>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Warunek W technikum

S 6

serenowy

Użytkownik
Witam
Mam takie Pytanie,wiem że opinie sa różne na ten temat i itp i nikt dokładnie mi na pewno nie powie jak jest ale może co nie co ktoś coś wie.
Mam pytanie jak w temacie postu o warunek w technikum.W tym roku otrzymałem ocenę niedostateczną z Języka Obcego.I będę musiał napisać test komisyjny pod Koniec Sierpnia.Niestety musiałem wyjechać zagranicę by pomóc ojcu w Robocie jest to wyjątkowa sytuacja pracuje od Rana do wieczora praktycznie i niestety nie mam czasu na naukę nie ma na to szans nawet gdybym chciał ,zresztą samemu z języka obcego ciężko się coś nauczyć jak się go nie rozumie więc musiałbym brać jakieś korki itp.Nie mam na to kompletnie czasu.Jestem w 3 klasie technikum.Wiem że wyszło jakieś rozporządzenie jeśli chodzi o warunek jeśli się ma taka ocenę z 1 przedmiotu na koniec.Czy w razie gdybym poszedł na ten test komisyjny i bym go nie zdał czy jest możliwosc otrzymania takiego warunku w tej sytuacji.Wiem że to przedmiot maturalny ale ja nie mam zamiaru w tym roku pisać Matury nauczycielom już to deklarowałem zależy mi na razie na tescie zawodowym.Jak myślicie jest szansa na bym dostał warunek.Dodam że koleżanka w tamtym roku w 2 klasie Liceum otrzymała taki warunek i wcale nie musiała go zaliczyć w 3 klasie co prawda też matury nie pisała.
Nie wiem co zbytnio zrobić oczywiscie coś będe próbował się uczyć choć w wolnych chwilach ale ciężko wracam w nocy zmęczony nie ma szans na naukę.
Zaraz pewno ktoś zasugeruje że jakiś tuman czy coś idz się ucz!!
Ale nie każdy jest orłem i jak wiecie ciężko w technikum jest Ten język dodam że mam z wychowawczynią.Myślalem by zapytać ją czy mam szanse na warunek ale znowu jaki nauczyciel ci powie że dostaniesz a ty olejesz i nic nie nauczysz się więc na pewno by nie powiedziała.
Jak myslicie co w tej sytuacji.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
z tego co wiem te &quot;warunki&quot; wchodzą dopiero od nowego roku szkolnego, ale nie jestem do końca pewien
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Teraz co Prawda mam więcej czasu zacząłem się coś uczyć ale wątpię bym dał radę
Hmmm jak do zawodówki w 3 klasie technikum??? RAMZES już w tamtym roku jak pisałem koleżanka dostała warunek więc chyba już jest.
Zobaczymy jak to będzie obym dał radę.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Tak są warunki, jeśli jest to język obcy który będziesz kontynuował w 4 klasie to masz szansę na warunek. Tylko musisz iść na &quot;poprawkę&quot;, jak nie zdasz możesz liczyć na warunek.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Dzięki wielkie za pomoc oczywiście pójdę na ten test by go zdac nie liczyć na warunek. Będzie ciężko bo nie zbyt z języków.Wolałbym mieć z czegoś innego.Trochę siedze po nocach i sie uczę jeszcze troche czasu zostało.Tylko boję się że nie zdam i wtedy mi nauczyciel powie nie ma warunku;/ Wtedy chyba się załamie i zakończę edukację.Ale myślę że nauczyciel mnie nie owali wiedząc że i tak matury nie piszę na razie jakbym skończył tylko zawodowy sie liczy dla mnie co miałem średią z zawodowych 4,0.
A jeszcze takie pytanie czy miał juz ktoś z takim czymś doczynienia w razie wo to składa się jakieś papiery o ten warunek dopiero jak ci powiedzą że nie zdałeś czy przed?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Idziesz, nie zdajesz, przechodzisz warunkowo. Oczywiście jeśli ten przedmiot jest w następnej klasie, jeśli nie to musisz go zdać żeby przejść do następnej klasy.
 
Do góry Bottom