>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi (10.06)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cash Broker Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (10 czerwca)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (10 czerwca)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno (10 czerwca)
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (10 czerwca)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj fajne 4 mecze ???? Moje emocje budzi Ekstraklasa i SGP ???? Te wszystkie inne turnieje jak np. SoN to takie wszystko zawracanie gitary ???? We Wrocławiu na SoN było 30% tego co na Sparcie...
Czegoś chyba nie rozumiem...Zobaczyłem, że kurs na zwycięstwo Sparty dzisiaj to 2,20 (!)
Kurs na Sparte na własnym torze 2 tyg temu wynosił 1,04 , a dziś 2,20 ?
Ja rozumiem, że Grudziądz pod ścianą, że jeżdzą lepiej u siebie niż na wyjazdach, ale kto ma ten mecz im wygrać ?Pawlicki, który jest bez formy od początku sezonu ? Łaguta ma świetną formę, ale czy lepszą od Woffindena ? A reszta ? Sparta z Drabikiem, Fricke, Milikiem...No inna bajka.
Dla mnie buki przesadziły mocno z tym kursem. Spodziewałem się jakiegoś max 1,60-1,80 na Sparte, a tu wychodzi, że gospodarze są faworytem...Dlatego ja dzisiaj zdecydowanie pobieram WIN Wrocławia.
SPARTA WIN @ 2,20 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Bjerre K. under 8,5 kurs 1,95 sts.pl
Po wczorajszej wtopie dunczyka, nie sadze ze bedzie wiodaca postacia swojej druzyny tym bardziej, ze naprzeciwko stanie obecnie najsilniejsza druzyna PGE ekstraligii.
Woffinden T. over 10,5 kurs 1,60 sts.pl
Piatek i sobota 35 pkt na 36 mozliwych. Wiem wiem, ze u siebie we Wrocławiu. Jednak w jezdzie brytyjczyka widac spory luz i chyba rozkrecił sie juz na dobre. Pobieram taka linie z pocalowaniem reki.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Niki Pedersen under 12,5 @1,65 fortuna
Ok niby jezdzi z Mroczka No i co z tego? Pkt moga mu zabierać kolodziej hampel i Emil dodatkowo jak to u Nikiego moze dojsc po prostu słabszy jakis start.Dla mnie linia duza jesli jezdza z najlepsza ekipa w Polsce.Ma gdzie pkt tracić.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Woźniak over 10,5 pkt @1,75???? 10 pkt zrobil
Tutaj dużo pisać nie trzeba Szymon jest w gazie a w parze z Linusem kwestia 3x 3 pkt to formalność + dorzuci coś na bank
Holta over 10 pkt @2,00 ???? Holta dzisiaj żenada
Z kim jak nie z Włókniarzem ? W parze z żenującym Przedpelskim który wskakując na pozycję seniora przekonał się że jego miejsce to 1 liga
Przemek Pawlicki over 9,5 @ 1,92✅
Lider zespołu , jeśli chcą mieć jakiekolwiek szanse na walkę w barażach to muszą ten mężczyzna wygrać . Nie było SGP więc Przemek na pewno się spasował , z tego co wiem ostro też trenowali.
Piotr Pawlicki - Hampel 1 @1,75✅
Tutaj idę w Piotrka z tego względu że Jarek jeździ w parze z Jankiem Kołodziejem który sporo czasu spędził w Tarnowie i zna ten tor jak własny. Myślę że Hampel będzie gubił pkt na korzyść KolDkiego. Piotrek w formie + doparowy Kurtz który raz pojedzie raz nie.
Wszystko iforbet
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Pawlicki, który jest bez formy od początku sezonu ?
Średnia prawie 1.8, wyższa niż w zeszłym sezonie. Wejście w sezon miał bardzo dobre, potem nieco spuścił z tonu, ale mówienie, że jest bez formy od początku sezonu to naginanie faktów.
Sparta z Drabikiem, Fricke, Milikiem...No inna bajka.
Pawlicki bez formy, ale Milik i Fricke z niższą średnią od niego to już inna bajka ???? Fakt, Milik jakby powoli szedł w górę, ale od regularnej formy to tu daleko, ale Fricke po tym co prezentował w SoN jest wielką zagadką dla mnie.
Nie zmienia to faktu, że też bym szedł w stronę Sparty, bo kurs za wysoki.
Bjerre K. under 8,5 kurs 1,95 sts.pl
Po wczorajszej wtopie dunczyka, nie sadze ze bedzie wiodaca postacia swojej druzyny tym bardziej, ze naprzeciwko stanie obecnie najsilniejsza druzyna PGE ekstraligii.
Woffinden T. over 10,5 kurs 1,60 sts.pl
Piatek i sobota 35 pkt na 36 mozliwych. Wiem wiem, ze u siebie we Wrocławiu. Jednak w jezdzie brytyjczyka widac spory luz i chyba rozkrecił sie juz na dobre. Pobieram taka linie z pocalowaniem reki.
Bjerre w Tarnowie &gt; Bjerre na innych torach.
Tajski w zawodach międzynarodowych &gt; Tajski w lidze.
Typy nie wydają się złe, przede wszystkim na Tajskiego, ale miałbym na uwadze to, co napisałem wyżej.
Częstochowa @2,92 STS ⛔
Częstochowa +4,5 @1,86 STS ⛔

Dramat dzisiaj. Ale Cieślak po tym co prezentuje przy kadrze i Częstochowie (trzymanie taktyków do końca przy nieźle jadącym Miedziaku?!) powinien zacząć myśleć o emeryturze.

Nie wiem, może przeoczyłem jakiś uraz? Bo nie potrafię inaczej wytłumaczyć tego kursu. Przecież Toruń jest absolutnie żałosny, rozbity przez konflikty zewnętrzne. Jedyny pewniak na chwilę obecną to Doyle, ale dwa dni ścigania też mogą dać mu się we znaki (choć oczywiście nie muszą). Przyjeżdża Miedziak, który zna ten tor bardzo dobrze, dla Lindgrena to też powinna być woda na młyn. Gruchalski nie odstaje od juniorów gospodarzy, więc tutaj też za bardzo nie uciekną. Zagar nieźle w półfinale SoN, coś chyba u niego ruszyło. No nie ma dla mnie Toruń argumentów tutaj i jestem bardzo zdziwiony tym kursem.
Zielona Góra @20,5 Fortuna ⛔ Polewaczka zrobiła swoje
MJJ powyżej 10,5 @1,83 Forbet ⛔ 2 bonusy, w tym na Zengocie... no i liczyłem, że z Walaskiem to jednak da radę
STS i Fortuna trochę przeszarżowały z tym kursem. Rozumiem @8 w iForbecie, ale 20?! Przecież Gorzów nie jest aż tak mocny, a Zielonka też ma kim jechać. Wystarczy, że obudzi się Protas (wiadomo, piszę o tym praktycznie od drugiego meczu sezonu) i tam naprawdę będzie styk. MJJ śmiga nadspodziewanie dobrze w tym sezonie i zna ten tor, Dudek też lubi jeździć w Gorzowie. Wiadomo, równie dobrze może się skończyć jakimś 55-35, ale kurs moim zdaniem przesadzony.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Pawlicki bez formy, ale Milik i Fricke z niższą średnią od niego to już inna bajka
Ale kogo Ty porownujesz ? Pawlicki do Janowskiego, Laguta do Tajskiego...to sa &quot; odpowiedniki &quot;.
Drabik,Fricke,Milik to wartosc dodana Sparty w tym wypadku, a nie zawodnicy do porownania do Pawlickiego.
Zdecydowanie uważam, że Pawlicki jest pod formą od początku sezonu. Zobacz jak wyglądały jego występy w SGP...On powinien być bezwarunkowym liderem, gościem który robi różnicę. Dla mnie zawodzi i Sparta dziś bierze ten mecz.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Pawlicki zawodzi to co najwyżej w GP, bo w lidzę jedzie ponad swój poziom. Zresztą w ostatnich sezonach tak miał by lepiej jechać w pierwszej części sezonu, by później zawodzić. Dziwne, że zachwycasz się Fricke, który na bądź co bądź swoim domowym torze nie pokazał jakiś fajerwerków. Milik to też dla mnie zagadka i jego dobry występ na tle Grudziądza, który na wyjazdach zazwyczaj przegrywa z kretesem to żaden wyznacznik. W tym meczu to kluczowym czynnikiem będzie postawa Lindbaeck&#39;a, który początki ma całkiem nieźle, a potem zapaść...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom