>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Węgry 2016/2017

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Od wczoraj rozpoczął się nam sezon na Węgrzech. Zapraszam do typowania oraz analiz na sezon 2016/2017
TABELA POPRZEDNIEGO SEZONU :
tabela by betexplorer
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Videoton II (Puskas Academy) - Soroksar
-
Witam, jestem na forum juz ponad 10 lat, typuje jeszcze dluzej, a dopiero jakis czas temu skumałem sie ze swoim Dziadkiem, który mieszka od lat na Wegrzech w Debreczynie - miłosnik i wieloletni kibic debreczynskiej druzyny VSC Debrecen.
Skumalismy ze obaj jestesmy zapalonymi obstawiaczami wszelakich sportów, z lepszym lub gorszym skutkiem, ale wazne ze wciaz na plus i na relaksie przy przegranych.
Dziadek z racji tego ze od lat mieszka na Wegrzech i interesuje sie przede wszystkim liga wegierska w pilce noznej, pierwsza jak i zapleczem, zna doskonale wszystkie druzyny jak i wszelkie niuanse z nimi zwiazane.
Ja nigdy egzotycznych dla mnie lig nie obstawialem, a jak juz to raczej po statystykach i zazwyczaj wychodzilo to dosc kiepsko.
Ostatnimi czasy urzadzamy sobie z dziadkiem czy to na telefonie czy skype, rzadziej krótkie info sms w trakcie meczów pogawedki i analizujemy nadchodzace mecze, spotkania na calym swiecie.
Nie raz spieralismy sie z Dziadkiem o wynik jakiegos spotkania, nie raz, a raczej wiecej razy to Dziadek mial racje, w szczegolnosci jesli chodzi o jego konika, czyli lige wegierska.
Postanowilem wiec z Dziadka zrobic troche forumowego eksperta, a ja bede jego posrednikiem. Z racji tego ze nasze analizy odbywaja sie głosow, a ja robie sobie tylko pobieżne notatki bede tutaj wlasnymi slowami analizowal spotkania którymi Dziadek w szczególnosci mnie zaciekawi.
Na przelomie ostatnich tygodni sprawdzilem juz Dziadka i rzeczywiscie dosc regularnie trafia rozne typy z wegier (inne ligi pilkarskie rowniez dobrze zna i typuje)
Przchodzac do rzeczy na jutro na godzine 13;30 Dziadek upatrzyl spotkanie zaplecza pierwszej ligi, dokładniej druga druzyna - młodzieżowa- Videotonu tj Puskas Academy podejmuje u siebie na Panczo Arena w miescie gdzie urodzil sie Victor Orban premier Wegier druzyne z Budapesztu czyli SC Soroksar.
Goście lideruja tabeli, miejscowi to trzecia sila ligi na ta chwile. Skupmy sie najpierw na miejscowych, którzy moga pochawlić się jako jedna z dwóch druzyn w tym sezonie brakiem porażki na własnym stadionie obok druzyny Csakvari.
Nie bede Was tutaj zanudzał statystykami poszczególnych zawodników, chociaz Dziadek długo mi o nich opowiadał, kto na jakiej pozycji przeciwko komu jutro bedzie gral. Wiekszosc jest mi nawet ciezko wymowic.
Druzyna gości równie dobrze spisuje sie na swoim terenie, na wyjeździe rowniez nie jest najgorzej, mimo to zdarzaja im sie przegrane (w tym sezonie 1) oraz remisy (3).
Ktoś nieznajacy ligi powiedzialby ze tutaj ewidentny remis lub wygrana gosci, tez tak Dziadkowi powiedzialem patrzac na tabele. A Dziadek na to ze owszem, dopoki pilka w grze to opcje są dwie, wygrana miejscowych lub goscie z remisem. Tym razem Dziadek twierdzi ze przedmeczowo silniejsi i faworyzowani wydaja sie miejscowi.
W pierwszym meczu padl remis 3-3, Dziadek ogladal tenmecz, mowi ze byl to jeden z ciekawszych meczy w tym sezonie w calej lidze. Jutro tez spodziewa sie wiecej nic 2 bramek, Dziadek stawia bardzo prawdopodobne 2-1 lub 3-1 dla Videotonu II.
Dziadek proponuje oczywiscie na jutro czyste zwyciestwo Videotonu II po 2.1 bet365. Dla mniej odwaznych proponuje poczekac na live gdy pojawi sie wiecej opcji grania tego meczu, na ta chwile w bet365 mamy tylko 1x2.
Dziadek twierdzi ze jutro Laszlo Lencse bedzie katem i poprowadzi druzyne gospodarzy do pierwszego zwyciestwa nad gośćmi. Zapraszam razemz Dziadkiem do typowania! POLECAMY
Videoton II 2.1 bet365 ✅✅
Mecz zakończony, wynik 2-0. Bramki Sandor i Lencse, właśnie Laszlo Lencse Dziadek wskazywał na strzelca w dzisiejszym meczu. Gratuluje tym co pograli i już wkrótce kolejne typy od mojego Dziadka z Wegier.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Mezokovesd-Zsory - Gyirmot SE
-

Dziś o 14 w Pucharze Węgier zagraja dwa zespoly z ekstraklasy wegierskiej OTP BANK Liga!!! Mezokovsed z Gyirmot. Oba zespoly poprzednie rundy przeszły łatwo, choż rywali nie mieli wymagajacych. W ligowej tabeli zajmuja odpowiednio 5 i 12 miejsce, przy czym Gyirmot ostatni zespol ligi, strzelil do tej pory tylko 8 goli, tracac 31, najwiecej w lidze. Mezokovsed to tak naprawde ligowy sredniak, ale z ogromnym potencjalem.
Moj Dziadek z Wegier mieszkajacy jest przekonany ze zwyciestwo i to pewne zgarnie zespol z okolic Egeru, czyli Mezokovsed. Oba zespoly sa beniaminikami ligi ale to Mezokovsed lepiej prezentuje sie na tle calej ligi. Dziadek twierdzi ze w kuluarach mowi sie ze Gyirmot bardziej niz na pucharze zalezy na utrzymaniu o ktore bedzie niezywkle ciezko. Mimo to zawodnicy Mezkovdes napewno nie zlekcewaza przeciwikow a gracze z Gyoru na murawie sie nie polaza chcaz zachowac szanse na awans w rewanzu u siebie.
Dziadek na ten mecz proponuje oczywiscie zwyciestwo Mezkovsed, można ze rzec ze na Wegrzech w lokalach naziemnych wczoraj 90% stawiajacych na swoich kuponach mialo typ na Mezkovsed, niektorzy powiedza ze to masowka, moze i tak ale niezwykle pewna i warto zaufac wiedzy Dziadka i ponownie zagrac z nim na perełke z Węgier.!

Mezokovsed 2.0 bet365
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-

Mezokovsed-Zsory - DVTK​
Po ostatnich przebojach w pucharze i małym handelku który jawnie odbył się na oczach miliona Węgrów, którzy grubo hurtem grali na Mezokovsed, w pierwszej kolejce po przerwie drużyna z okolic Egeru podejmie ekipę z północnych Węgier, czyli nieopodal z Miszkolca - DVTK. Dziadek uważa, że ekipa gospodarzy ewidentnie ma szanse na podreperowanie swojego dorobku gdyż DVTK to już nie ten sam team co w innych latach i często gubi punkty.
Druzyna gospodarzy spisuje sie nadzwyczaj doskonale u siebie i tym razem nie powinni miec problemów z pokonaniem rycerzy z Miszkolca. Dziadek uważa, że może nawet odbyć sie tam egzekucja. Trzeba zaufac Dziadkowi w tym meczu.
Mezokovsed 1.95 bet365 ✅

-

Debrecen - Ferencvaros​
Druga propozycja od mojego Dziadka z Węgier, który od lat mieszka właśnie w Debreczynie to właśnie propozycja gry przeciwko jego ukochanemu klubowi z Debreczyna. Dziadek jest wręcz przekonany, że drużyna z Debreczyna polegnie w starciu z ekipa z Budapesztu, czyli Ferencvaros. Debreczyn walczy o utrzymanie, Ferencvaros jak zwykle o mistrzostwo, najbardziej utytułowany węgierski klub, nie ma przeciwwskazań do jutrzejszego pewnego zwycięstwa na terenie debreczyńskiego stadionu.
W końcu to aktualny Mistrz Węgier, mimo ze Debreczyn w zeszłym sezonie również był wysoko w tym spisuje się poniżej krytyki. Kibice już przestają wierzyć w dobre zakończenie tego sezonu. Dziadek twierdzi ze się utrzymają, założył się nawet z paroma kumplami Węgrami o skrzynkę piwka Arany Aszok i Borsodi ze Debreczyn mimo wszystko się utrzyma. Jutro jednak przewiduje ciąg dalszy kryzysu i porażkę w starciu z Ferencvaroszami. POLECA DZIADEK
Ferencvaros 2.15 bet365 ⛔ tyle akcji 100% dawno nie widzialem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-

Soroksar - Kisvarda​
Dziś o 14 w kolejce po przerwie Soroksar zmierzy się z Kisvarda, Dziadek twierdzi, że to bardzo ciężki mecz do przewidzenia kto wyjdzie zwycięsko, prawdziwe piłkarskie szachy i mega prawdopodobny jest remis. Zdziwi go jeśli ten remis nie padnie. Obje ekipy walczą o awans i obje ekipy muszą coś udowodnić swoim kibicom gdyż przegrali w ostatnich kolejkach mimo ze kibice wierzyli i byli pewni pozytywnych wyników. W pierwszym meczu padł wynik 3-0 dla dzisiejszych przyjezdnych, tym razem będzie ciężko i remis zadowoli obje ekipy, w walce o awans do OTP Bank Ligi. Zresztą nie trudno tez zauważyć ze obje ekipy to specjaliści od obrony, wiec każdej z drużyn będzie ciężko przedrzeć się w pole karne przeciwnika. Dziadek twierdzi ze nie ma na dziś lepszego rozwiązania i typu jak remis w tym meczu. Ja Dziadkowi ufam bo jeszcze mnie nie zawiódł i tez przyładuje grubaśnie w ten remis!
Remis 3.25 bet365
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, Merkantil Bank Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Balmazujvaros Sport KFT - FC Vac
Typ: 1
Kurs: 1,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja z drugiej ligi węgierskiej, w której tabela wygląda tak:

Mecz sąsiadów w ligowej tabeli i dwóch zespołów, które walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej Węgier. Balmazujvaros na własnym stadionie do tej pory zanotował 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek. Po statystykach zatem wychodziłoby, że najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i, że albo wygrają gospodarze albo goście. Ja idę tutaj w stronę gospodarzy jednak, bo oni dzisiaj zagrają w najmocniejszym składzie i u siebie grają lepiej niż FC Vac na wyjeździe. Goście z kolei nie zdobywają dużo bramek ale też mało ich tracą i w obronie grają bardzo solidnie. Dziś jednak będą musieli sobie radzić bez swych dwóch najlepszych obrońców a mianowicie Hegedusa (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Gulyasa (21 występów w tym sezonie), którzy są zawieszeni na ten mecz za kartki. Zatem ciekawe jak dzisiaj sobie będą radzić w grze obronnej bez tych dwóch kluczowych zawodników. Ja myślę, że większe prawdopodobieństwo jest, że to gospodarze zdobędą 3 punkty dziś i polecam grać na nich.
⛔ 0-0
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry - OTP Bank Liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Debreceni VSC - Újpest FC
Typ: Debreceni VSC
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na Węgry gdzie odbędzie się 30 seria spotkań tamtejszej OTP Bank Ligi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Nagyerdei Stadion zmierzą się ze sobą miejscowy Debreceni Vasutas Sport Club a w gości przyjedzie drużyna Újpest Football Club.
Debreceni VSC w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyło 34 punkty co daje obecnie przedostatnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Újpest FC plasuje się na pozycji 6 w tabeli OTP Bank Ligi zdobywając 39 oczek w swoich 29 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 5 przegranych i bilans bramek 19-14 zaś goście w delegacjach 6 wygranych, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 23-22.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż sezon na Węgrzech zbliża się coraz bardziej do końca a dopiero znany jest jeden ze spadkowiczów Gyirmot który odstawał od całej OTP Bank Ligi w tym sezonie ale jeszcze jedno miejsce pozostaje wolne do degradacji klasę niżej a kandydatów jest kilku i realnie patrząc zajmie je ktoś z czwórki: Debreceni VSC, DVTK, MTK Budapest lub Mezokovesd.
Moim typem na to spotkanie jest zdobycie kompletu 3 ligowych oczek przez zespół gospodarzy którzy już na każdy swój mecz muszą wyjść skoncentrowani szczególnie na swoim terenie gdyż obecnie bardzo są im potrzebne punkty do utrzymania w OTP Bank Lidze na kolejny sezon a goście na wyjazdach grają nawet nieźle ale ze słabiej dysponowanymi rywalami grającymi o utrzymanie przydarzają im się wpadki jak na wyjeździe z DVTK czy to na swoim terenie z MTK Budapest i moim zdaniem drużyna gospodarzy wykorzysta w tym meczu potencjał swojego stadionu i zdobędzie tak bardzo ważne dla siebie 3 oczka.
✅ 1:0
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Videoton-FerencvĂ*ros 1 lub dnb1
Sportowo to prawie ten sam poziom, ale w lidze wegierskiej to nie ma znaczenia. Tutaj wszystko jest ustawione przez rzadzaciej partii. Obie klub nalezy do kumpli Orbana i teraz to videoton potrzebuje 3 punkty zeby dogonic Kispest, ktory nie nalezy do wladzy Orbana. (Wlasciciel Hamingway). Czyli moim zdaniem FTC sie podlozy bo z gory taki bedzie rozkaz. Z stawka ostroznie!!
gładkie 4-1 ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry, Merkantil Bank Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Balmazujvaros Sport Kft. - Szolnoki MAV FC
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej na Węgrzech. Tabela wygląda tak:

Jak widać po tabeli gospodarze walczą o awans natomiast ich rywal już o nic nie gra. Szolnoki nie ma szans na awans a spadek też im nie grozi. Jeżeli chodzi o bilanse obu zespołów, to na własnym stadionie Balmazujvaros ma na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 6 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Dużo bardziej zmotywowani na ten mecz powinni być gospodarze, którzy walczą o awans a w kolejnym meczu zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek zespołem Puskac Academy i później w ostatniej kolejce zagrają na własnym stadionie z wiceliderem zespołem Kisvarda. Tak więc terminarz na koniec rozgrywek zapowiada się bardzo interesująco, bo Balmazujvaros zagra z bezpośrednimi rywalami do awansu. Mało prawdopodobne jest to aby zespół Puskac Academy przegrał wszystkie swoje 3 mecze, ten zespół z taką przewagą punktową spokojnie awansuje więc tak naprawdę walka trwa o to drugie miejsce w tabeli. Dzisiejsi gospodarze jeżeli marzą o awansie to nie mają wyjścia muszą to dzisiejsze spotkanie wygrać. Stawiam na nich, bo u siebie grają dobrze do tego powinni być dzisiaj mocno zmotywowani a dla rywali sezon tak na dobrą sprawę się już skończył.
✅ 1-0
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
27.05.2017 sobota g.19
Paks - MTK BUDAPESZT 1.85 unibet

Ostatnia kolejka. Buki długo się zastanawiały nad kursami, które dopiero pojawiły się wczoraj późnym popołudniem.
Ja gram MTK Budapeszt na wyjeździe, które musi wygrać aby się utrzymać. Gospodarze tylko jedna porażka u siebie, ale ostatnie kolejki rządzą się swoimi prawami. Kurs @1.85 wczoraj pobrany w Unibet .
Kursy już lecą w dół.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgy, OTP Bank Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Szombathelyi Haladas - FC Gyirmot
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Węgier. Tabela wygląda tak:

Ostatnia kolejka i dla obu zespołów jest to mecz bez większego znaczenia, bo Haladas o nic już nie walczy natomiast goście są już pewni degradacji. Ja tutaj typuję na zwycięstwo gospodarzy, bo goście są w całkowitej rozsypce i mimo, że mecz o pietruszkę to stawiam na Haladas, bo napewno przed własną publicznością będą chcieli godnie zakończyć sezon zwycięstwem a do tego ich sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem wygląda dużo lepiej. U siebie gospodarze do tej pory zanotowali 8 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki, natomiast drużyna FC Gyirmot na wyjazdach ma na koncie 1 zwycięstwo, 6 remisów i 9 porażek i wyjazdowo też zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Również na wyjeździe zespół ten zdobył najmniej goli w całej lidze, bo tylko 9 w 16 meczach ! Drużyna gości jest w rozsypce, jakiś czas temu zespół opuścili Tancyk, Antonov i Bebet a dzisiaj nie zagrają jeszcze pierwszy bramkarz Sebok (23 występy w tym sezonie), obrońcy Bojovic (22 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie), Presinger (21 występów w tym sezonie), Radeljic (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Tamas (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Paku (15 występów w tym sezonie), Bori (15 występów w tym sezonie) i Simon (10 występów w tym sezonie) i napastnik Szalanzki (3 występy w tym sezonie). Haladas powinien na luzie wygrać to spotkanie.
⛔ 1-2
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Węgry, Puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vasas - Ferencvaros
Typ: over 4,5 gola ⛔
Kurs: 4.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Ostatnie typowanie w tym miesiącu, na podium szansę straciłem jakiś czas temu, więc typ typowo pod konkurs, stąd też tak ryzykowny. Jest to finał Pucharu Węgier, obie drużyny zajęły w lidze odpowiednio 3 i 4 miejsce, więc grę w kwalifikacjach Ligi Europy mają zapewnioną. Jest to ostatni mecz w sezonie, jako, że jest to finał, nie będę się bawił w typowanie kto wygra, wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i nie zawsze teoretycznie mocniejszy wygrywa. H2H z ostatnich dwóch sezonów między tymi drużynami wyrównany, rozegrali 6 bezpośrednich meczy, 3 zwycięstwa zanotował Ferencvaros, 2 Vasas, a roz podzielili się punktami. Charakterystyczne dla tych pojedynków było to, że w każdym obie drużyny strzelały, w 5 z 6 meczy padł over 2,5, a proponowany przeze mnie typ over 4,5 był pokryty dwukrotnie. Typ do zagrania za drobne. Jest to ostatni mecz przed urlopami, a w dodatku finał i obie drużyny mają zapewnioną grę w pucharach w przyszłym sezonie więc liczę, że zawodnicy uraczą kibiców niezłm i obfitującym w gole widowiskiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom