>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Vitesse (1-3) PSV 17.02.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
- ------------


Kursy by PROFESJONAŁ 3,60 3,70 1,82

Analiza: PSV gra ostatnio naprawde dobrze ich ostatnie 6 ligowych spotkan wyglada tak: 6-0-0 :roll: , czyli znakomicie, na wyjazdach nie graja wspaniale ale nie mozna narzekac 7-2-2. Z drugiej strony Vitesse, ktore ostatnie 6 spotkan gralo slabo: 3-1-2 i ich bilans meczy u siebie wyglada tak: 6-1-4. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie wygralo PSV 2-1. Nie bylo to fascynujace zwyciestwo. Uwazam, ze w tym meczu moze stac sie wszystko. Ale ja zagram na PSV z podporka.

Moj typ: X2
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Vitesse - PSV -&gt; 1X (1.95), kurs z Expekt ⛔ ⛔ ⛔
PSV wygrał ostatnie 7 meczy z czego 5 to mecze wyjazdowe (wliczam w to zwycięstwo pucharowe z Groningen), jednak ja liczę w tym spotkaniu na małą niespodziankę. Dawno nie zdarzyło się PSV wygrać 5 meczy z rzędu na wyjeździe. Zazwyczaj wygrywał 3 lub 2, a później przychodził remis bądź porażka. PSV śrubuje mały rekordzik jeśli chodzi o wyjazdy, a ja mam przeczucie, że jutro ta świetna passa się zakończy. Vitesse to taki specyficzny zespół, który dostaje łomot od tych teoretycznie gorszych zespołów, ale z tymi z czołówki potrafi grać na remis (ostatnio Alkmaar, wcześniej Feyenoord). Vitesse jest na bezpiecznym 10 miejscu i ma sporą przewagę punktową nad strefą spadkową, tak więc może podejść do tego meczu na luzie i pokazać na co je stać. Moim zdaniem typ 1X po takim kursie jest wart zagrania za symboliczną stawkę. :wink:
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Do PSV wracają Kone , Alex i Culina ... Wątpie żeby Vitesse które wystąpi dziś bez 4 podstawowych zawodników mogło o coś zawalaczyć nawet na własnym stadionie. Z całym szacunkiem Hultaj ale odradzam wszelkiego grania w strone gospodarzy nawet za symboliczną stawke ???? Prędzej polecałbym PSV z handi 0-1 po kursie 2.90 ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Vitesse - PSV
43&#39; [1 - 0] Y. Hersi
45&#39; [1 - 1] J. Farfan
85&#39; [1 - 2] M. Lamey
90&#39; [1 - 3] J. Farfan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom