>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Voucher?

sidney 4

sidney

Użytkownik
Miałem styczność z Voucherem w Betssonie. Działa na zasadzie bonu. Wpisujesz kod i masz kase na koncie. Nie wiem za bardzo jak je mozna zdobyc. Ja otrzymałem jeden z promocji SuperVolley
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
wachul, już wyjaśniam. Ja też wysłałem dwa SMS-y i oba podane vouchery nie działały. Napisałem maila, po kilkunastu minutach zadzwonił facet i zapytał z jakiego źródła korzystałem śląc tego SMS-a. Powiedziałem że futbol.pl 3 numer. Stwierdził że tam jest stara i nieważna reklama. Podał mi dwa kody od siebie, żebym wpisał (aktualne) i działają. Spróbuj zrobić to co ja
Do reszty - Voucher działa na zasadzie - wysyłasz SMS za 1,22 i otrzymujesz kod, który wpisujesz na stronie (Wpłata - Voucher po lewej) i otrzymujesz 11 zł.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
urlich, jak narazie nie widzę haczyka ???? Chyba po prostu ostro wzięli się za zdobywanie klientów.
Wysyłamy tego SMS-a o treści BETSSON na numer 7135 - ale ostrzegam, jak już wcześniej mówiłem przysłane kody nie zadziałają. Do tych co już wysłali SMS i kody nie działają: zróbcie to co ja wyżej napisałem.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Też miałem problem podobny do Was, już go rozwiązałem. Wystarczy że odezwiecie się na Live Chat, powiecie w czym problem, a oni o wszystko wypytają i albo dostaniecie nowy kod, albo przeleją $ od razu na konto.
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Ja tez skozystalem z tej promocji, zagralem jeden kupon wszystko weszlo ladnie i po dwoch dniach mi zamrozili konto, pisze juz drugiego maila do supportera i nic. O co chodzi???
Czemu wogole zamrozili mi to konto????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Treść smsa &quot;Kod można otrzymać tylko jeden raz&quot;

Żeby się upewnić, wypytałem się supportu...odpowiedzieli, ze mozna tylko raz użyć kodu i jeśli zostanie wykryte podwójne wpisanie, (nawet z róznymi kontami o tych samych danych), jest to traktowane, jako wykorzystanie luki w systemie, skasowanie kasy na koncie i wywalenie z systemu...
więc zycze powodzenia ???? ????
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Siema.
Właśnie założyłem konto. Wysłałem smsa i przyszedł kod. Wprowadziłem go i dostałem potwierdzenie otrzymania 11 zł ale na moim koncie jak nie był 11 zł tak inie ma. Co mam robić???
 
Do góry Bottom