>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Waluta w Gamebookers

D 0

djdodo1987

Użytkownik
Witam!
Wlasnie zarejestrowalem sie w firmie i moja podstawowa waluta to dolar, choc wybieralem PLN. Nie widze nigdzie w ustawieniach mozliwoscie zmiany waluty. Moze ktos wie jak ja zamienic na PLN??
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jeśli dobrze pamiętam to póki nie wpłacisz kasy to nie wiedzieć czemu wyświetla się ten dolar. Też tak miałem i wszyscy moi znajomi, którzy zakładali tam konto podobnie. Ale konto masz w złotówkach, wpłać kasę i to się zmieni. Nie bój się żadnych przewalutowań bo ich nie będzie (chyba, że naprawdę wybrałeś USD przy rejestracji).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Można samemu ręcznie zmienić raz walutę. Podejrzewam, że założyłeś dopiero konto. Wtedy domyślnie jest USD.
W ustawieniach konta możesz zmienić sam.
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
apropo waluty pamietaj ze GB kroi na kursie ok. 5%, co z pewnoscia Ci sie nie spodoba, szczegolnie gdy dodac do tego koszt wplaty za pomoca karty kredytowej, tak czy inaczej jestes w plecy, polecam portale gdzie mozna wplacac bez prowizji.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
W GB tylko i wyłącznie transakcje przez MB, wypłacaja po 2-3 godzinach bez prowizji.
Za to przy wypłacie na konto do 10% jest sie wplecy (odstatnio wypłaciłem z ciekawości jak długo idzie kasa 609zł po 2 dniach na konto dostałem 560).
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wypłacałem dawno na konto bankowe bezpośrednio z GB. Ale dawniej robili tak że miałeś wypłatę w Euro i mogłeś być na ✅ lub ⛔
Co do wypłat to faktycznie opłaca się GB--&gt;MB---&gt;Bank
Wtedy masz wypłatę w PLN-ach na konto bankowe. Ja wypłacałem dokładnie 1000zł (MB---BANK) i dokładnie tysiąc złociszy po 24 godzinach było na moim koncie w banku ;)
 
Do góry Bottom