>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weekend bez ofiar

S 0

speedywwy

Użytkownik
W 2010 roku weekend podczas trwania ww akcji był najtragiczniejszym w całym roku. A w tym roku? Jeszcze gorzej! 71 ofiar (średnio w weekend ginie 40) Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma ochotę zaśmiać sie prosto w twarz rzecznikowi GDDKiA i Komendy Głownej Policji? Kiedy ci idioci zrozumieją, że nie prędkosć jest głowną przyczyną wypadków a stan dróg? Nawet jakby do kazdego samochodu jeżdzącego po polskich drogach wsadzil policjanta, który miałby pilnowac kierowcy to i tak wypadków było by tyle samo o ile nie więcej. Czy ci idioci nie czytali raportu NIK, który wskazuje właśnie stan dróg jako prawdziwą przyczynę wypadków? No ale co się dziwić skoro na wypadki jeździ dwóch niebieskich z których jeden potrafi czytac a drugi pisac i z automatu wpisuja ze przyczyna wypadku byla predkosc, bo tak najltawiej.
Powiem ze swojego przykladu. Ja mieszkam w Wyszkowie przy trasie S8. Przed wybudowaniem, pieknej, szerokiej i równej jak stół drogi nie bylo tygodnia zeby nie zginely przynajmniej 2 osoby. Teraz o zadnych wypadkach na tej trasie nie slychac. A przynajmniej nie tak często i nie tak tragicznych. Co za kraj...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
stan dróg owszem ale jednak wyobraźnia kierowców to moim zdaniem główna przyczyna
co do dróg wystarczyłoby głupie poszerzenie poboczy
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Oglądam sobie wydarzenia na polsacie i słyszę, że powodem wypadków weekendowych była brawura kierowców i prędkość... ????
Ja bym dodał jeszcze jedna rzecz, o której się nie mówi... duża część samochodów na polskich drogach to ulepy, w których wszystko trzeszczy, piszczy, a hamulce działają na słowo honoru. Taki ulep + typowa polska droga wojewódzka (3 dziury na metr kwadratowy) + szybkość = dupa blada.
 
Do góry Bottom