>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W którym państwie jest najwięcej...

M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam wszystkich,chciał bym się zapytać w którym państwie jest najwięcej remisów Francja,Niemcy,Brytania ??? czy inny kraj chodzi mi bardziej o kraje europejskie
Oczywiście rozumiem że nie można jednoznacznie powiedzieć że w tym kraju jest jedynie najwięcej remisów ale na pewno jest tak że któryś kraj wyróżnia się pod względem remisów ??

I drugie pytanie jak można dostać dostęp do strefy zamkniętej ??? można wykupić dostęp czy coś
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Misiek1212&gt;&gt;&gt; nie odbierz tego jako złośliwość, ale mając taki staż na tym forum jaki Ty masz, to sam powinieneś umieć odszukać takie dane statystyczne, gdyż są one nie tylko - co oczywiste - dostępne w necie poprzez np. google , ale są od bardzo dawna zamieszczone w wielu miejscach tego portalu...
Pzdr.
edi8
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
No ja wiem,kiedyś miałem wszystkie różne tego typu strony i też z innymi sprawami bukmacherskimi zapisane,no ale niestety jak przestałem na koniec 2009 grać.To w postępie czasu potraciłem wszelkiego danych na temat bukmacherki a teraz powracam powoli.
Wiem że mogłem znaleźć na googlach ale wolałem zapytać na forum gdyż taki jak ty poda najlepszą stronę tego typu ;)
 
Do góry Bottom