>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

lalo 36

lalo

Forum VIP
chciałbym tak ja u mnie w lodówce nic nie ma np: dżemu, pomidora, sera, mleka albo świeżych bułek to nie jem przez cały dzien do ok. 15 albo 18 zależy jak moja mama przychodzi,
I potem wyglądasz tak jak na avantarze :p Hahahahaha :p
Ja Wam później opiszę swoje dziwactwa :p
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
przypomniało mi sie hehe ja to mam tak że nie lubie jak mam pałke w nogawce u mnie pałka zawsze musi być skierowana do góry {nie to ze mi stoi} wtedy komfortowo mi sie chodzi kumacie baze ? ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
przypomniało mi sie hehe ja to mam tak że nie lubie jak mam pałke w nogawce u mnie pałka zawsze musi być skierowana do góry {nie to ze mi stoi} wtedy komfortowo mi sie chodzi kumacie baze ? ????
Chłopak ze wsi . Nie wstydzi się gadać nawet na takie tematy ???? ????


oczywiście żartuję ????
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
przypomniało mi sie hehe ja to mam tak że nie lubie jak mam pałke w nogawce u mnie pałka zawsze musi być skierowana do góry {nie to ze mi stoi} wtedy komfortowo mi sie chodzi kumacie baze ? ????
bueheheheh ostry klient z ciebie
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
-Jak oglądam mecz to NIE moge mięc głosnosci na 13, 17 bo przynosi mi to pecha
-Nosze komórke w prawej kieszeni
-Patrze na dziewczyny pod kątem 49 stopni.:-D
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
przypomniało mi sie hehe ja to mam tak że nie lubie jak mam pałke w nogawce u mnie pałka zawsze musi być skierowana do góry {nie to ze mi stoi} wtedy komfortowo mi sie chodzi kumacie baze ? ????
Kumamy... Gra się MLB więc trochę człowiek się zna. Pałka, bazy, Home runy obczajone :jezora::jezora::jezora:
???? ???? ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja mam taki odchyl ze jak boje sie ze gdzies sie spozniej to jak zalozmy ze nastawie budzik na 7 rano to obudze sie i talk sam o 6.50 bo podswiadomie sie bede bal ze mnie budzik nie obudzi...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
przypomniało mi sie hehe ja to mam tak że nie lubie jak mam pałke w nogawce u mnie pałka zawsze musi być skierowana do góry {nie to ze mi stoi} wtedy komfortowo mi sie chodzi kumacie baze ? ????


hehe dobry koles ;)

a tak serio to ja mam tak ze zawsze mam ja w lewej nogawce, nigdy w prawej!! odczuwam wtedy taki dyskomfort ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
To ja zakładam kilt szkocki i mam przewiew i nie ma problemu do ktorej nogawki wsadzic...
Ale wy naprawdę macie &quot;odchyły&quot; :eek:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
-wiecie a ja mam coś takiego co każe mi nie grzeszyć jak wcześniej puściłem kupon i jeszcze nie jest rozstrzygnięty, cokolwiek by to było NIE ROBIE tego.
-poza tym nie jem mięsa innego jak kotlet schabowy, ale nie byle jaki tam. Inaczej nie jem, bardzo się brzydzę mięsem.
-podobnie jak ktoś wcześniej napisał muszę mieć czyściutkie, pachnące ręce.
-do mojego pokoju nie wpuszczam kolegów, w wyjątkowych sytuacjach wchodzi rodzina. po prostu boję sie ze mi cos zniszczą albo ukradną(sam nie wiem co, TV 20kilka cali &quot;z dupą&quot;:-D)
-na śniadanie zawsze jedna bułka pokrojona na 2 częsci z masłem i dzemem, zawsze
-mam bzika na punkcie jakiegokolwiek zapachu który wydaje mi się nieprzyjemny, od razu wychodzę albo wietrzę, jak na ironie moi rodzice palą, to im zrobiłe takie coś że w domu nie mogą palić, jak coś poczuje to mają przejebane
-acha i jeszcze co jakiś czas, przeważnie co miesiąc robie takie podsumowanie ile mam hajsu, (nie na buku) i często mi sie zdarza że brakuje mi 100 zł. nie ma!! ale po jakimś czasie się odnajduje, najczęściej pożyczam komuś i potem myślę a tak naprawdę nie wiem czy ten ktoś mi je już oddał. :-D fajnie nie??


chciałbym tak ja u mnie w lodówce nic nie ma np: dżemu, pomidora, sera, mleka albo świeżych bułek to nie jem przez cały dzien do ok. 15 albo 18 zależy jak moja mama przychodzi,
Kurde mam zupełnie to samo ze jak mam postawiony kupon to czuje ze jak zgrzesze to on niewejdzie i co najgorsze to bardzo czesto sie sprawdza:kwasny4565: kupony mam kazdego dnia wiec bardzo ciezko jest non stop niegrzeszyc:jezora:. Gdyby to sie niesprawdzalo to jeszcze da sie przezyc ale jak np zrobie cos złego to wiem ze na 99% kupon niewejdzie.
A co do twoich odchyłow to dla mnie jestes numerem jeden:spokodfhgfh: tak dziwnych to ja jeszcze nieznałem:-D
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
ja mam coś takiego że zawsze jak już idę spać to zakładam słuchawki i włączam radio w mp4 i słucham kiedyś to było Radio Maryja teraz słucham radia ZET dzisiaj ok 3 jak się obudziłem to było coś na temat Hitlera i tak się zasłuchałem że zasnąłem coś po 4 :spokodfhgfh:
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Przed snem zawsze jeszcze idę do toalety wydalić resztki moczu :)p), toaletę mam zaraz przy drzwiach do mieszkania i jak idę DO toalety to sprawdzam czy zamknięte, i jak z niej wychodzę to też zawsze muszę &#39;przekręcić&#39; zamek. Wiem że są zamknięte ale zawszę to robię :p
 
midel 189

midel

Użytkownik
nosze zawsze telefon w prawej kieszeni klucze w lewej - to jest przód a z tylu w prawej portfel ???? nigdy nie zmieniam kolejności! ????
czy to cos dziwnego?:p
ja telefon w lewej, klucze w prawej a portfel w lewej z tyłu :-D
 
Do góry Bottom