>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

getosk8 0

getosk8

Użytkownik
przypomniało mi się jeszcze, że jak się golę to zawsze, ale to zawsze zaczynam od prawej strony twarzy ... ????
To samo mam xD

I jeszcze taki odchył, ze zawsze jak zwine okienka w kompie i mam pulpit to klikam PPM i &quot;Odśwież&quot; ???? czasem tak po pięc razy (lub więcej) w tym czasie myśle co jeszcze miałem sprawdzić na necie albo coś w tym stylu...

Sprawdzam, pulpit i znowu &quot;Odśwież&quot; xD
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to moze jeszcze zamiast do tych odchylow opisujmy jakies dziwne sytuacje jakie zrobilismy :] to moze ja napisze pierwszy :]
kiedys gdy wkurzyla mnie siorka wziolem jej ulubione perfumy (nie wylalem tylko przelalem w inny pojemniczek bo by mnie zabila) i w ten pojemniczek po jej ulubionych perfumach nalalem benzyny. oczywiscie sie wypsiukala troche tym ale gdy zaczaila sie ze to benzyna to mialem troszki przypal bo musiala pare razy ciuchy prac aby nie smierdzialy ???? ale i tak warto bylo ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
to moze jeszcze zamiast do tych odchylow opisujmy jakies dziwne sytuacje jakie zrobilismy :] to moze ja napisze pierwszy :]

kiedys gdy wkurzyla mnie siorka wziolem jej ulubione perfumy (nie wylalem tylko przelalem w inny pojemniczek bo by mnie zabila) i w ten pojemniczek po jej ulubionych perfumach nalalem benzyny. oczywiscie sie wypsiukala troche tym ale gdy zaczaila sie ze to benzyna to mialem troszki przypal bo musiala pare razy ciuchy prac aby nie smierdzialy ???? ale i tak warto bylo ????
Bardzo mądre..
Szczególnie jak pali papierosy.. :]
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
To samo mam xD
I jeszcze taki odchył, ze zawsze jak zwine okienka w kompie i mam pulpit to klikam PPM i &quot;Odśwież&quot; ???? czasem tak po pięc razy (lub więcej) w tym czasie myśle co jeszcze miałem sprawdzić na necie albo coś w tym stylu...
Sprawdzam, pulpit i znowu &quot;Odśwież&quot; xD
tez tak mam :p
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm co ja gupiego zrobilem??

nie prychodzi mi teraz za duzo na mysl ale moze to:

2 lata temu podczas mundialu po meczu Niemcy-Polska tak sie wkurzylem ze zaczelem demolowac dom a potem bic z calej sily piescia w sciane, w rezultacie czego cos se polamalem w dloni ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
W dni powszednie zasypiam na prawym boku, w niedzielę i święta na lewym, natomiast w sobotę na plecach. :jezora:
nie wiem czemu ale rozbawiło mnie to ???? haha
kolega chyba sie śmieje z naszych dziwactw ????

kolejne moje dziwactwo ????
a wiec jak ide spac zawsze telefon kładę za poduszka wyświetlaczem do dołu ???? hehe no i wieża zawsze nastawiona na 90min aa no i eska musi lecieć bo przy innym radiu ciężko mi zasnąć ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
to moze jeszcze zamiast do tych odchylow opisujmy jakies dziwne sytuacje jakie zrobilismy :] to moze ja napisze pierwszy :]
przypalow bylo duzo, np:
grill nad jeziorem na K******e (miasteczko akademickie), full ludzi, do kilka metrow grille i jedna wielka impreza, pijemy i co jakis czas robilismy runde po polanie nad jeziorem w celu obczajenia lasek ;) kumpel mowil ze sie chodzimy lansowac, za ktoryms razem idziemy, cos zagadalismy do jakiejsc laski, ona pyta co tak krazymy, a ja - &quot;Lamusujemy się!&quot;, na usprawiedliwienie dodam ze mialem juz mocno w czubie ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Widzę, że temat się przyjął, ale jednocześnie proszę nie spamować...
- potrafię śmiać się z czegoś nawet cały dzień ????
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Ja mam taką jedną przypadłośc o której była mowa juz wczesniej :p
Gdy wychodze z domu, to kilka razy sprawdzam kllamke, kilka razy patrze czy okna gaz pozamykane, często musze się wracać do domu sprawdzić bo niedaje mi to spokoju:p

Raz nawet spierdzieliłem z Matmy bo miałem rozkmine czy czasem niesą dzrzwi otwarte;p
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jeszcze mam jednod ziwactwo. Jak sobie ide do szkoly czy na osiedle i jak rano sluchalem muzykim, czy cos w radiu lecialo - jakas nutka, to potrafie sobie wkrecic ta nutke i np refrensobie spiewac w glowie cala droge. Moze to byc jakies disco polo, hip hop czy takie przeboje jak Y.M.C.A. Jak sobie wkrece to tak sobie spiewam cala droge ;D
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Jeszcze mam jednod ziwactwo. Jak sobie ide do szkoly czy na osiedle i jak rano sluchalem muzykim, czy cos w radiu lecialo - jakas nutka, to potrafie sobie wkrecic ta nutke i np refrensobie spiewac w glowie cala droge. Moze to byc jakies disco polo, hip hop czy takie przeboje jak Y.M.C.A. Jak sobie wkrece to tak sobie spiewam cala droge ;D
hehe:-D a juz myslalem ze jestem sam:jezora: Ja mam podobnie tylko ze jak cos mi sie wkreci to samo sie tak nuci i niemoze przestac. Czasem jest to uciazliwe kiedys wkrecila mi sie taka głupia rymowanka
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Jeszcze mam jednod ziwactwo. Jak sobie ide do szkoly czy na osiedle i jak rano sluchalem muzykim, czy cos w radiu lecialo - jakas nutka, to potrafie sobie wkrecic ta nutke i np refrensobie spiewac w glowie cala droge. Moze to byc jakies disco polo, hip hop czy takie przeboje jak Y.M.C.A. Jak sobie wkrece to tak sobie spiewam cala droge ;D
Tez tak mam i jak u poprzednika niekeidy jest to denerwujace jak sie jakas glupia piosenka wkreci:-D
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jeszcze jedna historia mi sie przypomniala, wprawdzie nie dotyczy mnie ale wydarzyla sie w mojej okolicy i jest smieszna wiec opowiem ????


jakas kobieta blondynka jechala sobie autem ale sie jej zepsulo. No wiec zeby nie robic zbyt duzo klopotow to zadzwonila po przyjaciolke zeby ja zholowala....
Niestety jak mowil znajomy skonczylo sie na tym ze na miejscu zdarzenia widzial poplakanych ze smiechu policjantow ktorzy musieli przyjechac do wypadku bo owe kobiety po zapieciu zepsutego samochodu na hol, wsiadly obie do pierwszego samochodu i pojechaly. Ku ich zdziwieniu holowane auto wderzylo do nich na pierwszym zakrecie ????
 
Do góry Bottom