>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Valuebet

hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Ciekawie to nie wygląda, niezłego doła można załapać po takiej serii. Ja nie gram value wysokimi stawkami, 100 zł./bet, ale mimo wszystko po - załóżmy - 5-7 przegranych z rzędu człowiek chodzi wkurzony. To co dopiero po takiej serii. Dlatego ograniczam się do kursów 1.7 - 2.4, żeby zminimalizować ryzyko niekorzystnej serii. Ale i tak zdarzają mi się serie po 8-10 przegranych z rzędu. Dla równowagi, wczoraj na 17 betów trafiłem 16. Ale wcześniej wyłapałem nieciekawą serię, także pokryło z małym hakiem.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
a widzisz w ogole jakie bledy zostaly tutaj przeze mnie popelnione? ????
bo to jest w tym przypadku najwazniejsze
bo tak naprawde powinno byc 0/14 a nie 0/23
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Widzę, że grasz też wyższe kursy. Nie zauważyłeś prawidłowości - wyższe kursy = wyższe ryzyko szybszego limitu? Od jakiegoś czasu nie tykam kursów powyżej 2.4. Primo, na moich - w większości zlimitowanych kontach - za przyzwoite stawki da się zagrać tylko na kursy ok. 2.0. Poza tym - miałem sytuacje, w których trafiałem trochę wyższe kursy (rzędu 3-5) i następnego dnia pojawiał się limit. Tym samym odpuszczam, buki zdecydowanie nie lubią grających na wysokich kursach. A już niech przypadkiem coś grubiej wejdzie - pozamiatane...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Przyznaję się bez bicia, że nie gram valuebetów (albo gram, ale nie zdaje sobie sprawy), więc mam pytanie. Mowa tu tylko o value w stawianiu na 1X2, lub 12. A co z handicapami? Co jest bardziej opłacalne: granie czystych zwycięstw, czy +/- handicapy na gole, punkty czy sety/gemy? Ktoś byłby mi w stanie to jakoś matematycznie wyjaśnić, czy to już zależy od naszego sposobu na grę?
 
E 293

emarco

Użytkownik
W każdym możliwym rodzaju zakładu może być zyskowny valuebet. Matematycznie: odwrotna wartość kursu (1/kurs) na dane zdarzenie musi być większa od rzeczywistego prawdopodobieństwa na to zdarzenie. Wówczas aby zarabiać na takich dobrze dobranych typach to trzeba odpowiednio dobrać stawkowanie, są optymalne metody podane i łatwe do znalezienia w wyszukiwarkach wwww. Bankroll się pomnaża elegancko. To cała tajemnica. Kurtyna.
 
K 0

kristofix

Użytkownik
Nie ma tu żadnego value. Pozycja w tabeli w tym przypadku nie ma nic wspólnego z wynikiem końcowym. Jesli jeszcze nie wiesz czym jest value, to zajrzyj do wątku obserwatora ;)
 
F 21

fraktal

Użytkownik
AKA SHAKAL nie wspomiał nic o wyniku końcowym.
Kristofix piszesz że pozycja w tym przypadku nie ma nic wspólnego z wynikiem końcowym- a w jakim przypadku pozycja w tabeli ma coś wspólnego z wynikiem końcowym???
Wartość volue nie dotyczy wyniku końcowego, lecz kursu proponowanego przez buka na ten wynik.
Poza tym odnosząc się do powyższego screenu-pomimo braku większej ilośći informacji-na pierwszy rzut oka widać, że siły drużyn są podobne toteż kurs 3,59 z pewnością wydaje się atrakcyjny, bez względu na końcowy wynik.
 
F 21

fraktal

Użytkownik
mam pytanie o tenis live. Jesli dog remisuje w setach 1-1 a przed trzecim setem kurs na niego jest powyzej 3 to mozna mowic o valuebecie?
W jakiej predyspozycji dnia znajduje się dog?
Z kim gra i jakiej predyspozycji dnia znajduje się jejgo przeciwnik?
Kto wygrał pierwszy set?
Najpierw powinieneś sobie odpowiedzieć na te i inne pytania.
Skoro w meczu jest remis 1-1, logika wskazuje, że kursy live powinny być zbliżone do tych przedmeczowych. Jednak niekoniecznie, ponieważ w przeciągu trwania gry kursy te mogą ulegać zmianie w zależności od sytuacji panującej na korcie.
Jeśli kursy są zbliżone, najprawdopodobniej kurs na doga nie posiada sensacyjnego volue, podobnie jak kurs przedmeczowy na nią.
Jeśli kurs na niego istotnie zmalał oznacza to że ten sam kurs przedmeczowy w większości przypadków był kursem volue. Pytanie czy kurs po ewentualnym spadku nadal posiada dodatnią wartość oczekiwania?
Natomiast jeśli kurs na doga istotnie wzrósł najprawdopodobniej nie posiadał i nie posiada wartości volue.
To wszystko jak wszystko jest formą pewnego gdybania i domysłów. Intuicja rozwijana na bazie doświadczenia powinna być twoim doradcą.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
&quot;value&quot; mamy przy p*k&gt;1...gdzie p to oszacowane prawdopodobienstwo a k to kurs. Biorac pod uwage spadki i wahania kursow, to prawdziwe Value jest jesli p*k pokrywa 10%+ wiecej niz zakladany kurs. Wtedy marza od bukmachera nie ma dla nas wiekszego znaczenia, i na wieksza mete bedziemy na plus bo szacowanie ze jest value w kursie 1.52, ale w kursie 1.50 juz nie ma to taka osoba skazuje sie na porazke.
 
Do góry Bottom