>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

wakacje za granicą, gdzie szukacie?

bossm 692

bossm

Użytkownik
Witam, chciałbym w tym roku wybrać się w ciepłe kraje na wakację, urlop już zaklepany na sierpień, gdzie wyszukujecie wakacji, możę polecicie jakieś strony... ktoś napisze wpisz w google to Ci wyskoczy. Ale chodzi mi o spraqwdzone stron z Waszymi opiniami, może polecicie też kraj itd. pozdrawiam
 
patrixo 0

patrixo

Użytkownik
Zazwyczaj jak chcę gdzieś jechać na wakacje to omijam takie serwisy i ile się da staram się sam zaplanować, wbrew pozorom to wcale nie jest dużo pracy. W tym roku muszę sobie jednak wakacje odpuścić i szukać nowej pracy. Zacznę od szukania w internecie na portalach z ogłoszeniami http://www.gowork.pl/praca/kielce;l. Nie ma to jak dostać nieoczekiwane wypowiedzenie z roboty :/
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Daavid5 wiesz, może czy te wszystkie biura podróży, które podałeś są chronione przez Air Travel Organisers Licence (ATOL) program ten chroni pieniądze klienta w razie upadku biura.
W piątek upadł Low cost holidays dość często korzystałem z tej strony na szczęście w tym roku zainwestowałem kasę w rozbudowę &quot;swojego biznesu&quot; w PL i jeśli mi się uda polecieć na wakacje to dopiero w listopadzie i nie miałem nic wykupionego to mnie uratowało przed utratą pieniędzy. Bo np. w zeszłym roku już w styczniu wykupiłem wycieczkę na Boże Narodzenie właśnie przez low cost holiday nigdy się tym nie interesowałem, a jak widać wypadało by tak naprawdę miałem więcej szczęścia niż rozumu.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ja szukam na:
- booking.com, mają ceny podane przy hotelach i łatwo zobaczyć co i jak...
- pl.tripadvisor.com/ jak coś znajdę to patrzę tutaj bo są zdjęcia gości co tam byli...
- fly4free.pl/ tutaj chyba coś podobnego do piratów ;)
Aha jeszcze dość ciekawa opcja to air bnb, tutaj normalni ludzie użyczają Tobie pokój, lub całą chatę i można fajnie znaleść coś fajnego... Tu macie link do strony z podanym już językiem gospodarza jako PL (miasto sobie wpiszcie u góry ;) )
https://www.airbnb.pl/s/Warszawa--Polska?ss_id=pcp7pg2n&amp;amp;s_tag=c-ZwBGXe&amp;amp;languages%5B%5D=2097152
Wybierał się ktoś z Was na wakacje SAMEMU z prawie dwulatkiem (20 miesięcy) ? Chodzi mi o zagranice bo nigdy jeszcze nie byłem (dotychczas Polskie morze)... Celowałbym najlepiej w Majorkę ;)
 
M 0

marekmm

Użytkownik
bez problemu można samemu zorganizować swój wakacyjny wyjazd i nie płacić niepotrzebnie biuru podróży. My w tym roku planujemy objazdówkę autem po Irlandii Znajomy doradził nam, że lepiej jechać autem do WB i stamtąd promem do Irlandii niż samolotem. Sprawdziłem już połączenia i znalazłem dobre z Stenaline: https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii Auto zawsze może się przydać na miejscu. Tym bardziej że chcemy zwiedzić dużą cześć Irlandii i komunikacją publiczną byłoby ciężko wszędzie dotrzeć. Jeśli chodzi o noclegi to większość z nich znalazłam w google szukając na forach dotyczących Irlandii i Wielkiej Brytanii. Nie jest to skomplikowane jednak wymaga czasu, żeby wszystko dobrze zaplanować.
Z ciepłych krajów polecam Chorwację. Tam byliśmy w zeszłym roku i wszystko sami załatwialiśmy. Wyszło dużo taniej niż za pośrednictwem jakieś firmy.
 
Z 0

zuzialalka

Użytkownik
Ja zawsze szukam tanich lotów, a potem bookuje jakiś tani nocleg zazwyczaj na airbnb i mam wakacje za śmieszne pieniądze, tak że osobiście polecam.
 
Do góry Bottom