>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wasze opinie

roy. 187

roy.

Forum VIP
Zbliza sie koniec Mistrzostw Europy a zarazem koniec naszego konkursu. Byl to pierwszy taki konkurs organizowany przez forum, czy przypadl wam do gustu? Macie moze jakies sugestie, uwagi? Mam nadzieje, ze jestescie zadowoleni zarowno z formy konkursu a takze moderatow prowadzacych ;)

Prosimy o wypowiadanie sie (brak komentarzy bedzie rownoznaczny z tym, iz konkurs byl wprost znakomity :jezora ????

Pozdrowienia od organizatorow
roY. &amp; easy
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Moim zdaniem konkurs byl perfekcyjni jak i wspaniale prowadzony przez tych swietnych moderatorow ????

Nie tak szczerze jako osoba wspolprowadzaca mysle ze konkurs przebiegl bez wiekszych problemow i byla to pewna nowosc na forum , czy zaowocuje to dalej :?:, zobaczymy. .
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
bralem udzial w kilku konkursach jednak ten byl chyba najlepszy. tylko najlepsi gracze mogli sie znalezc w scislej czolowce. na kazdym meczu 18 typow plus dodatkowy na farcie nie dalo sie dojsc do finalu . pozdro ???? wiecej takich konkursow
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Konkurs mega fajny. 1 w jakim brałem udział na tym forum i od razu znalazłem się w 8. Jedyny niewielki minus to podliczanie typów ale za całokształt duży ✅
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Był, to mój drugi konkurs na forum, i bardzo cieszę się z tego, że biorę w nim udział, samo wejście do top 4 uznaję za sukces. A finalistą konkursu życzę powiedzenia. Oby więcej takich konkursów :spokodfhgfh:
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
MOzna śmiało powiedzieć, że był to jeden z najtrudniejszych konkursów na forum. tutaj nie można było polegać na szczęsciu lecz na dobrych analizach meczów. Myślę, iż podobny konkurs można zrobić z liga polska bądź z ligą mistrzów. Co o tym sądzicie? Liga mistrzów to byłaby fajna zabawa;]
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
konkurs rzeczywiście był bardzo ciekawy, przebiegał sprawnie i wymagał jednocześnie wiedzy piłkarskiej jak i umiejętności przewidywania, duży plus za ten pomysł, a co do podliczania wyników to wiadomo, że pomyłki zawsze się zdarzają, szczególnie gdy jest tyle typów do podliczenia, pozdrawiam i dzięki za konkurs ????
 
S 0

successor

Użytkownik
konkurs bardzo fajny....tylko nagrody wciąż nie ma....( oczywiście nie mam pretensji do moderatorów którzy wykonali świetną pracę ) ale ja nie rozumiem czy to tak ciężko przelać parenaście złotych na konta 8 graczy ? przecież to jest robota na 15 minut...doxxbet:/

Niestety, doxxbet sie nie popisalo, fakt. Ale co my mozemy na to poradzic?
pozdrawiam, roY.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Prosze nie winic doxxbet. Niestety zdarzylo sie pewne niedopatrznie z mojej strony, ktore opozni wyplate nagrod, sprawa jest juz wyjasniana. Za wynikle opoznienie przepraszam wszystkich uczestnikow konkursu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
spokojnie kasa bedzie admin napisal ze trzeba czekac 30 dni to poczekamy. Dodam ze czekamy 30 dni od napisania posta w ktorym byl powiedziany czas realiuzacji nagrod.

//easy
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Freyas a jakiego dodatkowego wyjasnienienia potrzebujesz? Przeciez wyraznie wyzej napisalem ze nastapi opoznienie w wyplacie nagrod, sprawa jest wyjasniana. Nagrody na pewno zostana wyplacone.
 
S 0

successor

Użytkownik
czekamy 30 dni od napisania posta w ktorym byl powiedziany czas realiuzacji nagrod... czyli czekamy od 8 lipca tak ? czyli dziś jest 24 dzień... pozostało jeszcze 6 dni...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie spokojnie patrzylem na innych forach to Doxxbet rowniez wyplacal kase po 30 dniach a co najsmieszniejsze bylo to co do dnia czyli rowno po 30 dniach . ;)

Obiecane jest to dostaniecie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Panowie spokojnie patrzylem na innych forach to Doxxbet rowniez wyplacal kase po 30 dniach a co najsmieszniejsze bylo to co do dnia czyli rowno po 30 dniach . ;)
Obiecane jest to dostaniecie.
tylko chce odświeżyc...
 
Do góry Bottom