>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne pytanie!

madridreal 0

madridreal

Użytkownik
Jestem tu dość nowy i mam takie pytank. Chcę również wpisywać kupony i prowadzić te statystyki, ale nie wiem jak można wklejać kupony. Pomoże ktoś :?: :?: :?:
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Robisz screena, potem go edytujesz np. w paincie ????
Zapisujesz jako JPG.

Wchodzisz na strone http://www.imageschack.us i go wrzucasz tam na serwer ???? Klikając w &quot;Host it&quot;

Potem przy tworzeniu nowego tematu na forum wklejasz jeden z tych linkow ktore Ci sie pojawia na tej stronie ???? A ktory? Pobaw sie podglądem posta zanim go wyslesz ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
To ze jestes nowy to nie upowazna cie do NIE CZYTANIA REGULAMINU!!! Ale nawet jesli nie czytales, to nie problem sie bylo zastanowic, dlaczego w tym dziale znajduja sie tylko typy??? A nie ma zadnych postow typu &quot;Ważne pytanie!&quot;..?

NIE TEN DZIAL!!!
 
madridreal 0

madridreal

Użytkownik
Dobra, sorry, nie wiedziałem, to skasujcie ten temat.
Dzięki Duzers_on !!!
Jeszcze raz sorry (bo za zwyczaj nie robie takich bamboli...)
 
madridreal 0

madridreal

Użytkownik
A gdzie można zadawać takie pytania :?: :?: :?:

Duzers...a mi wchodzi ta strona i co mam dalej robić?? Jak już mam to zapisaanew JPG, ale nie wiem jak wrzucić na tą stronę bo obojętnie na co klikam to się pojawiają jakieś linki do innych stron.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przenoszę do Hyde Parku.

Musisz zahostować obrazek (bodajże dajesz przeglądaj, wybierasz plik i dajesz host it [czy coś w tym stylu])
Mamy już obrazek na serwerze i ma on adres. Żeby wstawić obrazek na forum musisz wstawić go do odpowiedniego TAGu, czyli

[img.] adres obrazka[/img.]*

* bez kropek przy img
 
Do góry Bottom