>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny
Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników na siódmy wspólny zlot miłośników sportu oraz dobrej zabawy.
Zlot tym razem odbędzie się w Boszkowie koło Leszna. Już odwiedziliśmy to miejsce w 2012 roku i można stwierdzić, że było bardzo pozytywnie - jak zawsze ;)
Jak co roku ideą zlotu jest dobra zabawa i mile spędzony czas. W ciągu dnia liczne konkursy czy turnieje, wspólnie wyjście na miasto itd. Wieczorami grill z dodatkiem dobrych trunków wysokoprocentowych, karaoke i dłuuuuuga zabawa do samego rana.
Z atrakcji sportowych przewidzieliśmy w programie:
- turniej w piłkę nożną
- turniej w siatkówkę
- turniej w ping ponga
- oraz kilka innych turniejów.
Każdy kto lubi wodę, może skorzystać odpłatnie ze sprzętu wodnego. Sporo punktów gastronomicznych, na pewno każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie.
Szczegóły dotyczące naszego ośrodka (TEPSA):
- Strona z galerią: klik
- Strona główna ośrodka: klik
- Więcej info na temat samego Boszkowa, dojazdu etc.: klik
Domki są czteroosobowe z łazienką.
Cena od osoby za 4 noclegi: 120PLN.
Kwota obejmuje tylko użytkowników z minimum 3 miesięcznym stażem na forum!
Gwarantuję, że nikt nie będzie się nudził i 7 zlot zapamiętacie na długo!
Sponsorzy oraz współpraca:
1. Forum Bukmacherskie
2.
3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jeżeli to offtop to przepraszam.

Jestem tutaj nowy i pierwszy raz spotykam się ze zlotem ????

Są jakieś kryteria, odnośnie udziału w tym jakże obiecująco wyglądającym wypadzie ???? ? Do kiedy trzeba się zadeklarować (oraz zapłacić)?
I jak wyglądały poprzednie zloty, chodzi mi głównie o frekwencję ????

Pozdrawiam,
NicNac&#39;s
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeżeli to offtop to przepraszam.

Jestem tutaj nowy i pierwszy raz spotykam się ze zlotem ????

Są jakieś kryteria, odnośnie udziału w tym jakże obiecująco wyglądającym wypadzie ???? ? Do kiedy trzeba się zadeklarować (oraz zapłacić)?
I jak wyglądały poprzednie zloty, chodzi mi głównie o frekwencję ????

Pozdrawiam,
NicNac&#39;s
Zadeklarować można się teraz jeśli jest taka chęć i spora szansa na przybycie. Opłata za zlot maksymalnie do końca kwietnia. Ponadto liczba miejsc ograniczona (20-25).

W kwestii poprzednich zlotów to przeniosłem wątek z poprzedniego działu dotyczącego zlotu: klik. Rok temu pojawiło się ok. 30 osób i było naprawdę... grubo i sympatycznie. I w tym będzie podobnie. Jakąś relację z 2015 napiszę lada dzień.
 
monte 346

monte

Użytkownik
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga ????
Polecam niezdecydowanym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga Polecam niezdecydowanym!
Sieeeema Mistrzu. Od dzisiaj już wiem, że muszę załatwić wolne w pracy i przyjechać na zlot. Od tego momentu jesteś moim bohaterem ;)
Pozdro Wariacie i do zobaczenia na zlocie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rumak57 271

rumak57

Coach
Mam bliżej nawet niż do Skoja. Będzie miazga ????
Polecam niezdecydowanym!
15 postow 29 reputy a wzbudza najwieksze zainteresowanie ;) Pozdro Monte tym razem proponuje wyplacic hajsik z bankomatu na samym poczatku podrozy tak aby bus nie uciekl ;) jeden wpis a ile komentarzy to sie nazywa miec charakter
 
monte 346

monte

Użytkownik
Kiedy podana zostanie nowa data? Jak w sierpniu będzie, to idealnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Czy mozna sie zapisywac jesscze ?
Kiedy kolejny termin i czy bedzie na 100% ? Bo z checia wypocza bym w ten sposob, a koszt nie jest duzy, a atmosfera musi byc odpowiednia
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Podpinam się pod pytaniem kolegi. Jestem zainteresowany zlotem i chciałbym dowiedzieć się więcej. Praktycznie tylko po to założyłem konto. Chciałbym poznać ludzi, którzy prowadzą, tworzą te forum. Wielki szacunek dla Was koleżanki i koledzy! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom