>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włamanie

macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Co tu dużo mówić ktoś mi się włamał na konto, wypłacił wszystkie pieniądze pozmieniał maila do tego na mojego emaila przychodziły że dostawał jakieś pieniądze ogólnie nieciekawa sprawa. Moich pieniędzy było tam około 130 zł. W sumie ja ich nawet nie chce odzyskać tylko chce aby usunęli mi to moje konto i kategorycznie, usunęli moje dane z ich serwisu. Napisałem już do supportu, pytanie tylko co będzie dalej? NO i druga sprawa jak ktoś do cholery mógł wykraść hasło skoro antywirus cały czas uruchomiony zagrożenia nie wykrył, ustawione pełne skanowanie i też nic?
 
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Nie ma opcji, abym kliknął w jakiegoś fake maila. Mail od skrilla był na wp a tam to był typowy śmieciowy mail do reklam gier i innych durnowatych rzeczy. Na poważne rzeczy typu allegro, bilety lotnicze, buki to mam meila gdzie indziej. Na wp wchodzę raz na ruski rok, aby zobaczyć co tam się dzieje i wrzucić wszystko do kosza jak dzisiaj się logowałem, to ostatni raz był 29 sierpnia.
No jak nie ma opcji z usunięciem danych? Człowiek może mieć nieprzyjemności bo na moje dane konto a będą jakieś wałki i Ja beknę? Bez przesady muszą usunąć nic z oszustwami nie chce mieć wspólnego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Właśnie takie maila padają z reguły ofiarą potencjalnych zdobywców. A spojrzałes kto dokonał przelewu i gdzie na jaki mail ? Warto to umieścić na forum może pojawi się więcej takich osób możecie zbiorowo napisać do Skrilla na pewno będzie to miało większą siłę przebicia.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
NO i druga sprawa jak ktoś do cholery mógł wykraść hasło skoro antywirus cały czas uruchomiony zagrożenia nie wykrył, ustawione pełne skanowanie i też nic?
Hasło unikatowe ? Wątpię... Avasty wielu rzeczy nie wykrywają.
Mail od Skrilla był na wp a tam to był typowy śmieciowy mail do reklam gier i innych durnowatych rzeczy. Na poważne rzeczy typu allegro, bilety lotnicze, buki to mam meila gdzie indziej. Na wp wchodzę raz na ruski rok, aby zobaczyć co tam się dzieje i wrzucić wszystko do kosza jak dzisiaj się logowałem, to ostatni raz był 29 sierpnia.
Znawca forum bukmacherskiego skrilla ma w fake mailu, a allegro w poważnych rzeczach... No ale zgłaszasz skrillowi, całkiem możliwe że nawet 130zł odzyskasz:grin:
E; pytanie z ciekawości, jak grasz ? Masz niby beknąć za jakieś przyszłe wałki, czyżbyś chodził grać kupony przy okazji zakupów, bo chyba nie przez konto ?
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Panowie włączcie sobie dwuetapowe uwierzytelnianie poprzez aplikację Google Authenticator (działa jak token) i przy każdym logowaniu na konto skrill trzeba podać wygenerowany 6 znakowy kod, więc nawet gdy ktoś ma te same hasło w wielu serwisach i gdzieś coś kiedyś wypłynie to jest bezpieczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Hasło unikatowe ? Wątpię... Avasty wielu rzeczy nie wykrywają.

Znawca forum bukmacherskiego skrilla ma w fake mailu, a allegro w poważnych rzeczach... No ale zgłaszasz skrillowi, całkiem możliwe że nawet 130zł odzyskasz:grin:

E; pytanie z ciekawości, jak grasz ? Masz niby beknąć za jakieś przyszłe wałki, czyżbyś chodził grać kupony przy okazji zakupów, bo chyba nie przez konto ?
1. No ale Kaspersky to chyba wykrywa.
2. No cóż tak bywa są rzeczy ważne i ważniejsze. Wczoraj napisałem maile i nadal brak odpowiedzi.
3. No skoro ktoś ma teraz dostęp do mojego konta i sobie z niego wypłaca i przychodzą też dziwne przelewy, a konto podpisane moimi danymi no to rożnie bywa.
 
D 0

damian1462

Użytkownik
Oczywiscie ze wszedles w podejrzanego maila widac niektorzy robia to odruchowo i nie pamietaja. Wpisz w swoich mailach w wyszukiwarce haslo skrill i zapewne znajdziesz maila ze zmiana regulaminu i prosba zeby sie przez podanego tam linka zalogowac
 
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
NIE MA TAKIEJ OPCJI! Czy wy nie rozumiecie że ten mail służył tylko do tego, aby wejść na niego usunąć wszystko co przyszło i tyle?!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nic nie wchodzil w podejrzanego maila ja mu wierze
Napewno za to przesylales komus pieniadze prywatnie, placiles za cos albo pozyczales/oddawales pieniadze. Chodzi o to ze nie tylko wplacales i wyplacales do i z powaznych firm i tylko bukmacherow zgadza sie?
Przelewy przychodza bo to jest tak ze ktos siada i wlamuje sie na 100 kont naraz. I nie bedzie z kazdym z tych kont bawil sie w wweryfikacje, osobne wyplaty.
&#39;Zlewa&#39; te pieniadze na jedno lub kilka kont, z ktorych ma latwa procedure wyplaty i natychmiast wyplaca wszystko. I tyle do nastepnej akcji
 
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Co za debile na tym skrillu pracują tłumacze im jak wól że gościu pomieniał wszystko między innymi maila, a oni że nie mogą zamknąć konta bo nie napisałem do nich z maila przypisanego do mojego konta.

O proszę a do tego znowu frajerzyny chcą wyłuskać hasełko:
Dzień dobry.
Dnia 15.09.2016r zakończyła się procedura przejęcia Skrill Ltd na rzecz Neteller (Optimal Payments).
W związku ze zmianą licencji każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia danych zarejestrowanych na koncie Skrill.
W celu dalszego korzystania z konta prosimy zalogować się na
********
a następnie potwierdzić dane osobowe zarejestrowane na koncie oraz zapoznanie się z nowym regulaminem firmy.
Dziękujemy.
Zespół Skrill.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widać że jesteś na liście od tego złodzieja. Osobiście napisałbym mu maila że sprawa jest na policji i zajmuje się tym odpowiedni organ.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Też dostałem taki mail, ale wyczułem, że jakiś wał i nie klikałem w ten link. Zaznaczyłem to jako spam niebezpieczny i jest spokój ????
 
scorpion 0

scorpion

Użytkownik
Widać że jesteś na liście od tego złodzieja. Osobiście napisałbym mu maila że sprawa jest na policji i zajmuje się tym odpowiedni organ.
z 1000 osob juz to napisalo ???? najbardziej zabawni sa ci co sie logowali na stronie a 2 minuty pozniej pisali ze zglosili na policje.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
O proszę a do tego znowu frajerzyny chcą wyłuskać hasełko:
Dzień dobry.
Dnia 15.09.2016r zakończyła się procedura przejęcia Skrill Ltd na rzecz Neteller (Optimal Payments).
W związku ze zmianą licencji każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia danych zarejestrowanych na koncie Skrill.
W celu dalszego korzystania z konta prosimy zalogować się na
[...]
????
No toż to nie skrill ma problem, tylko to list od złodzieja i teraz cię ze wszystkich stron próbuje orżnąć. Nie rozumiesz tego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dear p**********[email protected],

Your account has just been credited with USD 12,780.60 by Snap Cash Payments LTD.
Amount USD 12,780.60
Skrill Transaction ID: 18781712158
Your Transaction ID: 18781712260

To view your balance, sign in to your Skrill account.

Best Regards,

Skrill Team

mało brakowało abym uwierzył że mam taki szajs.... ????
 
Do góry Bottom