>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Varia, czyli rozmaitości

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Timing of Goals Scored in Selected European and South American Soccer Leagues, FIFA and UEFA Tournaments and the Critical Phases of a Match
http://article.sapub.org/10.5923.s.sports.201401.08.html
As a live soccer bettor how do you react to an attacking substitution? This article examines the impact attacking subs have on soccer to determine if they improve a teams chances of winning.
http://www.pinnaclesports.com/en/betting-articles/soccer/how-do-attacking-subs-affect-live-soccer-betting
The Role of Substitutes
https://sites.duke.edu/wcwp/2015/04/10/the-role-of-substitutes-2/
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie, wiem, że nie tutaj - post pójdzie do usunięcia.
Jak mogę dodać podpis pod każdym postem ?
Uprzedzę, że użyłem opcji &quot;szukaj&quot; i tam jest jasno napisane Panel użytkownika -&gt; edytuj sygnaturę. Ja jednak nie mam tej opcji &quot;edytuj sygnaturę&quot;. Jak to można zmienić ?
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Matematycznie się zgadza ale jak to zastosować w praktyce ? Przecież gdy wybierzemy pierwsze drzwi to nie wiemy co jest za nimi, a zamiana uprzednio wybranych drzwi zwiększa nasze szanse na trafienie auta TYLKO jeśli za nimi go nie ma. Popraw mnie jeśli błędnie rozumuję.
Zastanawiam się też czy ta zasada ma zastosowanie gdy do wyboru mamy więcej niż 3 opcje.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Matematycznie się zgadza ale jak to zastosować w praktyce ? Przecież gdy wybierzemy pierwsze drzwi to nie wiemy co jest za nimi, a zamiana uprzednio wybranych drzwi zwiększa nasze szanse na trafienie auta TYLKO jeśli za nimi go nie ma. Popraw mnie jeśli błędnie rozumuję.
Zastanawiam się też czy ta zasada ma zastosowanie gdy do wyboru mamy więcej niż 3 opcje.
Przepraszam Cię za zwłokę w odpowiedzi, ale dawno tu nie zaglądałem.
Do samego finału nie wiemy przecież gdzie de facto jest samochód, więc dlatego zdajemy się nie na szczęście a na obliczenie matematycznych szans wygranej.
Otóż mając początkowo do wyboru 1z3 drzwi/bramek, nasze przedkonkursowe szanse na zły wybór wynoszą 2/3 czyli 66.66% gdyż wybieramy tylko 1z3 bramek, a zatem są większe niż na dokonanie dobrego wyboru - ale po wskazaniu przez prowadzącego drzwi, za którymi nie ma samochodu i po zaakceptowaniu zmiany pierwotnego naszego wyboru, nasze szanse na dobry wybór wzrastają z 1/3 do 2/3, gdyż wiemy już gdzie nie ma samochodu a więc z wstępnych szans po 1/3 dla każdej z 3 opcji - wzrastają one i przechylają się na naszą korzyść w relacji 2/3 a zatem 66.66%
Oczywiście wciąż to są szanse tej wygranej czyli jej potencjalna możliwość a nie gwarancja, rozumiana jako 100% pewność.
Napisałeś też:
&quot;Zastanawiam się też czy ta zasada ma zastosowanie gdy do wyboru mamy więcej niż 3 opcje&quot;.
Oczywiście tak, ale wtedy kosztem zmiany ( obniżenia ) szansy wygranej i tak przy wyborze 1z4 drzwi, wstępne szanse wygranej wynoszą 1/4 czyli 25% a po wskazaniu 1 drzwi pustych i zaakceptowaniu zmiany pierwotnego wyboru, rosną one do 2/4 czyli 50%.
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Zdaję się na matematykę i Twój bystry umysł mimo, że na mój chłopski rozum : jak zmiana bramki może wpłynąć na zwiększenie szans z 50 % na 66 % skoro zostają dwie bramki a za jedną jest wygrana. No 50/50 choćbym nie wiem jak kombinował. Ale już nie tłumacz bo nie chodzi abym pojął tylko abym umiał zastosować to w praktyce skoro przyjąłem, że tak jest.
W slotach bywają bonusy polegające na wybraniu jednej z trzech lub więcej opcji. Analogicznie do w/w przykładu - obieram jedną z opcji ale jej nie klikam, klikam inną a tamtą zamieniam na trzecią, która została. Zapewne nie da rady sprawdzić czy faktycznie wpływa to na wyższe wygrane lub na większą częstotliwość trafień jednakże gdy przyjmę, to co powyżej napisane to powinno to być korzystniejsze.
 
Do góry Bottom