>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz środek transportu

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wiadomo, że umiem tylko, że podjeżdżasz i wszystkie się pchają :p
I byle co na plecaczek bierzesz? :]
szymiaczek nie mam takiej potrzeby ;]
auto mialem i co - nie szpanowalem, bo po co? ;]
pozatym jak leci na Twoj motor a nie na Ciebie to fajnie ;]
 
massive 0

massive

Użytkownik
wiadomo, że umiem tylko, że podjeżdżasz i wszystkie się pchają :p
Widze, że faktycznie musisz być bardzo młody, skoro wszystkie laski uważasz za blachary. Jak masz dobrą fure to więcej facetów się ogląda, niż lasek. Taka prawda
 
P 0

pavlinho

Gość
I byle co na plecaczek bierzesz? :]
szymiaczek nie mam takiej potrzeby ;]
auto mialem i co - nie szpanowalem, bo po co? ;]
pozatym jak leci na Twoj motor a nie na Ciebie to fajnie ;]
Jak się miało taki wózek jak Skoda którą mi pokazywałeś to ciężko coś wyrwać co nie? ????
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
1) Mercedes E-Classe W211 220CDI Elegance
2) Mercedes W124 230E
3) Fiat 125p 1983 rocznik ( najlepszy ???? )

Ogólnie podsumowując: &quot;bez gwiazdy nie ma jazdy&quot;!
 
W 0

wegierka

Użytkownik
BMW 520i 92 r 150 km + gaz krótki.
Ogólnie samochód stary ale jak mam powyżej 100 Km/h na zegarach to dziki jest ostro .Beemki ogólnie są dobre ale drogie częsci co do starych samochodów
 
hamas 0

hamas

Użytkownik
BMW 520i 92 r 150 km + gaz krótki.

Ogólnie samochód stary ale jak mam powyżej 100 Km/h na zegarach to dziki jest ostro .Beemki ogólnie są dobre ale drogie częsci co do starych samochodów
Drogie czesci do BMW z tych lat??? Np. ktore czesci sa za takie drogie??

Sam smigam BMW 325i z 94 roku w wersji coupe, M-Pakiet felgi 17 itp, itd i najdrozsza czescia jaka kiedykolwiek kupowalem do tego samochodu byl walsnie M-pakiet (komplet zderzak przod+tyl, progi za 1100zl), reszta czesci mechanicznych jak wahacze, filtry, itp sa tansze nich te same czesci do samochodow marki Opel czy Ford. Zreszta przy beemkach dlubac wcale nie trzeba jak masz oczywiscie 6-cylindorowy motor.

Pozdrawiam H.
 
W 0

wegierka

Użytkownik
Drogie czesci do BMW z tych lat??? Np. ktore czesci sa za takie drogie??

Sam smigam BMW 325i z 94 roku w wersji coupe, M-Pakiet felgi 17 itp, itd i najdrozsza czescia jaka kiedykolwiek kupowalem do tego samochodu byl walsnie M-pakiet (komplet zderzak przod+tyl, progi za 1100zl), reszta czesci mechanicznych jak wahacze, filtry, itp sa tansze nich te same czesci do samochodow marki Opel czy Ford. Zreszta przy beemkach dlubac wcale nie trzeba jak masz oczywiscie 6-cylindorowy motor.

Pozdrawiam H.
Chodzi mi o cenówki nówki popatrz sobie .Na silnik nie narzekam osiągi dobre,ale myśle teraz na czymś innym ,jak naskrobie kapusty to BMW 330D mi by pasowalo
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Moje buty ???? ????
Jak mam dużo spraw do załatwienia, to mogę zrobić nawet do 40 km dziennie nie tankując ???? ???? no chyba, ze wode mineralną ????
polecam ????
 
Do góry Bottom