>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz pierwszy samchód jeśli go masz:)?

gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Pierwszy samochód, ehhhh... niebieski Fiat Seicento 1.1, benzyna:browar565: Co by o nim złego nie powiedzieć, to mam do niego ogromny sentyment.
 
V 0

voitaz

Użytkownik
Yariska. Jeździłem na jazdach jeszcze. Bardzo dobra na pierwszy samochód. A jak teraz jeszcze zrobili na Toyoty cashback na paliwo to już w ogóle miodzio ;)
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Mitsubishi Eclipse 2G GS - 2.0l 140KM. Miód autko ????
???? zksstal, ale numer, to Ty naprawdę masz Eclipsa 2G? No bo tak się składa, że ja też (zresztą patrz mój avatar). Co również istotne jestem też w ogólnopolskim klubie Eclipse (MEKP) i mam znajomych w Rzeszowie, którzy albo posiadali, albo też dalej mają Ecli (mieszkam w końcu jakieś 70 km od Ciebie). To może jak Cię również kiedyś osobiście poznałem nawet o tym nie wiedząc.
Jednak, aby nie było off-topu to sam zaczynałem od Peugeota 206 w czarnym kolorze. Jednak bezapelacyjnie największy sentyment będę miał zawsze do Eclipsa 2G od dnia kiedy go kupiłem notabene jadąc po niego 700 km do Iławy pod Olszynem. Z tym że mam go już ponad 6 lat i cóż powoli czas na zmiany. Jeśli ten rok będę tak udany bukmachersko dla mnie jak zeszły to najprawdopodobniej będzie to Nissan 350Z
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Opel Astra sedan 1,4 z 1998 kupiony za całe 2 tys zł ???? Dobry wóz na przetarcie
jednopunktowy wtrysk w tych 1,4 jest nie do zdarcia, de facto ten sam silnik co w Lanosach tyle że tutaj pod nazwą Ecotec ???? zamulacz, ale trwały (odpukać) ????
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
Fiat Uno 45S 1994 z gazem. Produkcja włoska. Silnik od Lancii. Przy każdym wyprzedzaniu strach w oczach, ale przez okres 7 lat eksploatacji i około 100 tys przebiegu 1 (słownie: jedna) awaria (alternator). Oprócz przepalonego wydechu (wg mnie to nie awaria), normalnych wymian oleju, filtrów, pasków nic się nie działo.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś pamięta ale kiedyś były samochody marki Tavria ukraińskiej produkcji do dziś pamiętam z lewej strony stacyjke tak jak w Porshe. To była moja pierwsza fura dostałem od Brata. Psuło się wszystko ale wszystko można było samemu zrobić pół bagażnika to były klucze i części zamienne i paliło 12 litrów benzyny
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Powód do chwalenia to to nie jest, w końcu francuz: Peugeot 206 od wujaszka. 60 koni czystej mocy, francuski pocisk, Nimbus 2000 ???? Ciasny ale własny!
 
Do góry Bottom