) 1-1
Sokół:
- Olimpia Pisarzowa (D) 1-3
- LKS Korzenna (D) 0-1
- LKS Kobylanka (W) 0-7
Ekipa z Gorlic jest zdecydowanym faworytam tego spotkania, a kurs na nich jest bardzo przyzwoity. Gospodarze na własnym stadionie powinni zdobywać komplety pkt, ich boisko pozwala na grę kombinacyjną co jest ich dużą zaletą. Glinik takie mecze musi wygrywać i piąć sięw górę tabeli, gdyż zasługuje na coś więcej niż liga okręgowa.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Poroniec Poronin - AKS Ujanowice
Typ: Poroniec Poronin
Kurs: 1.75

Tobet.com

Mecz dwóch drużyn które w ubiegłym sezonie występowały ligach A-klasowych. Poroniec wywalczył awans z grupy podhalańskiej, zaś AKS z grupy limanowskiej. Obecnie zespoły radzą sobie bardzo dobrze i zajmują w tabeli kolejno 7 i 10 miejsce. Poroniec wszystkie swoje pkt (ma ich obecnie 9) zdobył na własnym boisku. W Poroninie są duże ambicje związane z klubem. Nie chcę tu mówić, że chcą na siłę zrobić awans, ale gdyby pomyślnie zakończyła się runda jesienna myślę, że są w stanie włączyć sie w walke o pierwsze dwie pozycje premiowane awansem.
Drugi z beniaminków jak narazie ciuła sobie powolutku pkt, którę mogą im pozwolić na spokojną wiosnę i utrzymanie w szeregach okregówki. Zespół z Ujanowic jest groźnym zespołem przekonały sie o tym takie kluby jak Korzenna(5-2) czy też Glinik(1-1). Warto dodać, że w ostatnich trzech spotkaniach goście zdobyli tylko jeden pkt.
Mimo wszystko liczę, że gospodarz nie zawiedzie i po raz 4 pokona na własnych śmieciach kolejnego rywala.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra - LKS Kobylanka
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 1.55

Tobet.com

W niedziele na stadionie w Dobrej 14 zespół i ligowej tabeli - Dobrzanka podejmie trzecią siłę po 5 rozegranych kolejkach, a więc LKS Kobylanka. Goście zaczęli sezon od trzech kolejnych wygranych. Ostatnie dwie kolejki to dwie porażki tym bardziej bolesne, gdyż odniesione na własnym boisku. W meczu z Dobrzanką na pewno bardzo będą chcieli się zrehabilitować i zainkawsować trzy jakże ważne pkt w walce o awans do IV ligi. Gospodarze jak na razie zdobyli tylko jeden pkt i wydają się być jednym z głównych kandydatów do spadku. LKS wygra, ponieważ ma lepszy skład i takie indywidualności jak Robert Drąg, grający trener Robert Cionek czy super snajper zespołu Tomek Augustyn. Pewne zwyciestwo gości, typuje wynik 1-3, 0-3.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Sokół Stary Sącz
Typ: Glinik Gorlice
Kurs: 1.65

Tobet.com
Wynik 2:0✅
W meczu 6 kolejki Glinik na własnym stadionie podejmuje czerwoną latarnie nowosądeckiej okręgówki, a więc zespół Sokoła Stary Sącz. Glinik w ostatnim meczu mogłoby się wydawać pewnie pokonał w derbowym pojedynku Uście Gorlickie 3-0. Z przebiegu meczu nie zasłużył na wygraną w tak wysokich rozmiarach, zwłaszcza do przerwy Uście - gospadarz tego spotkania stworzył sobie kilka świetnych sytuacji (m.in. dwa strzały w słupek i raz poprzeczka). Sokół w poprzedniej serii spotkań uległ na własnym boisku ekipie z Pisarzowej 3-1. Drużyna ze Starego Sącza w obecnych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze choćby jednego pkt, na wyjazdach jej bilans to 0-10 w bramkach.
Ostatnie mecze obydwu zespołów
Glinik:
- LKS Uście Gorlickie (W) 3-0
- Zuber Krynica (D) 0-1
- AKS Ujanowice (W) 1-1
Sokół:
- Olimpia Pisarzowa (D) 1-3
- LKS Korzenna (D) 0-1
- LKS Kobylanka (W) 0-7
Ekipa z Gorlic jest zdecydowanym faworytam tego spotkania, a kurs na nich jest bardzo przyzwoity. Gospodarze na własnym stadionie powinni zdobywać komplety pkt, ich boisko pozwala na grę kombinacyjną co jest ich dużą zaletą. Glinik takie mecze musi wygrywać i piąć sięw górę tabeli, gdyż zasługuje na coś więcej niż liga okręgowa.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Poroniec Poronin - AKS Ujanowice
Typ: Poroniec Poronin
Kurs: 1.75

Tobet.com

Wynik 3:1 ✅
Mecz dwóch drużyn które w ubiegłym sezonie występowały ligach A-klasowych. Poroniec wywalczył awans z grupy podhalańskiej, zaś AKS z grupy limanowskiej. Obecnie zespoły radzą sobie bardzo dobrze i zajmują w tabeli kolejno 7 i 10 miejsce. Poroniec wszystkie swoje pkt (ma ich obecnie 9) zdobył na własnym boisku. W Poroninie są duże ambicje związane z klubem. Nie chcę tu mówić, że chcą na siłę zrobić awans, ale gdyby pomyślnie zakończyła się runda jesienna myślę, że są w stanie włączyć sie w walke o pierwsze dwie pozycje premiowane awansem.
Drugi z beniaminków jak narazie ciuła sobie powolutku pkt, którę mogą im pozwolić na spokojną wiosnę i utrzymanie w szeregach okregówki. Zespół z Ujanowic jest groźnym zespołem przekonały sie o tym takie kluby jak Korzenna(5-2) czy też Glinik(1-1). Warto dodać, że w ostatnich trzech spotkaniach goście zdobyli tylko jeden pkt.
Mimo wszystko liczę, że gospodarz nie zawiedzie i po raz 4 pokona na własnych śmieciach kolejnego rywala.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra - LKS Kobylanka
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 1.55

Tobet.com

Wynik 2:2 ⛔
W niedziele na stadionie w Dobrej 14 zespół i ligowej tabeli - Dobrzanka podejmie trzecią siłę po 5 rozegranych kolejkach, a więc LKS Kobylanka. Goście zaczęli sezon od trzech kolejnych wygranych. Ostatnie dwie kolejki to dwie porażki tym bardziej bolesne, gdyż odniesione na własnym boisku. W meczu z Dobrzanką na pewno bardzo będą chcieli się zrehabilitować i zainkawsować trzy jakże ważne pkt w walce o awans do IV ligi. Gospodarze jak na razie zdobyli tylko jeden pkt i wydają się być jednym z głównych kandydatów do spadku. LKS wygra, ponieważ ma lepszy skład i takie indywidualności jak Robert Drąg, grający trener Robert Cionek czy super snajper zespołu Tomek Augustyn. Pewne zwyciestwo gości, typuje wynik 1-3, 0-3.[/quote]
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Sokół Stary Sącz
Typ: Glinik Gorlice
Kurs: 1.65

Tobet.com
Wynik 2:0✅
W meczu 6 kolejki Glinik na własnym stadionie podejmuje czerwoną latarnie nowosądeckiej okręgówki, a więc zespół Sokoła Stary Sącz. Glinik w ostatnim meczu mogłoby się wydawać pewnie pokonał w derbowym pojedynku Uście Gorlickie 3-0. Z przebiegu meczu nie zasłużył na wygraną w tak wysokich rozmiarach, zwłaszcza do przerwy Uście - gospadarz tego spotkania stworzył sobie kilka świetnych sytuacji (m.in. dwa strzały w słupek i raz poprzeczka). Sokół w poprzedniej serii spotkań uległ na własnym boisku ekipie z Pisarzowej 3-1. Drużyna ze Starego Sącza w obecnych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze choćby jednego pkt, na wyjazdach jej bilans to 0-10 w bramkach.
Ostatnie mecze obydwu zespołów
Glinik:
- LKS Uście Gorlickie (W) 3-0
- Zuber Krynica (D) 0-1
- AKS Ujanowice (W) 1-1
Sokół:
- Olimpia Pisarzowa (D) 1-3
- LKS Korzenna (D) 0-1
- LKS Kobylanka (W) 0-7
Ekipa z Gorlic jest zdecydowanym faworytam tego spotkania, a kurs na nich jest bardzo przyzwoity. Gospodarze na własnym stadionie powinni zdobywać komplety pkt, ich boisko pozwala na grę kombinacyjną co jest ich dużą zaletą. Glinik takie mecze musi wygrywać i piąć sięw górę tabeli, gdyż zasługuje na coś więcej niż liga okręgowa.
Pewne zwycięstwo Glinika nad czerwoną latarnia tabeli 2:0. Gospodarze mimo, że przez ok.25min grali w &quot;10&quot; od początku do końca kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Przy odrobinie szczęścia ich wygrana mogła być bardziej okazała. Drużynę Sokoła było stać tylko na złapanie dwóch czerwonych kartek...
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Poroniec Poronin - AKS Ujanowice
Typ: Poroniec Poronin
Kurs: 1.75

Tobet.com

Wynik 3:1 ✅
Mecz dwóch drużyn które w ubiegłym sezonie występowały ligach A-klasowych. Poroniec wywalczył awans z grupy podhalańskiej, zaś AKS z grupy limanowskiej. Obecnie zespoły radzą sobie bardzo dobrze i zajmują w tabeli kolejno 7 i 10 miejsce. Poroniec wszystkie swoje pkt (ma ich obecnie 9) zdobył na własnym boisku. W Poroninie są duże ambicje związane z klubem. Nie chcę tu mówić, że chcą na siłę zrobić awans, ale gdyby pomyślnie zakończyła się runda jesienna myślę, że są w stanie włączyć sie w walke o pierwsze dwie pozycje premiowane awansem.
Drugi z beniaminków jak narazie ciuła sobie powolutku pkt, którę mogą im pozwolić na spokojną wiosnę i utrzymanie w szeregach okregówki. Zespół z Ujanowic jest groźnym zespołem przekonały sie o tym takie kluby jak Korzenna(5-2) czy też Glinik(1-1). Warto dodać, że w ostatnich trzech spotkaniach goście zdobyli tylko jeden pkt.
Mimo wszystko liczę, że gospodarz nie zawiedzie i po raz 4 pokona na własnych śmieciach kolejnego rywala.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra - LKS Kobylanka
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 1.55

Tobet.com

Wynik 2:2 ⛔
W niedziele na stadionie w Dobrej 14 zespół i ligowej tabeli - Dobrzanka podejmie trzecią siłę po 5 rozegranych kolejkach, a więc LKS Kobylanka. Goście zaczęli sezon od trzech kolejnych wygranych. Ostatnie dwie kolejki to dwie porażki tym bardziej bolesne, gdyż odniesione na własnym boisku. W meczu z Dobrzanką na pewno bardzo będą chcieli się zrehabilitować i zainkawsować trzy jakże ważne pkt w walce o awans do IV ligi. Gospodarze jak na razie zdobyli tylko jeden pkt i wydają się być jednym z głównych kandydatów do spadku. LKS wygra, ponieważ ma lepszy skład i takie indywidualności jak Robert Drąg, grający trener Robert Cionek czy super snajper zespołu Tomek Augustyn. Pewne zwyciestwo gości, typuje wynik 1-3, 0-3.[/quote][/quote]
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Sokół Stary Sącz
Typ: Glinik Gorlice
Kurs: 1.65

Tobet.com
Wynik 2:0✅
W meczu 6 kolejki Glinik na własnym stadionie podejmuje czerwoną latarnie nowosądeckiej okręgówki, a więc zespół Sokoła Stary Sącz. Glinik w ostatnim meczu mogłoby się wydawać pewnie pokonał w derbowym pojedynku Uście Gorlickie 3-0. Z przebiegu meczu nie zasłużył na wygraną w tak wysokich rozmiarach, zwłaszcza do przerwy Uście - gospadarz tego spotkania stworzył sobie kilka świetnych sytuacji (m.in. dwa strzały w słupek i raz poprzeczka). Sokół w poprzedniej serii spotkań uległ na własnym boisku ekipie z Pisarzowej 3-1. Drużyna ze Starego Sącza w obecnych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze choćby jednego pkt, na wyjazdach jej bilans to 0-10 w bramkach.
Ostatnie mecze obydwu zespołów
Glinik:
- LKS Uście Gorlickie (W) 3-0
- Zuber Krynica (D) 0-1
- AKS Ujanowice (W) 1-1
Sokół:
- Olimpia Pisarzowa (D) 1-3
- LKS Korzenna (D) 0-1
- LKS Kobylanka (W) 0-7
Ekipa z Gorlic jest zdecydowanym faworytam tego spotkania, a kurs na nich jest bardzo przyzwoity. Gospodarze na własnym stadionie powinni zdobywać komplety pkt, ich boisko pozwala na grę kombinacyjną co jest ich dużą zaletą. Glinik takie mecze musi wygrywać i piąć sięw górę tabeli, gdyż zasługuje na coś więcej niż liga okręgowa.

Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Poroniec Poronin - AKS Ujanowice
Typ: Poroniec Poronin
Kurs: 1.75

Tobet.com

Wynik 3:2 ✅
Mecz dwóch drużyn które w ubiegłym sezonie występowały ligach A-klasowych. Poroniec wywalczył awans z grupy podhalańskiej, zaś AKS z grupy limanowskiej. Obecnie zespoły radzą sobie bardzo dobrze i zajmują w tabeli kolejno 7 i 10 miejsce. Poroniec wszystkie swoje pkt (ma ich obecnie 9) zdobył na własnym boisku. W Poroninie są duże ambicje związane z klubem. Nie chcę tu mówić, że chcą na siłę zrobić awans, ale gdyby pomyślnie zakończyła się runda jesienna myślę, że są w stanie włączyć sie w walke o pierwsze dwie pozycje premiowane awansem.
Drugi z beniaminków jak narazie ciuła sobie powolutku pkt, którę mogą im pozwolić na spokojną wiosnę i utrzymanie w szeregach okregówki. Zespół z Ujanowic jest groźnym zespołem przekonały sie o tym takie kluby jak Korzenna(5-2) czy też Glinik(1-1). Warto dodać, że w ostatnich trzech spotkaniach goście zdobyli tylko jeden pkt.
Mimo wszystko liczę, że gospodarz nie zawiedzie i po raz 4 pokona na własnych śmieciach kolejnego rywala.
Poroniec wygrał ten bardzo ciekawy pojedynek z AKS-em 3-2. Z relacji wyniki, że sędzia sobie nie bardzo radził sobie nad panowaniem w meczu. Pokazał 9 żółtych kartek w tym osiem dla gospodarzy, którzy już od 31minuty grali osłabionym składzie. Warto dodać, że w drużynie z Poronina główną rolę ponownie odegrał 28-krotny reprezentant Polski, były piłkarz m.in Wisły Kraków - Ryszard Czerwiec.
Klasa Okręgowa Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra - LKS Kobylanka
Typ: LKS Kobylanka
Kurs: 1.55

Tobet.com

Wynik 2:2 ⛔
W niedziele na stadionie w Dobrej 14 zespół i ligowej tabeli - Dobrzanka podejmie trzecią siłę po 5 rozegranych kolejkach, a więc LKS Kobylanka. Goście zaczęli sezon od trzech kolejnych wygranych. Ostatnie dwie kolejki to dwie porażki tym bardziej bolesne, gdyż odniesione na własnym boisku. W meczu z Dobrzanką na pewno bardzo będą chcieli się zrehabilitować i zainkawsować trzy jakże ważne pkt w walce o awans do IV ligi. Gospodarze jak na razie zdobyli tylko jeden pkt i wydają się być jednym z głównych kandydatów do spadku. LKS wygra, ponieważ ma lepszy skład i takie indywidualności jak Robert Drąg, grający trener Robert Cionek czy super snajper zespołu Tomek Augustyn. Pewne zwyciestwo gości, typuje wynik 1-3, 0-3.
Niespodzianka w Dobrej, faworyt z Kobylanki stracił 2 pkt w ostaniej akcji meczu. Goście prowadzili po 55 min 2-0 po dwóch bramkach Drąga. Wydawałoby się, że dowiozą ten rezultat do końca spotkania lecz na własne życzenie zostali z jednym pkt. W ten sposób gospodarze zdobyli 2 pkt w tym sezonie.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Poroniec wygrał ten bardzo ciekawy pojedynek z AKS-em 3-2. Z relacji wyniki, że sędzia sobie nie bardzo radził sobie nad panowaniem w meczu. Pokazał 9 żółtych kartek w tym osiem dla gospodarzy, którzy już od 31minuty grali osłabionym składzie. Warto dodać, że w drużynie z Poronina główną rolę ponownie odegrał 28-krotny reprezentant Polski, były piłkarz m.in Wisły Kraków - Ryszard Czerwiec.
To zależy gdzie czytasz tą relację - jak zawsze w lidze okręgowej warto zasięgnąć informacji od obu stron i gdzieś je wypośrodkować - na stronie AKS Ujanowice masz informacje raczej o agresywnej i ostrej grze Porońca, zresztą obrońca Marcin Cudzich, który otrzymał czerwoną kartkę gra dość ostro, na pograniczu faulu, czemu zaprzeczyć nie możesz.
Jeżeli relację czytałeś tylko na stronie sportowepodhale.pl, to patrząc po tych relacjach niejednokrotnie miałem wrażenie, że reporter, tudzież osoba, która dostarczała relację dla redakcji była na innym meczu niż ja.
Nad główną rolą Ryszarda Czerwca też bym się zastanawiał, tzn. nie wiem jak było w tym meczu, ale według mnie nie wyróznia się jakoś bardzo na tle innych zawodników, może cfaniactwem boiskowym, umiejętnością zastawienia się, wymuszenia faulu. W Zakopanem jednak zawodnik, za którego krycie odpowiedzialny był Czerwiec ustrzelił klasycznego hat-tricka w I połowie.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dzięki bardzo aislinnek za twoje podpowiedzi i cenne wskazówki. Jest to moja pierwsza taka analiza także mogą się pojawić jakieś błędy. Mówiąc o Ryszardzie Czerwcu, że odegrał główną role w tym spotkaniu miałem na myśli to, że zdobył bramkę ale także sprokurował rzut karny dla gości. Mimo wszysto według mnie jest on czołową postacią swojego zespołu. Zdobył kolejną bramkę w tym sezonie i nie ważne czy z rzutu karnego czy też z gry. Wiadomo jest to tylko liga okręgowa, zawodnik w tej lidze gra samym doświadczeniem, umiejętnością ustawienia się, podpowiadania itp, itd. Ma już swoje lata nie wymagajmy od niego wielkiej gry. Relacje z meczu przeczytałem w gazecie. Nie wiem dlaczego na forum kilka razy wyskoczyła moja odpowiedz i jest aż tyle moich postów. Dzięki za podpowiedzi i myślę postaram sie poprawić błędy. Pozdrawiam ????
 
S 2

sport83

Użytkownik
Rzeszowska okręgówka: Wisłok Strzyżów - Grom Handzlówka 1 (1.30 w Tobet) ✅ 6-1

Wisłok to jedna z silniejszych drużyn w tej lidze. W swojej kadrze ma kilku zawodników ogranych w 3 i 4 lidze. U siebie w tym sezonie regularnie wygrywają, natomiast Grom (beniaminek) w dwóch dotychczasowych meczach dostawał ostre lanie - 8-0 i 12-0...

Myślę, że w tym wypadku kurs dokładnie odzwierciedla potencjały drużyn.

Statystyki: http://podkarpacielive.pl/analizy/18322,wislok_strzyzow_grom_handzlowka.html?sezon=6
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dzięki bardzo aislinnek za twoje podpowiedzi i cenne wskazówki. Jest to moja pierwsza taka analiza także mogą się pojawić jakieś błędy. Mówiąc o Ryszardzie Czerwcu, że odegrał główną role w tym spotkaniu miałem na myśli to, że zdobył bramkę ale także sprokurował rzut karny dla gości. Mimo wszysto według mnie jest on czołową postacią swojego zespołu. Zdobył kolejną bramkę w tym sezonie i nie ważne czy z rzutu karnego czy też z gry. Wiadomo jest to tylko liga okręgowa, zawodnik w tej lidze gra samym doświadczeniem, umiejętnością ustawienia się, podpowiadania itp, itd. Ma już swoje lata nie wymagajmy od niego wielkiej gry. Relacje z meczu przeczytałem w gazecie. Nie wiem dlaczego na forum kilka razy wyskoczyła moja odpowiedz i jest aż tyle moich postów. Dzięki za podpowiedzi i myślę postaram sie poprawić błędy. Pozdrawiam ????
Tak z ciekawości, skąd jesteś, bo pewnie ten sam rejon skoro siedzimy w tej samej lidze?
Co do Czerwca to ja ogromnie szanuje jego umiejętności, widziałem dwa mecze z jego udziałem, w pierwszym wypadł naprawdę miernie, chodziły głosy, że jest najsłabszy na boisku. Jak już pisałem Kłosowski, który był autorem hat-tricka był kryty właśnie przez Czerwca. Z Jordanowem zagrał o niebo lepiej, może dlatego, że grał w środku pomocy, a nie z tyłu. Widać było właśnie to o czym mówisz, doświadczenie, ustawianie się na boisku, zastawianie piłki, wymuszanie niepotrzebnych fauli - ogólne ogranie i mądrość boiskową. Meczu o którym piszesz nie widziałem, ale z doświadczenia sprawdź relację na portalach obu drużyn i prawda leży gdzieś pośrodku ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom