>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Walia v Irlandia Płn.] 1/8 Finału, Paris 25.06.2016 r.

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Chyba najmniej spodziewana para w 1/8 finału Mistrzostwa Europy. Dwie wyspiarskie drużyny. Będzie tutaj bardzo dużo walki. A o wyniku końcowym mogą zdecydować indywidualności. Ja osobiście w tym spotkaniu szukałbym jakiegoś typu dotyczącego kartek. Pięć - sześć to na pewno arbiter w tym spotkaniu pokaże bo nikt tutaj zarówno w reprezentacji Walii jak i Irlandii nogi odstawiał nie będzie. Jeżeli chodzi o końcowy wynik to moja szala przeważa się nieznacznie na reprezentację Walii.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Walia v Irlandia Polnocna / Walia @ 2,02 ✅
Walia v Irlandia Polnocna / Walia over 1,5 gola 2,6 ⛔
Walia v Irlandia Polnocna / Bale strzeli 2,43 wszystko unibet
⛔

Dla mnie najwiekszy rodzynek z wszystkich spotkan w 1/8. Walia to najskuteczniejsza jak do tej pory ekipa tych mistrzostwa. Lacznie stworzyla sobie 37 okazji strzeleckich z czego oddala 22 celne strzaly na bramke rywali (lacznie z Portugalia najwiecej z wszystkich ekip na EURO) co daje im srednia 59%. Strzelajac 6 goli (wraz z Wegrami najlepszy wynik jak do tej pory z tym, ze Wegrzy strzelili 5 + gol samobojczy Islandczyka) maja 27% skutecznosci co tez jest przyzwoitym wynikiem (dla przykladu Niemcy 14%). Powod dla ktorego Walijczycy maja takie dobre statystyki to po prostu G. Bale. Bale oddaje 45% wszystkich strzalow Walijczykow (17 w 3 meczach ) oraz 50% wszystkich strzalow celnych (11 na 22). Bale jest w gazie i nikt tego nie moze podwazyc. Walijczycy nie tylko maja przyzwoita ekipe ale tez graja bardzo skutecznie bez bawienia sie , prosta pilka do przodu i strzal jak jest okazja. Musze tutaj zwrocic im honor bo przed EURO bylem pewny, ze Walijczycy beda najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostwa ale sie mocno pomylilem ???? .

Po drugiej stronie stanie ekipa Irlandii Polnocnej ktora nie ma wiele do zaoferowania w ataku. Sa zespolem ktory lecznie mial najmniej okazji do strzelenia gola - 17, oraz oddal 8 celnych strzalow w 3 meczach co daje im 14 miejsce na 16...(ciekawostka: Polska zajmuje w klasyfikacji celnych strzalow ostatnie 16 miejsce (ex-aequo ze Slowacja) z 7 celnymi strzalami w 3 meczach). Trzeba Irlandczykom oddac, ze ich skutecznosc nie jest zla i z 8 celnymi strzalami na 17 prob wynosi 47%. Strzalajac 2 bramki z 8 prob ich wynik to 25% skutecznosci. Nie powiem, ze Irlandczycy nie maja szansy na gola ale w tym meczu widze jednego faworyta ktorym jest Walia, zespol w dobrej formie oraz z gwiazda ktora ciagnie ten zespol do przodu biorac na swoje barki odpowiedzialnosc za strzelanie goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duckland 884

duckland

Użytkownik
Walia i ponizej 2.5 @3.2 ✅
Walia czyste konto @1.85 ✅
Druzyny zdobeda gola : tylko Walia @2.62 ✅
bet365

Chyba jeden z pewniejszych betow do grania w 1/8. Irlandia PN kompletnie do mnie nie przemawia, w meczu z Polakami bronili sie cala druzyna przy wyniki 0-1....przecieralem oczy ze zdziwienia bo zadko widze takie akcje. Jedyne dwie bramki strzelone Ukrainie ( druga w 95min) i to by bylo na tyle z ofensywy. Defensywa jak najbardziej szczelna ale ciezko zeby bylo inaczej jak wszyscy bronia. Z drugiej strony Walia, ktora wychodzi z 1 miejsca przed Anglia i mocna jak dla mnie Slowacja. W kazdym meczu cos wpada to 1 to 2 to 3 ogolnie fajnie sie prezetuja z przodu. Widac jakby jechali na jakims lepszym paliwie bo sama dynamika wyglada bardzo dobrze, ciag na bramke granie z 1 pilki, fenomenalne stale fragmenty itd.... Ogolnie nie widze tutaj zadnego argumentu po stronie Iroli defensywa na tak ale nie wytrzyma 90min, atak na totalne 0 najgorszy z calego Euro. Jeszcze ta drabinka dla Walii, tutaj moga zajsc daleko bo sa w gazie graja bardzo dobrze jako calosc i maja z gorki bo sa w lepszej polowce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Walia v Irlandia Polnocna / Walia @ 2,02
Walia v Irlandia Polnocna / Walia over 1,5 gola 2,6
Walia v Irlandia Polnocna / Bale strzeli 2,43 wszystko unibet
Dla mnie najwiekszy rodzynek z wszystkich spotkan w 1/8. Walia to najskuteczniejsza jak do tej pory ekipa tych mistrzostwa. Lacznie stworzyla sobie 37 okazji strzeleckich z czego oddala 22 celne strzaly na bramke rywali (lacznie z Portugalia najwiecej z wszystkich ekip na EURO) co daje im srednia 59%. Strzelajac 6 goli (wraz z Wegrami najlepszy wynik jak do tej pory z tym, ze Wegrzy strzelili 5 + gol samobojczy Islandczyka) maja 27% skutecznosci co tez jest przyzwoitym wynikiem (dla przykladu Niemcy 14%). Powod dla ktorego Walijczycy maja takie dobre statystyki to po prostu G. Bale. Bale oddaje 45% wszystkich strzalow Walijczykow (17 w 3 meczach ) oraz 50% wszystkich strzalow celnych (11 na 22). Bale jest w gazie i nikt tego nie moze podwazyc. Walijczycy nie tylko maja przyzwoita ekipe ale tez graja bardzo skutecznie bez bawienia sie , prosta pilka do przodu i strzal jak jest okazja. Musze tutaj zwrocic im honor bo przed EURO bylem pewny, ze Walijczycy beda najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostwa ale sie mocno pomylilem ???? .
Po drugiej stronie stanie ekipa Irlandii Polnocnej ktora nie ma wiele do zaoferowania w ataku. Sa zespolem ktory lecznie mial najmniej okazji do strzelenia gola - 17, oraz oddal 8 celnych strzalow w 3 meczach co daje im 14 miejsce na 16...(ciekawostka: Polska zajmuje w klasyfikacji celnych strzalow ostatnie 16 miejsce (ex-aequo ze Slowacja) z 7 celnymi strzalami w 3 meczach). Trzeba Irlandczykom oddac, ze ich skutecznosc nie jest zla i z 8 celnymi strzalami na 17 prob wynosi 47%. Strzalajac 2 bramki z 8 prob ich wynik to 25% skutecznosci. Nie powiem, ze Irlandczycy nie maja szansy na gola ale w tym meczu widze jednego faworyta ktorym jest Walia, zespol w dobrej formie oraz z gwiazda ktora ciagnie ten zespol do przodu biorac na swoje barki odpowiedzialnosc za strzelanie goli.
W pełni się z Tobą zgadzam. Jedyne co jest warte w tej 1/16 do jakiegoś grania to to i awans Francji dlatego polecam i sam zagrałem dubel:
Awans Francji✅ + Awans Walii✅ kurs łączny: 1,86 buk:Totolotek ✅✅✅✅✅✅
Walia - Irlandia Płn - remis kurs: 3,00 buk: STS (mała stawka)⛔
Nie wiem czy się uda Walii w regulaminowym czasie, ale tak czy inaczej powinna ogarnąć. Przestrzegałbym przed graniem w takich meczach czystych zwycięstw ponieważ każda drużyna ma w głowie możliwość dogrywki i praktycznie tak od 70 min jak jest remis to każdy uważa żeby nie stracić, a pamiętajmy, że to 2 ekipy z UK. Zawodnicy dobrze się znają więc wszystkie sztuczki znają. Oczywiście więcej jakości zdecydowanie po stronie Walii. Ramsey, Bale indywidualności + zgrany kolektyw, ale i Irlandia Płn ładnie się muruje, dlatego też małą stawką pograłem remis.
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Również zgadzam się z przedmówcami. Dodatkowo dodam ciekawostkę że jedyne bramki jakie Irlandczycy z północy zdobyli były to bramki z Ukrainą gdy rozpoczęła się rzęsista ulewa. Tutaj nawet deszcz ich nie uratuje. Irlandia Północna jest według mnie najsłabszą drużyna strefy pucharowej. Wali gra dobrze, jest to mocna drużyna z liderem któremu wyraźnie się chcę i jest jedną z najjaśniejszych gwiazd tego turnieju. Proponuje jak najszybciej zagrac ten zakład gdyż stawka na Walię może zacząć malec.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze Walii i nawet jak grali z Anglikami postawiłem na nich , dla mnie grają przepiękną piłkę cały czas atakują nie boją się przeciwników nawet takiej Anglii i jutro również postawie na nich Bale, Ramsey i Vokes są szalenie skuteczni widać że trener to wszystko poukładał i nie tylko Bale strzela
Walia win 2,05 bet365
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dzień dobry.
Idzie masówka na Walię...czemu nie dziwię się w najmniejszym procencie!
Sam kurs to bajka i jeśli mówimy o lokatach, to właśnie jedna z nich.
Bukmacherzy dając 2.00 na wygraną Walii robią mega promocje i sami rozdają pieniądze, ale do rzeczy.
Jak kolega wyżej skrupulatnie wyliczył, to Walia pod koniec wyścigu w fazie grupowej wyłoniła się na czele czarnych koni. Pewna i opanowana defensywa, w pomocy wystarcza Ramsey w swojej genialnej formie, a atak to głównie Bale, którego gra niesamowicie mi w tym turnieju imponuje. Nie tylko strzela i wygrywa jeden na jeden, ale i potrafi dostrzec ustawionego świetnie partnera.
Oczywiście forma wybuchła w meczu pożegnalnym z nieporadną i archaiczną Rosją, ale pierwszy wygrali z nieobliczalną Słowacją, a porażka z Anglią była bardzo pechowa.
Oczywiście popieram powyższe typy, ale dodatkowo stwierdzam, że Irole(nie pisałem o nich z braku jakiejkolwiek przesłanki co do szans na sukces) zajęci murowaniem własnej szesnastki nie powinni zagrozić bramce faworyta, więc zwycięstwo bez straty bramki wydaje mi się równie realne co czysta jedynka, a jakie opłacalne ; )
Serdecznie polecam.
Walia wygra, a Irlandia Północna nie strzeli - 2.70(Betclic) ✅


Edit: Co jak co, ale dzisiaj drużyna lepsza przegrała, bo o ile wciąż Irolów uważam za prostych siepaczy, to Walia była nawet w tym słabsza, a ostatnie minuty bronienia Częstwochowy, żałosne. :zoltakartka:
Niezasłużone zwycięstwo - typ na plus
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Również podzielam optymizm jeśli chodzi o stawianie na Walie. Nikt tak chyba nie przekonał do siebie na tym turnieju jak oni. Wyszli z pierwszego miejsca z grupy, a przeciwnicy naprawdę z wysokiej półki. Z Anglia porażka trochę pechowa w ostatnich minutach. Statystyki przytaczane wyżej pokazują, że ich wyniki i gra nie są dziełem przypadku. Irlandia Północna dobrze broni, ale brak jej pierwiastka indywidualności i jakości jaki ma Walia w osobach Bale i Ramseya. Poza tym główny atut Irlandczyków czyli walka i fizyczność w starciu z tym rywalem znika, bo Walijczycy na pewno odpowiedzą tym samym. Kursy w stronę Walii całkiem dobre, także również polecam.
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Awans Walii jest poza wszelką wątpliwością. Zastanawiam się jednak nad przebiegiem marszu Walijczyków po zwycięstwo ...
Dołożę jednak pewną statystykę, która uargumentuje mój typ na dzisiaj:
&gt;Walia jako jedyna na tym turnieju zdobyła bramkę w pierwszej połowie każdego meczu.
* 10&#39; Bale ze Słowacją
* 42&#39; Bale z Anglią
* 11&#39; Ramsey i 20&#39; Taylor z Rosją
&gt;Irlandia Północna straciła dwie bramki na tym EURO. Pierwszą na początku drugiej połowu (51&#39; Milik), drugą w pierwszej połowie (Gomez &#39;30). Tj. Irlandia Północna traci bramki raczej wcześniej niż później.
&gt;Do powyższej statystyki dodam uzupełniającą uwagę uwzględniającą &quot;nierówności grup i dyspozycji&quot;: Porównanie skuteczności Walijczyków a Niemców i Polaków -&gt; ze wskazaniem na Walię.
&gt;Nie chcę typować under 2,5 albo że Irlandia nie strzeli gola, bo:
*jeżeli skuteczność Walijczyków utrzyma się na poziomie będziemy mieli minimum 2 gole strzelone do ~60 minuty.
*zauważcie, że Walia ma skłonność do utraty umiarkowanie późnych bramek - najwcześniej stracony gol przez Walijczyków to Vardy w 56 minucie.
W skrócie:
-Walia z wysoką skutecznością, niekalkulowaniem, co skutkuje szybkimi golami wyjdzie na prowadzenie już w pierwszej połowie - dla mnie to prawie pewne.
-Pytanie jednak. Co w sytuacji, gdy Walia sobie podwyższy prowadzenie i zostanie jej jakieś 30 minut do końca? Ciężko wyrokować, dlatego under 2,5 czy czyste konto Walii w takim scenariuszu jest na granicy.
Mój typ:
Walia v Irlandia Północna
Do przerwy/koniec meczu
Walia/Walia ⛔ (najgorszy mecz Walii na EURO ???? )
3.20 Bet365
Powodzenia dzisiaj ze wszystkimi typami!
 
Do góry Bottom