>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

W co inwestować ? - Czyli nasze przewidywania...

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem co myslec odnosnie tej GPW...Pelno znawcow wiekszych i mniejszych - spekulantow itp, ale fak faktem cena 43 zl czyli maks srednio zacheca...jakie macie odczucia odnosnie debiutu GPW ?? Zarobi sie ??
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
rzadko kiedy debiuty spółek które nie spłacają kredytów aktywami ze sprzedaży akcji nie prznosi zysku,.Tak więc w dniu debiuty prognozuje +2-5%. nie jest to zbyt dużo,pewnie &quot;niedzielni&quot; inwestorzy wyspią akcje i będzie okazja do kupna może nawet poniżej ceny emisji.jeśli ktoś patrzy na dłuższytermin to dla mnie warto,sesja zostanie wydłużona zyski powinny rosnąć,naszą giełdą zaczyna interesować się coraz więcej inwestorów.
Podsumowując:krótki termi NIE.długi termin TAK.
co myślicie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Za dobrze sie na gpw nie znam, od nie dawna zaczalem grac, ale brzmi sensownie...Tyle tylko co znaczy dluzszy termin ?? Miesiac ?? Dwa ?? Pol roku ??
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Nie wiem co myslec odnosnie tej GPW...Pelno znawcow wiekszych i mniejszych - spekulantow itp, ale fak faktem cena 43 zl czyli maks srednio zacheca...jakie macie odczucia odnosnie debiutu GPW ?? Zarobi sie ??
jak nie sprzedasz od razu to poczekasz i powinieneś po czasie zarobić - nikt Ci oczywiscie nie powie dokładnie po jakim...

ze wzgledu na limity kupna np ja w to nie wchodze bo są śmieszne ????

obliczylem ze mogę na tym zarobić okolo 500 zł i doszedłem do wniosku, że

przy takiej kwocie to więcej zachodu niż cała sprawa warta

ale jak masz ochotę i widzisz sens to działaj.

pozdr,
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jak nie sprzedasz od razu to poczekasz i powinieneś po czasie zarobić - nikt Ci oczywiscie nie powie dokładnie po jakim...
ze wzgledu na limity kupna np ja w to nie wchodze bo są śmieszne ????
obliczylem ze mogę na tym zarobić okolo 500 zł i doszedłem do wniosku, że
przy takiej kwocie to więcej zachodu niż cała sprawa warta
ale jak masz ochotę i widzisz sens to działaj.
pozdr,
No szczerze nie licze nawet na zyski w kwocie 500 zl...Bo bedzie sporo chetnych pewnie. Ale znowu gdzie baqu widzisz tyle zachodu ?? ???? Logujesz sie do banku wysylasz pieniadze na konto maklerskie nastepnie 3 klikniecia i jestes zapisany na akcje ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, Tauron po paru tygodniach siedzenia na 6.00-6.20 od 3 dni odpalil niezle w gore ???? dzis maks byl 6,75 a skonczylo sie na 6,65. Wiec wydaje mi sie, ze do 7 moze dojsc. Co mnie osobiscie w pełni zadowoli.
No i zobaczymy co z gpw bedzie. Osobiscie zapisalem sie na 1 pakiet, ale nie jestem optymista. Chyba, ze zejda z tej ceny 43 zl.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Kupił, tylko co z tego przy takich redukcjach? Sam się zastanawiam czy nie lepiej zamiast sprzedawać dokupić sporo
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No tak...25 akcji to smiech na sali...A znowu zakladac konta na rodzine tez mi sie nie chcialo...Co do kupna - zalezy jaka bedzie cena...Jeśli + 10-15% to chyba srednio...
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
już dziś GPW startuje..przewidywania to ok.20-23% na start.. ja uważam ,że wcale tak kolorowo nie będzie..
ciekawie też będzie na Taurunie gdyż publikują wyniki..up5-6 lub wiecej % tak to widze..
na rynku surowców też ciekawie..złoto wysoko...czy dalej będzie rosło?
jak myślicie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A jednak...22%. Osobiście sprzedałem 2 pakiety po 52 zł czyli po 225 zł. 450 zł minus prowizje minus podatek...ok 380 zł do przodu. Niby nie wiele, ale za parę kliknięć chyba nie jest źle. Myślałem, że będzie plus ok. 10 max 15 a tu nawet 22%. Szkoda, ze byla tak wielka redukcja...
Czekam teraz na wejście tauronu do wigu mam nadzieje, ze do grudnia ponad 7 będzie i też się żegnam z tą spółką z dużo wiekszym zarobkiem niz na gpw ????
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Tauron od 20.12 w WIG20, a co do GPW to warto trzymać, statystyczny Polak (który nie istnieje ???? ) ma 25 akcji, cóż to za zainwestowana kwota 1000 zł ? Sam planowałem dokupić gdyby otwarcie było ok. 46-48 zł, na razie zobaczę co będzie dalej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też planowałem dokupić, ale jednak przy takim wzroście to troche ryzyko ???? Z TPE czekam do grudnia co będzie z wigiem, a GPW dziś poszło. Jakoś nie jestem przekonany, że ciągle będzie wzrost, ale Twój argument jest kumaty, przecież 1000 zł to nie jest nie wiadomo jakie zamrożenie gotówki jesli chodzi o grę na giełdzie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
gpw jest dobre bo mozna brac jako dlugofalowke.. troche poczekac i bedzie za 100 ????
ja oczywiscie swoj pakiet zostawilem jeszcze ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
gpw jest dobre bo mozna brac jako dlugofalowke.. troche poczekac i bedzie za 100 ????
ja oczywiscie swoj pakiet zostawilem jeszcze ????
400 przynajmniej. Albo nawet 1000 :|
Myślę że będzie jeszcze z 2-3 tygodnie koło 55, a potem się znormalizuje. Sam żałuję że otwarcie było tak wysoko, bo do 47 zamierzałem dokupić trochę, a tak to nie miało sensu i trzeba było sprzedawać.
I nie wiem co to za &quot;długoterminowa&quot; inwestycja jak się ma akcji za 1,5k ;) W sumie biura maklerskie będą miały najlepiej [choć nie tak jak ludzie lewarki brali jeszcze parę lat temu na prywatyzacje ???? ✅ dla rządu za zmianę akurat tego] bo z tych 100000 może z 15&#39;000 uzna że co_to_oni_nie_wiedzą o giełdzie ????
 
Do góry Bottom