>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WBX

K 3

koma666

Użytkownik
moze ty akurat nie masz ale coraz wiecej ludzi narzeka na nich, na problematyczna weryfikacje tozsamosci, premium charge, awarie strony internetowej i do tego głupia polityka kont, konto główne, konto australijskie- po co to komu ?
ja na przykład bardzo chciałbym zeby na rynku pojawił sie porzadny konkurent dla betfair majacy nizsza prowizje od wygranych (np. WBX ma 3% na piłce) jedno konto do wszystkiego i zadnych premium charge, WBX to wszystko ma tylko klientów ma za mało a co za tym idzie pieniedzy na rynkach jest za mało
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Zgodzę się z tym, że idiotyzm jest z kontami AUS, bo rzeczywiście to jest nikomu nie potrzebne, właściwie nie wiem dlaczego tak jest... Może jakieś prawo w AUS nakazuje &quot;to&quot; ? Ale czy rzeczywiście 5% na wygranej to dużo ? Niby na 100 E to aż 5 E jednak mi nie często udaje się trafić tak dużego greena, więc jakoś bardzo tego nie odczuwam. Awarii strony jeszcze chyba nie doświadczyłem, a jeszcze co do weryfikacji, to jest łatwa miła i przyjemne, jeśli się tylko idzie na współprace na samym początku.
 
Do góry Bottom