>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy dotyczące skoków narciarskich

bobule 72

bobule

Użytkownik
Dwie sprawy.
Gdzie jeszcze można puszczać Pucha Kontynentalny? Bo widzę, że na sts-ie można o_O
Czy jest jakiś zagraniczny buk, który ma równie bogatą ofertę na skoki jak buki polskie? Np. teraz przed Turniejem Czterech Skoczni u polskich buków są np. zakłady na najlepszego z danej reprezentacji, a u innych buków cisza.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
jak długo trwają zawody TCS? o której to się dziś skończy? ile trwa 1 i 2 seria?
Trwają tyle samo co normalne zawody PŚ. Czyli jak wiatr nie przeszkadza, to niecałe 2h razem z przerwą.
Ja mam inne pytanie. Czy wiecie panowie gdzie w necie może znaleźć aktualne pomiary wiatru na skoczni w czasie trwania konkursu? Chodzi mi o coś takiego jak czasami wyświetlane jest w transmisji telewizyjnej.
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Konkursy w Wiśle, a potem w Zakopanem zapowiadają się wyjątkowo interesująco! Jeżeli chodzi o ofertę skoków u bukmacherów, to jest zazwyczaj naprawdę biedna. Na razie wybija się rzeczywiście STS. Na bwin widziałem możliwość obstawiania mistrzostw świata w Lahti.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mógł by już powstać temat dotyczący Mistrzostw Świata w Lahti.
4 dni do zawodów, a pojawia się już teraz wiele istotnych kwestii, którymi ja i pewnie wiele osób chciałoby się podzielić z innymi ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeszcze przed weekendem Jakub Janda przygotowywał się do sezonu zimowego, a teraz strój narciarski zamienia na garnitur. Szkoda....
Jakub Janda zamienia sport na... politykę
Jakub Janda otrzymał 2265 głosów i dostał się do Izby Poselskiej czeskiego parlamentu. W związku z tym 39-letni skoczek narciarski zamierza zakończyć sportową karierę. – Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić – podkreślił.
Janda na razie nie przerwał przygotowań do zimowego sezonu, w poniedziałek rano zgodnie z planem ćwiczył na siłowni. Poinformował jednak, że zamierza dotrzymać obietnicy i w przypadku wyborczego sukcesu narty i sport pójdą w odstawkę.
– Już przed wyborami zapowiedziałem, że gdybym został deputowanym, to kończę karierę. Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić, jeśli się chce wykonywać swoje obowiązku na sto procent – powiedział agencji CTK dwukrotny medalista mistrzostw świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni i Pucharu Świata w edycji 2005/06.
http://sport.tvp.pl/34509339/jakub-janda-zamienia-sport-na-polityke
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Lata nie śledziłem skoków, bo myślałem, że tego się nie da obstawiać ;)
Powiedzcie mi, po tych zmianach prawnych gdzie warto grać i który z buków ma bogatą ofertę na skoki?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Lata nie śledziłem skoków, bo myślałem, że tego się nie da obstawiać ;)
Powiedzcie mi, po tych zmianach prawnych gdzie warto grać i który z buków ma bogatą ofertę na skoki?
Z parami to jest różnie, bo czasem jakiś buk wyskoczy z czymś głupim i nie wypada nie pobrać ;)
Generalnie fortuna ma często fajne, ciekawe pary. Wcześniej na bwin wystawiał ktoś kto się chyba średnio orientował, ale już niestety to niedostępne.
Ja bym polecał fortunę i sts
 
Do góry Bottom