>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Welsh Open 2017 (13-19.02.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2017
13-19 Lutego 2017



Welsh Open 2017
to trzeci i ostatni turniej z debiutującego w tym sezonie cyklu Home Nations Series. Dla przypomnienia: cały cykl składa z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, z których 3 to zupełnie nowe zawody, czyli English Open (10-16 Października), Northern Ireland Open (14-20 Listopada) i Scottish Open (12-18 Grudnia), które dołączyły do już istniejącego Welsh Open (13-19 Lutego). W każdym z tych turniejów weźmie udział 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu. W tym sezonie marzenia o milionie już poza zasięgiem, bo w English Open zwyciężył Liang Wenbo, a w Northern Ireland Open wygrał Mark King. Dla obu były to pierwsze wygrane turnieje w karierze i sporej klasy niespodzianka (Liang), czy wręcz sensacja jak w przypadku Kinga. W Scottish Open zwycięzcą został Marco Fu. Czy w Walii do listy zwycięzców turniejów rankingowych dopiszemy kolejne nowe nazwisko, czy uznani mistrzowie dadzą o sobie znać?​

Welsh Open 2017 zaplanowano w dniach 13-19 grudnia, a wszystkie mecze odbędą się w Motorpoint Arena w Cardiff. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku bronić będzie Ronnie O&#39;Sullivan.


Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Poniżej część oferty na wygranie turnieju.



Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Georgiou : Taylor / @ 1.55 Duża pomyłka
Walden : Dott / @ 1.53​

Hang : Davis / @ 1.38
O Brien : Yupeng / @ 1.30


AKO @ 4.25 (Fortuna)​

Georgiou wydaje mi się pewniejszy ale typ głównie przeciwko Taylorowi, który nie grał zbyt dużo ostatnio a na jego koncie możemy zobaczyć co jedynie wygrane z Dohertym czy Slessorem. Cypryjczyk wirtuozem nie jest ale jak ma układ to potrafi zrobić wygrywającego breaka.
Walden wydaje mi się być zawodnikiem podchodzącym do każdego turnieju w jednakowy sposób - zawsze robi swoje a jak odpada to zazwyczaj z kimś wyraźnie lepszym. Dott&#39;a nie uznawałbym za takiego klasowego zawodnika i tutaj jakość stoi za Waldenem. W IC zresztą spotkali się i Walden wygrał 6:4. Dzisiaj mimo krótszego formatu liczę na to samo.
Davis to uznana marka. Z drugiej strony chinczyk, który w ogóle mnie nie przekonuje. Podobna sprawa z Fergalem, który jest faworytem spotkania. Chinczyk już nie taki młody (26 lat) a bardzo ciężko mu złamać pierwszą rundę jakiegoś turnieju rankingowego. Dzisiaj nie powinno być inaczej.

Adam Stefanow @ 2.54 (Fortuna)
Brawo Adam ! (4:3)
Za drobne spróbuje zagrać również naszego rodaka, który na przestrzeni ostatnich spotkań pokonywał O;Donella czy Cahilla a każdy kto oglądał fragmenty jego spotkania z Rakietą powinien zauważyć, że coś jest na rzeczy. Trzymamy kciuki ????
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
David Gilbert vs Ryan Day

David Gilbert + 1,5 @ 1,61 ✅ 3-4
Dawid Gilbert wygra mecz @ 2,20 ⛔ było do wygrania :;/:

Ale się Hawk rozpędził wczoraj z tymi setkami, 5 century brejków + 97pkt. robi wrażenie. Całoroczny z wrażenia po pierwszych 2 setkach zawiesił bety na over, ale koniec końców po kolejnej partii odblokowali i udało się jeszcze trochę zarobić ????

Nie minęła doba a drugi z finalistów wczorajszego turnieju gra dzisiaj o 16 z Davidem Gilbertem. Nie wierzę, że po wczorajszym boju Day jest wypoczęty i świeży co skłania mnie do upatrywania zwycięzcy w osobie anglika. H2H 4:1 również na korzyć Gilberta. Często jest tak, że po dobrym turnieju przychodzi okres stagnacji i liczę, że dzisiaj ta przypadłość będzie dotyczyła Daya.

Dodatkowo bez analiz, bo dzisiaj kiepsko z czasem, taśma:

Adam Stefanow + 3,5 @ 1,10 ✅ Super!
Zhang Anda + 2,5 @ 1,22 ⛔ 0-4, Chińczyk chyba wczorajszy, zepsuł kupon
Thepchaiya Un-Nooh + 2,5 @ 1,28 ✅ 4-0
Aditya Mehta + 2,5 @ 1,28 ✅ 3-4

AKO: 2,22 ⛔

Kursy z bet365
GL!
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Page vs J.Weston
Zakłady z handicapem: Weston, Jason (+1.5) @ 1.50 ✅ 4-3 mecz komedia od pocz ą tku do końca (d ogrywka na czarnej w deciderze... ), na jsł abszy chyba w historii na stole tv, chłopaki nie mogli wbić 20 za jednym podejściem
Zwycięzca meczu: Weston, Jason @ 1.97 ⛔

Weston to jeden ze słabszych graczy w tym sezonie, jeszcze nie wygrał meczu, ale dzisiaj może mięc chyba najlepszą okazję na przełamanie. Jego rywalem jest utalentowany walijski 15-latek, choć wygląda dużo poważniej niż na swój wiek. Page dostał dziką kartę od organizatorów ale nie tylko za piękne oczy. Walijczyk jest aktualnym mistrzem świata U18 i wicemistrzem Europy U18, co tylko potwierdza że chłopak ma potencjał, ale niewiele więcej. Seniorski snooker od juniorskiego (a tu chyba nawet jeszcze młodszego) dzieli przepaść, czy to taktyczna czy nawet jeśli chodzi o regularność. Nawet słabego profi trzeba wyżej cenić niż utalentowanego młokosa, który jeszcze nie miał okazji grać z zawodowcami. Weston to już ma za sobą, nie trafi mu się mniej doświadczony rywal, trzeba to wykorzystać.

M.Wild vs A.Stefanow
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.62 ✅ 3-4 najs..
Zakłady z handicapem: Stefanow, Adam (+1.5) @ 1.85 ✅
Zwycięzca meczu: Stefanow, Adam @ 2.67 ✅

Dla mnie to bardzo bardzo wyrównane zestawienie. Polak już regularnie pokazuje się dobrej strony w tourze, oczywiście kiedy ma okazję, bo ciągle ma status amatora. Ostatnio w Scottish Open ograł Cahilla (4-3), by potem zmierzyć się z legendą Ronniego i wstydu na pewno nie było (1-4). Widać że Adam się rozwija i może niedługo już na stałe zagości w tourze. Wild to tegoroczny debiutant w tourze, kilka sensacyjnych wygranych, ale to incydenty, generalnie szału nie robi i w moim przekonaniu to dobre losowanie, do przeskoczenia dla Polaka, ale ł a two nie będzie.

Kursy z Marathonu
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Na dzisiaj próbuję taki dubelek:

Marco Fu - Martin Gould
powyżej 5.5 frame @ 1.57 ✅ //4-2
Joe Perry - Anthony McGill
powyżej 5.5 frame @ 1.53 ✅ //3-4
ako @ 2.41 B365 ✅

Jeżeli chodzi o mecz Marco z Martinem, to jeżeli Fu nie odpuści meczu nie powinno być problemu. Poprzednie pojedynki dość zacięte, wpadały też setki, w czym Fu jest dobry. Niestety zauważyłem że jeżeli mu się nie chce, to nawet jak ma sposobność to nie wykorzystuje okazji. Typ mocno uzależniony od jego podejścia dzisiaj. Wygrana Martina zupełnie mnie nie zdziwi, ale wole bezpieczniej spróbować over frameowy.
Mecz Joe z Anthonym, w pierwszej chwili pomyślałem &#39;prosty win dla Joe&#39; - może błąd, nie raz na czymś takim się przejechałem, zwłaszcza w pierwszej rundzie. Ich ostatnie pojedynki z 2015 roku faktycznie były dość mocno na korzyść Joe. Jednak mamy 2017, Anthony w ostatnim meczu urwał dwa framy Fu w WGP, który według mnie jest w bardzo dobrej formie, miał dobre podejścia, początkiem roku dał też radę wygrać z Dayem i Robertsonem. Patrząc na Joe, gra fajnie, są dobre podejścia, lecz nie jest problemem urwać mu kilka framów, są zastoje w grze. Over również spokojnie do pokrycia, a nawet również tutaj nie zdziwi mnie wygrana McGilla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Ode mnie propozycja tripla na dzisiaj
Najwyższy brejk w meczu:
Mark King @ 1,40 ⛔
Mark Allen @ 1,33 ✅
Alan McManus 1,40 ⛔
Ako: 2,61 ⛔ dajcie spokój
Dobrze dysponowany ostatnimi czasy King mierzy się ze średniakiem, jeżeli nie powiedzieć słabiakiem, niejakim Davidem Johnem, który dostaje regularne baty od 8 spotkań. Jeszcze większe baty bo co najmniej 14 ostatnich spotkań przegrał dzisiejszy przeciwnik Alena - Sydney Wilson. King od wygranej w Northern Irleand Trophy całkiem ładnie punktuje, nie ma za wiele setek ale wysokie podejścia stają się regułą. Allen i McManus też powinni sobie poradzić z niżej notowanymi przeciwnikami.
Marco Fu vs Martin Gould
over 0,5 centuries @ 1,83 ⛔ tyle szans
Marco jak gra każdy widzi, nr jeden setkach w tym sezonie. Gould nieobliczalny też potrafi wbijać.
GL.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
H.Miah vs J.Boileau
Zakłady z handicapem: Boileau, Josh (+1.5) @ 1.55 ✅ 1 -4
Zwycięzca meczu: Boileau, Josh @ 2.08 ✅

Nie jest to dobry okres dla Miaha, w ostatnich 3 meczach ugrał jednego frejma i choć rywale słabi na pewno nie byli to nie świadczy to dobrze o formie Anglika. Boileau w debiutanckim sezonie przyzwoicie, kilka wygranych na koncie, kilka kolejnych wyrównanych meczów z uznanymi graczami, jednym słowem Irlandczyk dobrze wykorzystuje swój czas w tourze i dzisiaj przeciwko borykającemu się z formą rywalowi ma szansę na kolejny skalp.

R.O&#39;Sullivan vs T.Ford
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.92 ⛔ 4-1 Ronnie słaby, ale Ford nie umiał wykorzy stać szans..

Ronnie ostatnio daje pograć rywalom, a Ford ma smykałę do budowania brejków i potrafi takie szanse zamieniać na robiące podejście. Tak by można najkrócej podsumować ten typ, krótki format meczu również sprzyja dogowi.

I już bez opisu, ale młody Lines to następny gracz który ostatnio nie ma dobrego czasu.

O.Lines vs E.Sharav
Zakłady z handicapem: Sharav, Eden (+1.5) @ 1.74 ✅ 1-4
Zwycięzca meczu: Sharav, Eden @ 2.44 ✅ 1 -4

Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowałem Treble ????

Jamie Cope vs Anthony Hamilton
typ: Anthony Hamilton @ 1.44 ✅ //1-4
Ross Muir vs Marco Fu
typ: Marco Fu @1.14 ⛔ //stało się to czego się obawiałem w pierwszej rundzie, Marco odpuścił... nie było transmisji ale śledziłem punkty live. Szanse pewnie były, ale cóż... Szkoda, bardzo.
Lee Walker vs Neil Robertson
typ: Najwyższy break: Neil Robertson @ 1.28 ✅ //143
ako @ 2.12 ⛔
B365


Mecz Cope vs Hamilton. Ostatnia forma Anthonyego nie jest zła, wygrana z Carterem, Binghamem, Hawkinsem, Selbym na GM, tutaj w poprzedniej rundzie odprawił Brecela, dobre podejścia i przemyślane ruchy. Z drugiej strony Cope, który fakt, wygrał 4:0 poprzednią rundę, ale patrząc na poprzednie kilka meczy jest więcej czerwieni niż zieleni. W tej formie Anthony jest w dużej przewadze do wzięcia meczu, tym bardziej że ostatni pojedynek w 2015 wygrał Jamie, dodatkowa chęć rewanżu ze strony Anthonyego myślę że zaowocuje.
Mecz Muir vs Fu. Długo myślałem nad tym typem, Marco jak gra każdy widzi, 100 raczej nie są problemem, chociaż we wczorajszym meczu mogło być różnie. Dobrze, że udało mu się wrócić ze stanu 0:2 do 4:2, dlatego też uważam że może jednak nie zleje tego turnieju. Muir raczej średnia forma, równie dobrze w tej rundzie mógł grać Joyce, w poprzedniej rundzie &quot;tłukli&quot; się frame za frame, tylko jedno podejście 50+ i to w deciderze na korzyść Muira. Mogło skończyć się odwrotnie. W obecnej formie dla Fu powinien to być łatwy kąsek.
Trzeci mecz Walker vs Robertson. To typ raczej na podbicie ako. Neil trzyma formę, potrafi budować breaki, w poprzedniej rundzie 2 setki (z Whitem). Lee faktycznie, również zrobił breaka 94, lecz patrząc na ich pojedynek z GM (08.12.2016) to Neil miał dużo wyższe breaki (2x50,2x60 i 1x70, żadnego break 50+ Lee).

Dodatkowo dokładam singla, Marco ostatni mecz bez setki więc pasuje się teraz poprawić, a sposobność jest ????
Marco Fu over 0.5 centuries @ 2.25 ⛔
B365
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Cope vs A.Hamilton
Zwycięzca meczu: Hamilton, Anthony @ 1.45 ✅ 1 -4

T.Un-Nooh vs R.Day
Zwycięzca meczu: Day, Ryan @ 1.55 ⛔ 4-1

C.Steadman vs S.Baird
Zwycięzca meczu: Baird, Sam @ 1.50 ⛔ 4-1

Format krótki, który lubi niespodzianki, ale w tych zestawieniach chyba faworyci dość solidni. Hamilton z Dayem ostatnio chyba życiowa forma, jeden wygrał pierwszy turniej, drugi pierwszy raz dotarł do finału, pierwszy chyba już odpoczął po Berlinie, wczoraj dość pewnie ograł zawsze groźnego Brecela, dzisiaj ma również pistoleta ale z niższej półki. Antek go zje taktycznie i tyle w temacie. Co do Daya, to wczoraj widać było po nim zmęczenie po World Grand Prix gdzie osiągnął życiowy sukces (finał). W meczu z Gilbertem miał pod górkę, ale na szczęście rywal pomógł wrócić do meczu i wtedy już było po sprawie. Dzisiaj ma tyle błyskotliwego co roztrzepanego Un-Nooha, obaj punktują na tym samym poziomie, ale jednak forma taktyczna po stronie Walijczyka, podobnie jak publika i stawiam na niego. Baird ma naturalny talent, tylko jest nieregularny, wczoraj miał swój dzień i ustawiał do kąta Higginsa jak chciał, ale czy dzisiaj będzie tak samo? Pewnie, ale nawet 60% wczorajszej formy powinno spokojnie wystarczyć na dołującego Steadmana.

Dodatkowo jeszcze 3 mecze z pierwszej tury, w których powinno być overowo, bo zestawienia wyrównane a czasem z historią zaciętych meczów.

J.Jones vs D.Dale
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.571 ✅ 2 -4

F.O&#39;Brien vs C.Wakelin
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.58 ✅ 4-3

Z.Yuelong vs P.Davison
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.71 ⛔ 4-1

Kursy z Marathonu
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jackson Page - Jon Astley
Leader After (4) Frames: Jon Astley @ 1.66 ⛔ 4- 3 Astley jak idiota..
Handicap: Jon Astley (-2.5) @ 2.25 ⛔ Correct Score 1-4 frame: Jon Astley 4-0 @ 5.5 ⛔
1xbet

Dla mnie największy mismatch dzisiejszego dnia. Wczoraj organizatorzy dali 15letniego Page &#39; €™a na stół TV z najsłabszym gościem w tourze (Weston) no i chłopaki pokazali, że w kiepskim wydaniu snooker może być nie do oglądania. Poziom gry w ok o licach mistrzostwa Polski juniorów, problemem było wbicie brejka +20, męczarnie trwały ponad 3 godziny, w tym czasie na drugim stole zdążyli rozegrac 2 mecze. No więc dzisiaj będzie na pewno szybciej, Astley to nie wirtuoz, ale już solidny średniak z bardzo dobrymi momentami, ogrywał już w tym sezonie m. in. Kinga (2x), Daya, Perryego, Wilsona, Ebdona, wielu by chciało mieć takie skalpy na koncie, a na pewno młodziutki Page. Moim zdaniem dla juniora sukcesem będzie ugranie choćby frejma, bo już nie będzie takich prezentów jak wczoraj.

I.Figueiredo vs A.McGill
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.90 ✅ 4-2

M.King vs S.Donaldson
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.67 ✅ 2 -4

R.Muir vs M.Fu
Zakłady z handicapem: Muir, Ross (+2.5) @ 2.08 ✅ 4-0

L.Wenbo vs M.White
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.60 ✅ 3 -4
Kursy z Marathonu

I jeszcze parę meczy, bez dłuższego opisu, w których widzę większe szanse przed dogami niż bukom się wydaje, w każdym razie na wyrównany mecz.
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Próbujemy trebla:
Najwyższy brejk meczu:
Neil Robertson @ 1,28 ✅ 143
Judd Trump @ 1,28 ✅
Marco Fu @ 1,30 ⛔ 0-4 co to było??
AKO: 2,13 ⛔
Co tu dużo pisać, topowi brejkbuilderzy, naprawdę zdziwię się, jeżeli to nie siądzie. Robertson i Trump wprawdzie forma chwiejna ale punktowanie w ostatnim meczu na wysokim poziomie i na tym opieram typy. Fu w poprzednim meczu bez setki ale za to 2 x 50+, 75 i 93 pkt. Dzisiaj liczę jak kolega peterkovic na setkę autorstwa azjaty.
Liang Wenbo vs Michael White
najwyższy brejk meczu - Liang Wenbo @ 1,61 ⛔
Zdecydowanie bardziej cenię chińczyka jeżeli chodzi o umiejętności ofensywne. W Mastersie w pierwszej rundzie prawie odprawił Ronniego, fatalna pomyłka na ostatniej czarnej była początkiem końca Wenbo w tym meczu. W World Grand Prix 2 setki: 129 i 109 oraz brejki 92 i 85. Wczoraj 72 punkty i wygrana z Lawlerem. White odprawił z turnieju niejakiego Duanea Johnsa - nie znam chłopa, ale wydaje mi się, że nie jest to przeciwnik nawet ze średniej pułki. Najwyższy brejk Michaela wczoraj to również 72 punkty, dzisiaj jednak widzę przewagę chińczyka.
GL!
 
J 1

jarog

Użytkownik
Co sądzicie o postawieniu na wygraną Jamesa Wattany? Moim zdaniem weteran wcale nie jest na straconej pozycji i wciąż prezentuje naprawdę solidny snooker. Myślę że ma spore szanse z Maflinem w dzisiejszym spotkaniu a kurs 3.20 bardzo zachęca, ewentualnie typ ostrozniejszy Wattana +1.5 frejma kurs 2.0. Na bet365.
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Ja osobiście byłbym ostrożny, maksymalnie +2,5 po 1,44 dla Wattatany, chociaż w maju ubiegłego roku jak grali ze sobą to wygrał Pan James 4-1, kto wie...
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
D.Dale vs I.Figueiredo
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.67 ⛔ 1-4
Zakłady z handicapem: Figueiredo, Igor (+1.5) @ 1.99 ✅
Zwycięzca meczu: Figueiredo, Igor @ 3.00 ✅ Wida ć wyra ź nie, że Brazylijczykowi dobrze się gra w Walii, dwa cenne zwycięstwa z uznanymi graczami (Burden, McGill), dobrze punktuje, kilka brejków +50 a trafiła się też setka (105). Dale to dobry taktyk i doświadczenie, ale regularność już nie ta i myślę, że mecz może być dużo bardzo wyrównany niż się wydaje. Figueiredo ma łatwość budowania brejków, potrzebuje tylko szans by te 2-3 frejmy ugrać, a może i wygrać bo z takim rywalem szansa duża.

M.Davis vs F.O&#39;Brien
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.63 ✅ 4-2

Dwóch rutyniarzy, umiejętności zbliżone podobnie chyba forma. Mały plus dla Davisa, bo wczorajsze odwrócenie meczu z Ronniem z 0-3 na 4-3 musiało mu dodać pewności siebie, zwłaszcza że to była jego pierwsza wygrana z Rakieta od kilkunastu lat. Ale generalnie moim zdaniem mecz bez faworyta i o over może być łatwiej niż zwykle.

T.Un-Nooh vs B.Hawkins
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.80 ⛔ 1-4
Zakłady z handicapem: Un-Nooh, Thepchaiya (+1.5) @ 2.39 ⛔
Zwycięzca meczu: Un-Nooh, Thepchaiya @ 3.90 ⛔

Un-Nooh odżył w tym tygodniu, dwa łatwe wygrane z trudnymi rywalami (Woollaston, Day) plus Hawkins świeżo po wygraniu WGP, więc zmęczenie materiału zrozumiałe. Jeśli dodamy do tego krótki format do 4 frejmów i wrodzoną łatwość budowania brejków przez Taja to ja tu widzę szansę nawet na niespodziankę. Wczoraj Un-Nooh już jednego finalistę WGP odprawił, może dzisiaj czas na drugiego? Nie zdziwiłbym się, ale bardziej prawdopodobny jednak over.

Kursy z Marathonu

Dominic Dale v Igor Figueiredo
Centuries gracza: Igor Figueiredo - powyżej 0.5 @ 8.00 ⛔

Thepchaiya Un-Nooh v Barry Hawkins
Centuries gracza: Thepchaiya Un-Nooh - powyżej 0.5 @ 6.50 ⛔

Jimmy Robertson v €“ Scott Donaldson
Centuries gracza: Jimmy Robertson - powyżej 0.5 @ 4.50 ⛔
Kursy z Bet365

I jeszcze trzy strzały w setki. Robertson może najbardziej oczywistym kandydatem, Anglik jak na razie punktuje jak szalony, w 2 meczach 3 setki (101, 107, 108) plus inne wysokie podejścia 91, 66. Un-Nooh na razie w grze punktowej nie zachwyca (55, 73, 75), ale w tym tygodniu jest w dobrej formie, na koncie 2 łatwe wygrane, a znając jego wrodzoną zdolność do punktowania to wysoki brejk to tylko kwestia czasu. Przy takim kursie warto spróbować. Z Figueiredo podobna sprawa, 2 cenne skalpy, dobra gra punktowa, nawet setka się pojawiła, więc taki kurs trzeba brać, nawet za symboliczną stawkę.
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Mark Allen vs. Mei Xiwen
over 5,5 @ 1,80 ⛔
Mei Xiwen + 2,5 @ 1,61 ✅
Zdobywca najwyższego brejka: Mei Xiwen @ 3,25 ⛔ zabrakło 4 punktów...
Jak pokazuje ten turniej dogi radzą sobie całkiem dobrze, za burtą już Robertson, Ding, Osullivan oraz Murphy. Wszyscy przegrali ze słabszymi rywalami, zwłaszcza Robertson i Murphy. Wczoraj Chińczyk odprawił gładko powolniaka Ebdona 4-0 wbijając jednocześnie na tyle wysokiego brejka, że zamknął mi ładnie kupon. Zarówno Allen jak i Xiwen punktują dosyć solidnie, chińczyk wbił wczoraj setkę, Allen na razie najwyższe podejście 86pkt. Szykuje się tutaj wyrównany pojedynek w którym Dog ma większe szanse niż widzą to bukmacherzy,
 
J 1

jarog

Użytkownik
Ja osobiście byłbym ostrożny, maksymalnie +2,5 po 1,44 dla Wattatany, chociaż w maju ubiegłego roku jak grali ze sobą to wygrał Pan James 4-1, kto wie...
Na szczęście rozsądek wygrał i postawiłem handicap +1.5 wieć do przodu ????

Dlaczego nie ma kursów na dzisiejsze wieczorne spotkania?

Byłem ciekawy kursu na under w meczu Hawkinsa..
 
paul_trunks 12,5K

paul_trunks

Użytkownik
Judd Trump vs. Barry Hawkins
Barry Hawkins win @ 2,20 ⛔ frajerska wtopa w deciderze
Barry Hawkins + 1,5 @ 1,72 ✅
Barry Hawkins powyżej 0,5 centuries w meczu @ 3,75 ⛔
Barry Hawkins najwyższy brejk meczu @ 2,10 ✅
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to te kursy na Barrego. Hawk ewidentnie jest na gazie , początkowo myślałem, że po wygranej w WGP szybko pożegna się z Welsh Open a tu niespodzianka. Krótka 1 dniowa przerwa między turniejami nie spowolniła Anglika ani na trochę, demoluje kolejnych rywali oddając maksymalnie 1 frejma. Kiedy już podchodzi do stołu to w zdecydowanej większości buduje brejka wygrywającego. Wczoraj 2 setki ze Steadmanem, wcześniej jedna z Pengfeiem, dużo brejków 50+. Trump też dobrze sobie radzi ale dumny z wygranej z Jacksonem Paigem to raczej być nie powinien. Młody się spalił i pudłował takie bile, że chyba nawet ja bym trafił. Co ciekawe wbił kilka arcytrudnych do bocznych kieszeni, w przyszłości mogą być z niego ludzie. Moim zdaniem drabinkę Trump miał łatwiejszą i dzisiaj to już zupełnie inny level. Obydwaj punktują wysoko, szanse na wyższego brejka 50/50 więc biorę po wyższym kursie Hawka tym bardziej, że niedawno w WGP wygrał z Trumpem 4:1. Liczę na powtórkę dzisiaj.
edit: kurs na setkę Hawka spadł do 2,62
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open. 9 Frames Matches
Scott Donaldson - Zhou Yuelong
Zwycięzca meczu: Scott Donaldson @ 2.525 ✅ 5 -0 ...demolka
1xbet

Nie bardzo rozumiem aż takie faworyzowanie młodego Chińczyka. Przecież dla obu jest to zupełnie nowe terytorium, bo po raz pierwszy dotarli do ćwierćfinału turnieju rankingowego. Za to Yuelong miał bardzo komfortową drabinkę, właściwie ani razu nie musiał się mierzyć z nikim znaczącym (Saengkham, Davison, Muir, Walker), więc nic dziwnego że taką droge przebył szybko łatwo i przyjemnie oddając tylko 2 frejmy. Donaldson miał za to drogę dużo bardziej wyboistą, przede wszystkim o wiele trudniejszych rywali (Lisowski, King, Robertson, Davis), ale udało się ją przebyć na sucho, tylko wczoraj w ostatnim meczu z Davisem musiał się sporo nagimnastykować, żeby odwrócić losy meczy. Ale takie graniczne momenty dodają tylko pewności, Szkot to ma już za sobą, Chińczyk nie zdążył być w tarapatach w tym tygodniu, więc trudno mówić jak będzie wyglądają jego gra pod presją. Dla mnie to zestawienie to 50/50 a z tego tytułu dog po dobrym kursie wygląda jako value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 581

czajnol

Użytkownik
Judd Trump over 0.5 setki 1.57 bet 365 ✅✅✅ eaasssyyy
Jedyny rozsadny bet na mecz Judda z mlodym , mysle ze limit niespodzianek juz sie wyczerpal w tym turnieju , Donaldson zyciowy sukces osiagniety ale dzis Trump go zje doswiadczeniem , wg mnie mlody bedzie poddenerwowany caly mecz I bedzie wiele psul za czym idzie zostawianie latwych startow , mecz do 6 wygranych I nie chce mi sie wierzyc ze Trump chociaz 1 setki tu nie podniesie , kurs bardzo atrakcyjny na to zdarzenie , przy tym zestawieniu par spodziewalem sie nizszego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom