>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VT

dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Czy ktoś z użytkowników tego forum interesuje się lub samo robi VT (Virtual Tuning)...?
Ja sie bawie w to od dość długiego czasu i jakoś mi to idzie. Jeżeli ktoś również zrobił kiedyś
jakąś ciekawą prace chętnie ją zobacze (prosze ją tu zamieścić). A to kilka moich projektów:
FORD FR-100
ORG Ford FR-100 Baza
TUN Ford FR-100 Tun

BMW 316i
ORG BMW 316i Baza
TUN BMW 316i Tun

DAEWOO NUBIRA
ORG Nubira Baza
TUN Nubira Tun

DODGE nie wiem jaki
ORG Dodge Baza
TUN Dodge Tun

VW GOLF Mk1
ORG Golf Baza
TUN Golf Tun

RANGE ROVER
ORG Rover Baza
TUN Rover Tun

Jeżeli temat okarze się popularny co jakiś czas wrzucać będe jakieś nowe prace. Pozdro!
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Polecam program do obróbki grafiki ADOBE PHOTOSHOP 7.0.1
Robienie takiego czegoś polega na malowaniu/kopiowaniu elementów według własnego
pomyłu tak aby otrzymać ładny efekt końcowy =) Ja osobiście nie pochwalam kopiowania
ponieważ to pójście na łatwizne, większa frajda jest z malowanie samemu. Moje prace to
raczej w około 80% airbrush (czyli ręczna robota bez kopiowania). Kopiuje tylko felgi, gdyż
narysowanie własnoręcznie felg, z ładnymi odblaskami i tarczami hamulcowymi granicz niemal
z cudem. Nawet najlepsi V-Tunerzy felgi przeważnie kopiują. Po więcej informacji zapraszam
na GG - 6153205.
 
B 0

berbec

Użytkownik
Jeśli ty to ziąąą samemu zrobiłeś, to szacuneczek...
Ale co ty tam zmieniasz oprócz felg??
No, bo to wygląda jak żywe :mrgreen:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje jest to tuning (stąd Virtual Tuning bo tuning na kompie czyli wirtualny.
Co zmieniam, no więc najczęstsze zmiany to:
-felgi przed wszystkim
-obniżenie auta
-przeciemnione szyby
-zmiany w body-kicie (zderzaki, progi czy jakiś spojlerek)
-zmiana tła (ale to żadziej)
Taki zakres zmian zazwyczaj wchodzi w gre. Jeżeli uważasz mnie za dobrego to przejżyj
sobie prace najlepszych w tej dziedzinie polaków VT HAPAY
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Odradzam spolszczenie ponieważ większość &quot;tutoriali&quot; do VT jest w języku ang. więc jak
będziesz miał PSa po pol. to sie nic nie połapiesz z tych tutków.
 
Do góry Bottom