>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

włamanie na konto Skrill

R 36

rafal919

Użytkownik
Przelal do osoby trzeciej.Sprawa juz zgloszona przez tel.Faktycznie wczoraj dostalem maila I to chyba ktos sie podszyl pod skrill.Mam nadzieje ze sie uda odzyskac w koncu niemala kase.Zmienilem mails na koncie w skrill a na starego maila dzis znow dziwny adres....Ewidentnie ktos sie podszywa.Gnoje...
Niestety coraz częściej słyszy się o tego typu próbach wyłudzenia hasel.
Najprostszym sposobem ochrony jest zdwojoną czujność, nie klikanie w maile nieznajomego pochodzenia.
 
T 19

tommywro

Użytkownik
Oszuści jak widać wzmogli swoją aktywność... u mnie w poczcie przed chwilą podobne ***** wylądowało... a co ciekawe nawet adres mailowy z którego je nadano jest łudząco podobny do oryginalnego adresu skrill - ja dostałem wiadomość z adresu : [email protected]
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
załóżcie sobie osobnego maila wyłącznie do buka, skrilla i nie rejestrujcie na nim kont do jakiś portali itd. sami dajecie na siebie namiary.wcześniej przeinstalujcie system i przeczyśćcie dyski (potem pozmieniajcie hasła do buka i skrilla)
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
O te k.u.r.w.y. garbate do mnie tez wysłali . Taka sama wiadomość jak do TommyWro i 5 min później 23:37 . A najlepsze ze dopiero niedawno założyłem Skrilla . ???? Chyba &quot;czują we mnie piniądz&quot; ????
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Ludzie ruszcie trochę swoimi głowami. Próby wyłudzania są cały czas mailowo, a rozwiązanie bardzo proste - nie otwierac zadnych linkow w mailach!!! Nigdy, przenigdy i nie tylko w sprawie skrill. Nie otwieramy, jezeli mamy maila o zmiane regulaminu, to sobie otworzmy sami strone i sie zalogujmy i wtedy zobaczycie, ze w 99,9 przypadkow sa to fejki phishingowe. Tak samo jakies wlamania -a czy to problem zrobic dwustopniowe logowanie np z google authenticator? Po prostu ruszyc glowa i nikt nigdy nie wlamie sie wam na konto, nie ma takiej mozliwosci po prostu jezeli sami nie podacie swojego loginu i hasla w podszywanym mailu.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Wysylają na e-maile o dziwo załozone z tego forum ja mam zupelni inny e-mail do konta skrill a dokladnie na ten e-mail z forum dostałem phishing...
Dokladnie jest tak jak mowisz. Nie otwierac zalacznikow, nie klikac w linki i zrobic dwustopniowa autoryzacje konta i spijcie spokojnie
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Maile tego typu dalej przychodzą, lepiej bardzo uważać i nie logować się z linków w mailach. Trzeba wejść sobie na stronę i tam podawać login i hasło.
 
Do góry Bottom