>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI Edycja Ligi Typerów zakończona

al_capone 29K

al_capone

Gangster
VI edycja Ligi Typerów dobiegła końca z dniem 7 maj 2007 roku.

Niestety, musimy zakończyć tą edycję 2 tygodnie przed czasem. Spowodowane jest to tym, iż autor skryptu nie przewidział takiego zainteresowania tego typu konkursem. Bardzo, bardzo dużo osób, dużo podanych typów, czego skrypt po prostu nie wytrzymał i przy dużej ilości typów zaczął niestety nie wyrabiać.
Postanowiliśmy po kilku próbach naprawy zakończyć po 10 kolejkach tą edycję. Myślę, że w przyszłości już nie będzie tego typu problemów.
Mam nadzieje, że konkurs odbywał się w dobrej atmosferze i wszyscy są zadowoleni.

Gratulacje dla zwycięscy oraz dla osób, które zakończyły konkurs na miejscu premiowanym nagrodą. Wykazali się oni bardzo dobrymi umiejętnościami typerskimi.

Dla najlepszej czterdziestki organizator (forum.bukmacherskie.com) oraz sponsor (Betway)
przewidział nagrody w wysokości 1000 euro, co w przeliczeniu daje kwotę prawie 4000zł. Podział nagród:
1 miejsce: 150 euro
2 miejsce: 125 euro
3 miejsce: 100 euro
4 miejsce: 75 euro
5 miejsce: 50 euro
6-10 miejsce: 20 euro
11-30 miejsce: 15 euro
31-40 miejsce: 10 euro


Ważna informacja:

Nagrody są wpłacane na konta graczy w Betway. Wygraną kwotę należy obrócić wg. aktualnie obowiązujących przepisów promocji


Osoby, które zajęły miejsca od 1 do 40 proszę, o wysłanie odpowiednie dane osobowe na adres: marcin@forum.bukmacherskie.com. Nie pisać danych na gadu, czy na PW, TYLKO na e-mail!

Wzór podawania danych:
Tytule E-mailu: LT BETWAY &lt;= WAŻNE!!!!!!
miejsce w konkursie - nick w konkursie - nazwa użytkownika w Betway - imię i nazwisko (konta w Betway)- numer referencyjny w Betway - wygrana kwota - nick na forum.

Po otrzymaniu wszystkich danych od osób oraz po weryfikacji danych, wysyłamy e-mail do naszego sponsora. Wówczas oni po weryfikacji przelewają na Wasze konto w Betway wygraną.

Czas oczekiwania na wszystkie dane: 3 tygodnie, czyli do dnia 28 maja i wówczas wysyłam dane do odpowiednich organów.

administracja forum
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak się zalogujesz, klikniesz na zakładkę depozyt, później transfer bankowy to powinien Ci się ukazać nr referencyjny.
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
a czy ten numer referencyjny to inaczej mój numer konta? bo jak już kiedyś wpłacałem tam kasę i nie jestem pewny czy to akurat to
 
S 0

stempel

Użytkownik
czy ktoś może raz jeszcze powiedzieć jak go znaleźć (ten numer), bo widzę tylko numer konta gracza, ale nic co zaczyna się od PCNEU nie widzę..
 
G 0

gocki

Użytkownik
Ludziska wytlumacze Wam wszystko dokladnie jak znalesc ten nr referencyjny bo widze ze niektorzy maja problem z tym, a wiec:
Po zalogowaniu w betway klikamy na DEPOZYT
Następnie tam gdzie pisze Karta Kredytowa/Debetowa ZMIENIAMY na TRANSFER BANKOWY
Następnie w tym zielonym polu jest opcja: Kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty na konto bankowe - a wiec klikamy w to
Potem pojawi sie nowe okno w ktorym wybieramy Poland
pojawi sie znow nowe okno i na samym dole nad czerwonym napisem jest ten numer ;-)

Mam nadzieje ze juz wszyscy wiedza ;-)
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Mam pyatnko... Kiedy mozemy spodziewac sie wygranych na kontach w betway?? Pozdrawiam
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-05-10, 14:48 ]
Czas oczekiwania na wszystkie dane: 3 tygodnie, czyli do dnia 28 maja i wówczas wysyłam dane do odpowiednich organów.
Dodaj do tego z tydzień, może dwa na weryfikacje danych w Betway.
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
a jeżeli już wysłałem błędnego e-maila to co? wysyłam jeszcze raz? bo omyłkowo wysłałem numer konta
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Marcin mam pytanko, a jesli te 40 osob wysle Ci dane wczesniej to mozemy liczyc na szybsze wpłacenie nagród na nasze konta?? Ludzie wysyłajcie dane!!!! Pozdrawiam ????
 
K 0

kurzyk

Użytkownik
marcinie ! mam pytanko kiedy można spodziewać się pierwszej kolejki bo jak się nie zacznie od pierwszej to już póżniej nie ma szans na dogonienie czołówki!!!!!! Prośba jak będzie się coś miało zacząć to daj znać .... DZIęKI ???? :spokodfhgfh:
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
mozna prosić o liste Tych osób, chciałbym wiedziec czy do nich należę bo wysyłałem az 3 razy dane (mały zonk się wkradł w pierwsze 2 maile)
 
H 0

hudy1975

Użytkownik
a mogę wiedzieć czy moje dane są i są poprawne?
dzieki i pozdro
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-05-28, 22:19 ]
Tak, są poprawne
 
Do góry Bottom