>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wasz pierwszy samchód jeśli go masz:)?

kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Widzę że nic się w tym dziale nie dzieje więc pora go rozkręcić ja założyłem temat czyli pierwszy pochwale się czym jeździłem:grin:
Acura rsx type S tu zdjęcia tylko nie od mojego samochodu tylko od takiego samego modelu w takim samym kolorze miałem jak na zdjęciu
Miałem 201km co dawało niezłego kopa i teraz czekam na was
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Fajny temat. Mam nadzieje, ze bedzie podbijany. Samochod zmieniam srednio co pol roku (ojciec prowadzi autohouse) wiec nawet ciezko mi okreslic, ktory tak naprawde byl tym pierwszym ;) ale decyzja padla na...

Mercedes klasy C. To byla maszyna :| chociaz palila jak smok- silnik benzynowy 1,8 125 KM + automatyczna skrzynia biegow... musial palic ????
Komfort jazdy wzorowy jak na taki rocznik (1994). Musialem sprzedac ????
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Dawne merce były bardzo dobre i mocne co innego te nowe jadą na sławie firmy i marki mam znajomych co mają te nowsze modele to ogólnie mówią że nie umywają się do dawnych samochodów z tej marki ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
też miałem mieć tego merola jako 1wsze auto, ale był niestety zniszczony w srodku i palił dużo, jednak raz jechałem nim i wrażenie bardzo fajne.
Wracając do tematu
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Fiat Seicento 1.1 z LPG ???? Do teraz je mam i właściwie ten gaz mnie tylko trzyma. Następne jakieś małe raczej.
Zdjęcia wklejać nie będe :razz:
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
ja żukiem rajd po scieżkach leśnych zrobiłem ???? super przeżycie ???? serio! doBakubaku składu się załadowało paliwka i poszli ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Honda Civic 1.5 V gen hatchback 90KM + strumienica, obniżone zawieszenie. Auto fajne ale niestety korozja mnie nęka ???? kto był na zlocie widział moją Hanię, autka dobre bo z duszą, jak się spokojnie jeździ to spokojne są wyniki spalania - jak ktoś ma zły dzień i chce powkręcać na obroty japończyka to też frajda na maksa ale spalanie hmm... Następna też będzie Hondzia polecam ;)
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Sam mam Hanne, tyle ze VI gen na razie 1.4 aale, jeszcze pare miesięcy i bedzie przeszczep serca :p

Pierwszym nie jest, a trzecim z kolei. Pierwsza była Skoda Felicia ????
 
Do góry Bottom