>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze opinie o Interwetten

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
No niestety zdecydowanie negatywna ocena tego buka....założyłem konto kasę wpłaciłem...ale niestety bonusu nie otrzymałem chcociaz to było jedne i jedyne konto u nich.Odpowiedzi od supporta ani polskiego , ani angielskiego nie otrzymałem&gt;nocóż pograłem swoja kasa chwilę kilka PLN zarobiłem i uciekłem od nich&gt;Nie polecam.
 
F 0

fstr

Użytkownik
Wyłałem do nich kopie dowódu na angielski support,napisali mi ze wszysko ok i zebym sprobował jeszcze raz wypłacic pieniadze,a nie moge,nie wiem czy jeszscze mam czekac czy nie,niepewnie sie czuje
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Typowy bukmacher do wypłaty kaski odrazu po obrocie bonusa nigdy bym tam nie wpłacił bezinteresownie depozytu niedość ze oferta słaba to jeszcze wygląd do bani
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
a ja mam pytanie, jaka jest minimalna stawka na kupon ? chce postawic zaklad za 3 zl i wyskakuje mi:
&quot;Pewne stawki są poniżej ich limitu. Te zakłady zostały cofniętę na stawke 0. Proszę sprawdż twoje stawki.&quot;
o co chodzi ?
 
H 0

harry89

Użytkownik
odradzam grę w interwetten. w moim przypadku blokowali stawki już przy 80 zł (!). niepoważny bukmacher.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A samemu nie łaska zrobić takie podsumowanie? Dosyć dużo było pisane o tej firmie, czy to w tym temacie czy w temacie zbiorczym, który jest przyklejony. Dla chcącego nic trudnego ;)
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Pozwolę sobie zareklamować Interwetten.
Ten bukmacher jako jeden z nielicznych w mojej opini nie ma żadnych plusów ????
Na spotkania piłkarskie 12% marży, do tego 2% prowizji przy wpłatach/wypłatach Moneybookers = 16%... Można by pomyśleć, że przy takim haraczu nie opłaca się tam grać. Jednak ich pracownicy aktualizujący kursy robią to nieudolnie i z dużym opóźnieniem, więc można wychwycić często niezłe value i zagrać po bardzo korzystnym kursie. Lecz zarobić dużo się u nich nie da. Gram u wielu buków, a u nikogo nie dostałem limitów tak szybko. W chwili obecnej nie mogę zagrać za więcej niż 40PLN, a wygrana brutto nie może być większa od 106,64 PLN...
Resztę graczy obstawiających &quot;inaczej&quot; (czyli pewniaczki, sklejanie taśm) gra w Interwetten doprowadzi nieuchronnie do bankructwa.
Pracownicy supportu nie należą do najlepszych, odpowiadają na maile z dużym opóźnienie.
Firma ma 20 lat doświadczenia... Po niekompetencji jaką prezentują mógłbym śmiało stwierdzić, że otworzyli działalność zaledwie wczoraj. Ich motto na str. głównej to &quot;profesjonalizm i zaufanie&quot; - bez komentarza ????
To bukmacher (choć w ich przypadku to za dużo powiedziane), który zajmuje najniższą pozycję w moim rankingu.
Jednym słowem amatorszczyzna w najlepszym wydaniu. Oczywiście nie polecam zakładania tam konta i wpłacania jakichkolwiek pieniędzy.
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom