>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vidal

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
#1 Rayo - Espanyol
Typ: Espanyol strzeli
Kurs: 1.42 ⛔ 2-0
Elche - Mirandes
Typ: 1
Kurs: 1.44 ⛔ 0-1

Stawka: 3/10
Kurs: 2.04 bwin

#2 Barcelona B - Cordoba
Typ: Cordoba wygra, a w meczu padnie więcej niż 3.5 gola.
Stawka: 1/10
Kurs: 10.00 bwin
⛔ 4-3

---
Pierwszy kupon, który zagrałem to cichy zabójca. Wydaje mi się bardzo dobrze skonstruowany na silnym jak na drugoligowe batalie Elche i Espanyolu, którzy powinni strzelić w dniu dzisiejszym minimum jedną bramkę.
Drugi kupon to dość ryzykowny typ, ale wart gry. Drugi zespół Katalończyków jak i ten pierwszy ma bardzo silną siłę ofensywną, lecz przekłada się to też na gorszą linię defensywną, przez co tracą sporo bramek. Na dodatek dziś gospodarze osłabieni w obronie i to dość mocno. Cordoba to nie byle kto i z pewnością powalczy o zwycięstwo. A do tego trzeba będzie raczej więcej niż jednej bramki, tak więc jeśli zaatakować na gości to trza wybrać przyjemniejszy kurs.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico Madryt - Valencia CF @1.8 Bet-at-home [4/10]

Już wiadomo, że w zespole Nietoperzy zabraknie Ramiego i Feghouliego, czyli dwóch wielkich postaci w tej drużynie. U gospodarzy nie będzie pauzującego za kartki Juanfrana, jednak jako, że nie ma Sofiane to nie będzie już aż tak duża, bolesna strata. Valencia gra słabo, Atletico u siebie ma coś do udowodnienia, bo w pierwszym spotkaniu na Mestalla mogli i powinni wyjechać z punktami z Walencji. Wkraczamy w końcową fazę sezonu, a Valencia nie może liczyć na remis nawet w takim meczu. Sociedad jest w o wiele lepszej formie i LM może im uciec. Za słaba defensywa jak na Rojiblancos. Możliwa też czerwona kartka. Obie drużyny mają prowokatorów z górnej półki Soldado vs Diego Costa. Mecz dopiero pod koniec miesiąca.

Sevilla i Betis, czyli derby za 3 kolejki, więc.. Karteczki do gry!
Zagrożeni w Sevilli: Botia, Jesus Navas, Cicinho.
Zagrożeni w Real Betis: Benat (!), Nacho, Adrian (GK), Juan Carlos, Amaya (nie wystąpi - czerwo z Valencią), Nono.
Podam jak będą kursy (około 2 dni przed meczami). Ale faworytem jest Benat i Botia/Cicinho. Navasa pewnie nie będzie nawet w ofercie.
Trzeba też poszukać typu na Sevillę w wyjazdowym meczu z Levante. Jakby nie patrzeć jest to spotkanie o &#39;6 punktów&#39;. Obie drużyny dość blisko, a Żaby osłabione brakiem Ballesterosa i Iborry. Obaj odpowiadają za grę defensywną Levante, a raczej nie zwykli bronić się na Ciudad de Valencia ( co za tym idzie - liczę na sporo błędów), chyba że grali z europejskim top. Stracili Martinsa, więc w ofensywie też już nie aż tak groźni. Do tego pauzuje również El Zhar. Też potrafi pociągnąć drużynę, ale nie tym razem.
Obecnie mamy @2.25 na Sevillę. Myślę,że przed meczem może być w okolicach 1.85. Myślę też, by pograć over 1.5 Sevilla.
-Sevilla @2.25 4/10 bet365/Unibet

 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak jak napisalem - ide ostro w kartke Benata z Realu Betis.
Unibet ma najlepsza propozycje, dajac @1.95. Moja stawka to [9/10]. Kto jak kto, ale Benat jest najwazniejszym punktem Verdiblancos i musi wystapic, prawdopodobnie w ostatnich swoich derbach Sewilli.
Benat kartka @1.95 [9/10] Unibet ✅ ✅

-Sevilla @2.25 4/10 Bet365/Unibet

Atletico Madryt - Valencia CF @1.8 Bet-at-home [4/10]
Pisałem to z innego kompa (IP) i nie mogę edytować tego posta. Oczywiście na ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bangor - TNS
Typ: TNS -0.75 @1.83 marathonbet [3/10]
⛔
http://www.oddsportal.com/soccer/wales/fa-cup-2012-2013/bangor-tns-1601413/
Dziś dość nietypowo, bo nie z Hiszpanii, ale wart gry. Obrona gospodarzy to jedna wielka dziura i takiemu zespołowi jak TNS nie przystoi nie wygrać tego spotkania. W lidze już praktycznie zatriumfowali, zostaje Welsh Cup. Jeden mecz, więc nie będzie oszczędzania na rewanż. Niespełna miesiąc temu TNS pokonał Bangor u siebie w starciu ligowym 6:0, a w ostatnich 5 meczach wygrali - wszystkie. Dziś liczę przynajmniej na minimalne zwycięstwo.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rayo Vallecano - Real Sociedad SS
Typ: Over 2.5 @1.90 marathonbet [5/10]
⛔ OMG, po takim obiecującym początku nic nie wpada na 3. Tragedia.
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/primera-division-2012-2013/rayo-vallecano-real-sociedad-1382674/#over-under;2
Jeszcze wczoraj pograłem to po kursie 1.98 na maratonie i to już był kosmos. Myślę, że przed meczem kursy na ten typ oscylować będą koło 1.65-1.70 i tak bym to widział w takim spotkaniu. Gdzieniegdzie już teraz mamy 1.75, więc ten kurs też można śmiało łykać.
Spotykają się dwie ofensywne drużyny, które dość nieoczekiwanie walczą odpowiednio o Ligę Europy i Ligę Mistrzów. Ostatnie mecze między tymi drużynami to istne strzelaniny. Goście z pewnością nie będą mieli łatwej przeprawy z mocnymi u siebie Błyskawicami. W obu drużynach ofensywa jest w znacznie lepszym stanie niż defensywa, więc rzecz jasna w ich meczach pada dość dużo bramek.
http://pl.soccerway.com/matches/2013/04/14/spain/primera-division/rayo-vallecano/real-sociedad-de-futbol/1323244/head2head/
I co teraz? 4:0 dla Rayo? Raczej wątpliwe, jednak tych bramek powinno być przynajmniej 3. Z pewnością remis dla jednych jak i dla drugich będzie słabym wynikiem. Z moich informacji wynika, że nie ma zawieszeń na to spotkanie.

Będzie też polowanie na kartkę Illaramendiego. Napomnienie w najbliższym spotkaniu uniemożliwi mu występ z Osasuną na El Sadar, ALE będzie dostępny na arcyważne spotkanie u siebie z Valencią. To starcie z pewnością może zdecyduje o bycie w LM. Stawka też będzie wysoka, może nawet jak z Benatem.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletic Bilbao - Real Madryt
Typ: 2 @1.52 [8/10] Pinnacle
✅ ✅
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/primera-division/ath-bilbao-real-madrid-1382680/
Baskowie bez 4 podstawowych zawodników. Aduriz, Oscar de Marcos, Laporte i Gurpegi. Kim oni chcą grać? Fatalna dyspozycja w defensywie jak i ofensywie + te absencje przeciw Królewskim, którzy jeszcze muszą coś z siebie wykrzesać by uzyskać na koniec drugą pozycję. Kurs to według mnie prezent. Blancos bez absencji. Mecz o tyle ważny dla obu ekip, że są to drużyny przez siebie znienawidzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak jak już pisałem - gram na kartkę Asiera Illaramendiego. Nie wierzę, że może go zabraknąć w meczu z Valencią - pewnie najważniejszym w sezonie.
Tym bardziej, że jak napisałem za tydzień grają z Osasuną, a więc odpoczynek wskazany.
Illaramendi żółta kartka @2.60 betsafe [7/10] ✅ ✅ 75` dostał kartkę - 76` zszedł z boiska. Wykonał zadanie i zszedł. ;)
Niestety ani Unibet, ani Expekt nie mają w ofercie kartek na graczy, co jest kompromitacją. Muszę więc puścić to w betsafe, a tu mamy sprecyzowane, że chodzi tylko i wyłącznie o żółty kartonik. Niby czerwo mało prawdopodobne, ale jest ryzyko. Mimo to polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trans Narva - Sillamae Kalev
Typ: 2 @2.00 Marathonbet [2/10]


Estonia, puchar.
Trans Narva 2 lata temu jeszcze czołówka w lidze Estońskiej, ale ostatnio staczają się na dno i to dosłownie, bo w lidze po 6 kolejkach są na końcu stawki. Grają fatalnie, dotąd jeden punkt. Natomiast goście idą w dobrym kierunku trzymając kontakt z czołówką. Ligę estońską można śmiało podzielić na dwie grupy. Tę, która walczy o europejskie puchary i druga, która jedyne o co powalczy to byt w lidze. Ewidentnie Sillamae Kalev zalicza się do tej pierwszej grupy. Ostatni mecz ligowy to istny pogrom 4:0. Trans takim samym wynikiem skończył mecz z Kalju. Myślę, że kursy z pewnością spadną. 2.00 to bajka i muszę tego spróbować. Jednak to Estonia i trzeba uważać, bo nie ma to wiele wspólnego z profesjonalnym futbolem.
http://www.oddsportal.com/soccer/estonia/estonian-cup-2012-2013/narva-sillamae-kalev-1597932/
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trans Narva - Sillamae Kalev Typ: 2 @2.00 Marathonbet [2/10]
⛔

Malaga -
Getafe @1.80 [4/10] bet365
Nie mam pytań. Kurs jak na Malagę u siebie jest dość wysoki, szczególnie że rywal nie jest z górnej półki. Do tego dochodzą osłabienia - stąd tak szybko podaje ten typ. Dopiero co Getafe zakończyło swoje spotkanie z Espanyolem (0:2). Dwóch zawodników dostało czerwone kartki - F.Fernandez i Borja. Ten pierwszy jest kluczowym zawodnikiem formacji obronnej, a drugi też osłabi przynajmniej ławkę rezerwowych. Do tego z pewnością nie zobaczymy Alexisa (pauzował i dziś - 4 spotkania za czerwo) i nadal nie wiadomo, czy wyleczą się Moya i Miguel Torres, oraz Colunga. Jestem pewny, że kurs poleci w granice 1.55-1.60, a może nawet niżej.
Myślę, że typ wart grania. Szczerze polecam.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kartki na koniec miecha. Niestety nie takie pewniaczki ala Benat czy Illara.

Demichelis [4/10] @2.50 Betsafe ⛔ - 9 kartek obrońcy Malagi do tej pory. Przepauzuje Granadę i powróci na Real Madryt? Całkiem realne, zważywszy na to, że jak już zapowiadał to ostatni sezon w Maladze i zapewne wróci do ojczyzny. Być może będzie to ostatnia okazja zagrać z tak świetnymi piłkarzami Królewskich. Dla mnie spore szanse na kartkę.

Miranda [1/10] @2.20 Unibet ⛔
Gabi [3/10] @2.10 Unibet
⛔
Obaj panowie po 9 kartek i mecz z Królewskimi. Walka o prestiż, rywal osłabiony, więc idealna szansa, by zatriumfować. Łatwo pewnie nie będzie, a niedługo starcie z Barceloną i także u siebie. Pauza na wyjazd z Depor i powrót na Barcę. Myślę, że przynajmniej jeden musi tę kartkę zaliczyć. Łatwiej o nią oczywiście defensywnemu pomocnikowi, więc większa stawka na Gabiego.

Malaga - Getafe @1.80 [4/10] Bet365
✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Osasuna - Getafe
1 DNB @1.60 marathonbet [5/10]
Końcówka sezonu w Primera Division, więc Osa, która jest zagrożona spadkiem musi to wygrać. Getafe już na wakacjach nie sądzę by coś uciułali z El Sadar. To ciężki teren, kibice mocno pomagają gospodarzom. Jeśli Los Rojillos tego nie wygrają to mają wielkie szanse na degradacje. Potem zostaje im mecz z Granadą na wyjeździe (też walczącą o utrzymanie), Realem Madryt na SB i Sevillą u siebie. Jak widać, to najlepszy rywal, by odskoczyć na bezpieczne miejsce od strefy spadkowej i na większym spokoju podejść do w/w potyczek. Dziś dwa redy dla ekipy Mendilibara, więc nie zdziwię się gdy kursy polecą w górę na Osę, ale różnie z tym może być, bo akurat z obrońców mogliby zrobić dwie jedenastki meczowe. Szwankuje skuteczność, dlatego tylko DNB.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Następnego dnia kurs na Osę DNB wynosił już 1.30;) Kto skorzystał, ten ma. Na same zwycięstwo oscyluje w granicy 1.85.

Jeszcze będzie typek na Sevillę. Dziś Malaga już dwa redy + Willy zszedł (kontuzja? - nie oglądam). Demichellis i Sanchez. Obrona mocno będzie rozmontowana. Sevilla jeszcze chce powalczyć o LE, więc na pewno będzie ku temu okazja w następnym meczu.

Malaga - Sevilla
2DNB @2.00 betsafe [3/10]
zwrot 0-0
Ze stawką nie szaleję, bowiem wiadomo co Sevillistas odwalają na wyjazdach. Może końcówka ich trochę rozbuja.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tu już można zagrać ciut mocniej i ja to czynię.
Girona - Depo Xerez
1 (-1.5) @1.96 Pinnacle [6/10]
⛔ haha, tak się sfrajerzyć?!
Kto jak kto, ale Girona u siebie miażdży, a jeśli przychodzi im grać z czerwoną latarnią ligi to nic tylko grać. Trzeba dodać, że goście już praktycznie zdegradowani, a chroni ich tylko matematyka. No i przede wszystkim Girona walczy o top2, które daje bezpośredni awans do PD. Póki co są na tym premiowanym drugim miejscu, a następny Alcorcon wyprzedzają tylko o dwa punkty. Zatem - trzeba wygrać. Tym bardziej, że Alcorcon zagra w następnej kolejce z Villarrealem, czyli jeden rywal mniej, a może remis i ucieczka? Bardzo dobrze, że ten mecz jest przed Alcorcon-Villarreal, dlatego że można być pewnym, że nie będą patrzeć na rywali, tylko wygrają swoje, a nazajutrz będą trzymać kciuki za remis w tym drugim meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Honved vs Gyor
[email protected] bwin [4/10]
✅ ✅ 2-0
Goście zostali już mistrzem kraju. Gospodarze nadal walczą o LE. Jest spory ścisk na górze tabeli i mogą powalczyć nawet o v-ce mistrzostwo kraju. Dodatkowo goście zagrają trzy dni później w finale Pucharu Węgier i liczę, że trener da odpocząć w tym meczu najlepszym zawodnikom. Dodam jeszcze, że dwóch piłkarzy gości dostało w ostatnim meczu czerwone kartki i na pewno nie zobaczymy ich w spotkaniu z Honved. W związku z tym, że Debreczyn jest w finale Pucharu Węgier, to trzeba zająć 2 lub 3 miejsce, by awansować do LE. W takim układzie to spotkanie należy wygrać. Trzy punkty straty, a trzy mecze do końca. Mobilizacja. Kurs trochę przesadzony i IMO spadnie do ~1.65.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletic Bilabo - Levante UD

1 @1.62 [8/10] marathonbet / Athletic (-1 AH) 2.10 [5/10]

Typ, który powinien się znaleźć w każdym kuponie. Po tym co zobaczyłem dziś w wykonaniu Levante można śmiało grać w stronę Athletic Bilbao (mecz za tydzień). To ostatni mecz Basków na San Mames! Musi być komplet widzów, więc mega mobilizacja. Nie wierzę w inny rezultat niż zwycięstwo z tak odpuszczającym rozgrywki piłkarzy Żab.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Racing Santander - Guadalajara 1 @1.62
Villarreal - Xerez 1 @1.17
[email protected] William Hill [4/10]

http://www.oddsportal.com/soccer/spain/segunda-division-2012-2013/santander-guadalajara-lECVCe5I/
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/segunda-division-2012-2013/villarreal-xerez-OtMqUdzg/
Sprawa prosta. Te zespoły bardzo potrzebują w swoich meczach 3 punktów. Villarreal walczy o bezpośredni awans z drugiego miejsca, a dziś Almeria wygrała i są przed nimi o 3 punkty. Grają z zespołem, który już spadł z ligi. To samo pisałem przed meczem Girona - Xerez, ale Villarreal na pewno tego tak nie puści. Wydaje się, że decydujący mecze mecz ostatniej kolejki SD Villarreal - Almeria.
Drugi mecz to spotkanie Racingu Santander, którzy nadal liczą na utrzymanie. Dziś Mirandes zatriumfował, a więc uciekł na 5 punktów. Jutro miejmy nadzieję znowu spadkowicz z PD dopnie swego i dojdzie do 1 punktowej straty. Guadalajara praktycznie już utrzymana. Potrzeba jedynie 1 punktu, lub po prostu wpadki Mirandes, Racingu i Realu Murcia (raczej wątpliwe, że każdy zdobędzie komplet punktów do końca sezonu). Racing ma najłatwiejszych rywali, więc zrobią wszystko by tego dokonać.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
LIPIEC

LE
Libertas - Sarajevo
Typ: Libertas nie strzeli
Kurs: 1.75 [4/10] marathonbet ⛔ No niesłychane...1-2

Kurs mnie rozwalił i myślę, że warto korzystać. Dodam tylko, że Sarajevo, to wicemistrz Bośni i Hercegowiny, a Libertas to zespół z San Marino. Raczej ciężko będzie im o zdobycz bramkową. Goście muszą jeszcze wylać z siebie trochę potu, bo skromne 1:0 u siebie to prawie jak nic z takim zespołem. W lidze na wyjazdach stracili razem 14 bramek w 15 meczach. Czyli nawet nie jedna na mecz. A tam własny stadion to mocny handicap.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom