>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zapewne kupon będzie rozliczony tak jakby nie było na nim zdarzeń ze skoków, czyli ich kursy będą liczone po 1,0 jednak to najprawdopodobniej dopiero wówczas, gdy nie uda się przeprowadzić kwalifikacji w innym terminie. Nigdy tam nie grałem, ale z reguły wszędzie są podobne zasady. Zresztą nie zaszkodzi ich zapytać przy wysyłaniu kolejnego kuponu, żeby mieć pewność.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wiadomo co z konkursem? Będzie jutro? I jak w takiej sytuacji Unibet się zachowa?
Organizatorzy FIS Team Tour rozważają rozegranie dodatkowego konkursu w Klingenthal, ale na chwilę obecną nie zapadła jeszcze decyzja w tej sprawie.

Zwroty będą na 100%.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Jutro raczej nie.W Willingen już nie poskaczą więc pewnie zwroty.Organizatorzy FIS Team Tour rozważają rozegranie dodatkowego konkursu w Klingenthal, ale na chwilę obecną nie zapadła jeszcze decyzja w tej sprawie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik


Po prostu mnie zatkało.Ale tylko na chwilę,bo szybko przypomniałem sobie w jakim kraju żyję..Medalistka MŚ,młoda perspektywiczna zawodniczka,na rok przed Igrzyskami, z powodu braku pieniędzy miała stracić okazję do startu na obiektach w Soczi..Gdzie do uja jest Mucha? Tusk? Wielcy sympatycy sportu?!
----------

PS.Wchodzę na stronę Ministerstwa Sportu i Turystyki i co mi wyskakuje na stronie głównej? &quot;Monika Hojnisz z brązowym medalem Mistrzostw Świata&quot;
http://www.msport.gov.pl/
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Podczas dzisiejszego spotkania FIS, oficjalnie potwierdzono przeniesienie finałowych konkursów Pucharu Świata 2013/2014 w Planicy (21-23.03.2014) na skocznię HS 139. Oznacza to, iż po raz pierwszy od lat sezon nie zostanie zwieńczony lotami.
W związku z tym, iż prace modernizacyjne skoczni HS 215 opóźniają się, organizatorzy złożyli do FIS prośbę o przeniesienie finałowych zawodów na obiekt HS 139.
&quot;Nie udało nam się rozpocząć przebudowy zgodnie z planem, z początkiem marca tego roku. Na przeszkodzie stanęły problemy formalne. Ostatecznie budowa ruszyła w sierpniu i istnieje spore ryzyko, że prace nie zostaną zakończone do marca przyszłego roku&quot; - powiedział szef zawodów w Planicy Jelko Gros.
Międzynarodowa Federacja Narciarska przychyliła się do prośby organizatorów i finałowe konkursy w Planicy odbędą się na skoczni dużej. Dodatkowo, 22 marca odbędzie się tam również finał Pucharu Świata Pań.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie i panie a ja mam taką propozycje. Zbliża się wielkimi krokami sezon sportów zimowych i może byśmy w jednym miejscu podali jaki buk ma ofertę na jaką dyscypline?
Wiadomo ze Tobet już nie ma a znaczną część zakładów pobieraliśmy właśnie od nich. W takim razie jakie buki teraz polecacie i do jakiej dyscypliny? Ciekawe czy Betsafe będzie wystawiało ofertę zbliżoną do Tobet... Osobiście chce ogarnąć 3-4 bukow i tam grać przez zimę a więc co polecacie specjaliści;)? Przyznam że ja grałem z 80% zakładów w Tobet i teraz potrzebuję pomocy;)
Unibet napewno warty polecenia( biathlon, skoki , biegi)
I co dalej?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie i panie a ja mam taką propozycje. Zbliża się wielkimi krokami sezon sportów zimowych i może byśmy w jednym miejscu podali jaki buk ma ofertę na jaką dyscypline?
Wiadomo ze Tobet już nie ma a znaczną część zakładów pobieraliśmy właśnie od nich. W takim razie jakie buki teraz polecacie i do jakiej dyscypliny? Ciekawe czy Betsafe będzie wystawiało ofertę zbliżoną do Tobet... Osobiście chce ogarnąć 3-4 bukow i tam grać przez zimę a więc co polecacie specjaliści;)? Przyznam że ja grałem z 80% zakładów w Tobet i teraz potrzebuję pomocy;)
Unibet napewno warty polecenia( biathlon, skoki , biegi)
I co dalej?
Betsyfy już wcześniej miały szeroką ofertę na zimowe,więc teraz też tak będzie;)

Radzieckie Marathonbet i Betcity potrafiły zarzucić perełkami,Pinnacle również od czasu do czasu.No i oczywiście ziemniaki,które moim zdaniem w kwestii zimowych biją na głowę internetowe.Moje ulubione zakłady typy &quot;Zawodnik X będzie w TOP 10&quot; czy TOP 8 to właśnie Fortuna,Milenium i STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Jedyne co mogę powiedzieć, to nt. kursów i oferty Skoków Narciarskich.
Ze swojej strony polecam zdecydowanie bukmacherów naziemnych. Często łatwe pary, które w połączeniu dają dobre AKO
i często zysk. Jeśli chodzi o internetowe, to na pewno Betsafe, szeroka oferta.
Swego czasu królował BetGun, ale to chyba już przeszłość. :roll:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Norweski Związek Biathlonu (NSSF) ogłosił skład na trzecią rundę pucharowych zmagań we francuskim Le Grand Bornand, która odbędzie się w dniach 12-15 grudnia. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami w męskiej kadrze zabrakło największych norweskich gwiazd Ole Einara Bjoerndalena, Emila Hegle Svendsena oraz Tarjei Boe. Szansę otrzyma Alexander Os.

Wśród kobiet do awizowanych już dwa tygodnie temu Tory Berger, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu i Synnoeve Solemdal dołączy Ann Kristin Flatland oraz któraś z dwójki Fanny Welle-Strand Horn/Elise Ringen. Decyzja zapadnie po zawodach w Hochfilzen.

Pewniakiem na francuskie zawody Pucharu Świata był Johannes Thingnes Boe, dzisiaj dołączyli do niego Lars Berger, Lars Helge Birkeland, Erlend Bjoentegaard, Henrik L`Abeé-Lund i wspomniany na wstępie Os.

Źródło: skiskyting.no
 
manuela 0

manuela

Użytkownik
W Betgun, w którym rozpoczęłam przygodę z bukmacherami skoki i biegi są traktowane troche po macoszemu. Który- wg Was- bukmacher jest najciekawszy własnie dla tych dyscyplin?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom