>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wątpliwości co do wypłaty

M 0

mimo1992

Użytkownik
Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na tym świetnym forum, nie raz nie dwa bardzo mi pomogło w bukmacherce. Już mówię w czym mój problem.
Czytałem jeden temat w którym użytkownik pisał, że wygrał sporą kwotę pieniędzy i przelał to na konto w banku.Pojawił się problem bo siadł na niego bank (chodziło o lewe źródło dochodu czy coś w tym stylu)
Ja chciałbym wypłacić 500 zł na konto w banku. Jak to zrobić żeby było w pełni bezpieczne? Aha, mam konto na bwin, założone na moją matkę(mam 17 lat) więc pieniądze też będę wypłacał na jej konto. Ile to potrwa?
Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Lewe źródło dochodu, 500 pln... jeszcze do ciupy ciebie wsadzą za taką sumę. Widocznie nie przeczytałeś dokładnie postów w tamtym temacie. 5 i 6 cyfrowe sumy mogą stwarzać podejrzenia lecz nie ta kwota, którą podałeś.
I matka udostępniła ci dowód? Gdyż do wypłaty kasy niezbędny będzie skan ID, a w niektórych przypadkach również weryfikują telefonicznie. Więc mam nadzieję, że matka jest trochę obeznana w bukmacherce i wie, że synek zakłada konta na swoich rodziców ????
 
M 0

mimo1992

Użytkownik
dzięki za odpowiedzi.
Z matką dobrze żyję więc nie ma nic przeciwko zakładaniu na nią kąt o ile w nic ją nie wciągnę (stąd min. ten temat)
Czyli, że mogę przelać kasę normalnie na jej konto? a ten telefon z weryfikacją jak wygląda? pytają o undery,overy różne ligi? ;p Czy raczej zwykły do potwierdzenia danych?
Pozdro ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wypłacaj, takie przelewy to norma i można powiedzieć że drobniaki.
A co do telefonicznej weryfikacji to nie spotkałem się w tym w BWIN, ja też miałem konto na ojca to chcieli dowód więc im przesłałem skan i koniec problemu.
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
witam panowie mam pytanie!! czy grajac w polce w buka i jadac do angli i zakladajac tam konto bankowe mozna wyplacic kase z buka legalnie i 0% podatku czy tam przy wyplacie kasy z buka na angielskie konto zabieraja podatek od sumy wyplacaniej czy tam wogule to nie jest opodatkowane i legalne w 100% pozdrawiam!!
 
adrain12315 0

adrain12315

Użytkownik
witam , no to ja mam taka sprawe. Zalozmy ze mam 13 000 zl u buka , jak moge to wyplacic na konto w mBanku zeby nie miec problemow ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
witam , no to ja mam taka sprawe. Zalozmy ze mam 13 000 zl u buka , jak moge to wyplacic na konto w mBanku zeby nie miec problemow ?
prawo bankowe rejestruje wpływy na konto powyżej 15 tyś euro.
Kwota o której piszesz to możesz spokojnie przelać na swoje konto ale jest wskazane żeby tak na raty żeby nie wzbudzić podejrzeń. Powiedzmy co miesiąc 3 tys.
Jak się obawiasz banku to po prostu załóż konto na MB i złóż wniosek o kartę i wtedy wypłacaj codziennie po 1000 zł.
 
adrain12315 0

adrain12315

Użytkownik
prawo bankowe rejestruje wpływy na konto powyżej 15 tyś euro.
Kwota o której piszesz to możesz spokojnie przelać na swoje konto ale jest wskazane żeby tak na raty żeby nie wzbudzić podejrzeń. Powiedzmy co miesiąc 3 tys.
Jak się obawiasz banku to po prostu załóż konto na MB i złóż wniosek o kartę i wtedy wypłacaj codziennie po 1000 zł.
aha czyli za jednym razem calej kwoty lepiej nie przelewac? tylko co miesiac po pare zlotych tak ?
 
K 8

korjaww

Użytkownik
Przy malych kwotach to nie ma czego sie bac.
Tak jak poprzednicy pisali - moga sie zainteresowac dopiero przy 5,6 cyfrowkach.
Jednak i tak lepiej sobie rozdzielic na &quot;raty&quot; i wyplacac ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Chłopie wypłać te 500zł i niczego się nie bój. Pomyśl logicznie jakby mieli ścigać ludzi za przelewy po 500 czy 2000zł to nasz kraj byłby jedną wielką klatką dla oszustów .Co do telefonu z banku to za taką kwotę nie zadzwonią. Na przyszłość załóż sobie lepiej jakiś portfel elektroniczny np: MoneyBookers i po problemie.
 
Do góry Bottom