>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2018 (26.02-4.03.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2018
26 lutego - 4 marca 2018
W tym sezonie to już druga edycja cyklu Home Nations Series. Welsh Open 2018 to czwarty z kolei i ostatni turniej z tego cyklu, który składa się z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (16-22 Października), Northern Ireland Open (20-26 Listopada), Scottish Open (11-17 Grudnia) i Welsh Open (26 Lutego-4 Marca 2018). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu. Na razie nikt nawet się nie zbliżył do tego wyczynu i w tym roku też się to nie stanie, bo zwycięzca English Open Ronnie O&#39;Sullivan niespodziewanie dość szybko odpadł z Northern Ireland Open i tym samym zaprzepaścił szansę na rzeczony milion funtów.
Tegoroczną edycję Welsh Open zaplanowano w dniach 26 lutego - 4 marca 2018, a wszystkie mecze odbędą się w Motorpoint Arena w Cardiff. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku będzie bronił Stuart Bingham, który w zaciętym finale ograł Judda Trumpa dopiero w decydującej partii (9-8). Puchar wręczył mu patron turnieju i legenda walijskiego snookera, Ray Reardon (na zdjęciu poniżej).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Welsh Open 2018
Anthony Hamilton - David Gilbert

Typ: Gilbert @1.66 Marathonbet ⛔ 4-3
Hamilton to w tym sezonie mój ulubiony zawodnik do grania. Liczę, że nadal będzie można zarobić na jego meczach. Oczywiście typ na przeciwnika, bo Anthony przegrywa prawie wszystko jak leci. Bukmacherzy niestety już się trochę na nim poznali, bo jeszcze 2-3 miesiące temu kursy na przeciwników były bardzo dobre. Ja jednak wciąż widzę w nich value. Ostatni mecz Hamiltona jaki oglądałem to było spotkanie w German Masters i gra ani trochę nie uległa poprawie, szybka przegrana 1-5 z Jimmy Robertsonem i mógł pakować walizki. Typ bardziej przeciwko Hamiltonowi niż na Gilberta, który jednak radzi sobie w tym sezonie znacznie lepiej i powinien poradzić sobie także ze słabiutkim Hamiltonem.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Welsh Open 2018
Ding - H. Miah typ 1 frame Ding (1,45 STS)
N. Robertson - M. Davis typ 1 (1,35 STS)
J. Robertson - K. Maflin typ 1 (1,60 STS)
AKO: 3,13 brutto.
Dziś dzień wypłaty za czas spędzony przed telewizorem przy okazji World Grand Prix. Ding wczoraj nie podjął walki z O&#39;Sulivanem. Przerwa wyraźnie podziałała na jego niekorzyść. Pytanie co w tej przerwie robił. Moim zdaniem planował jak dojechać szybko do hotelu, by wyspać się przed dzisiejszym startem. Za miesiąc już China Open, a dla Dinga to może być najważniejszy turniej sezonu. Dlatego uważam, że dziś nie odpuści bo Welsh Open to idealne miejsce by kontynuować budowanie formy.
Kolejne dwa typy to NIE bracia Roberstonowie. Neil zaliczył dobry i zły występ w WGP. Myślę, że dziś jest nowe otwarcie, krótki dystans i tym razem nie zostawi mózgu w szatni.
Jimmy Robertson grał bardzo fajnie w WGP i tu krótko napiszę, że jeśli nie zdarzy się coś dziwnego, to mecz powinien być wygrany. Ranking Jimmyego nie oddaje jego obecnej formy. Liczę na wynik 4:1 max 4:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open. 7 Frames Matches
Jimmy Robertson - Kurt Maflin
Winner: Jimmy Robertson @ 1.744 ⛔ 0-4 szybko poszło...
Total Centuries: Over 0.5 @ 2.5 ⛔ tylko 95
Dwóch urodzonych breakbuilderów, ale to Robertson jest aktualnie w dużo lepszej formie. Właściwie Anglik przegrywał ostatnio tylko ze ścisłą czołówką (Selby, Williams, Murphy), ale po wyrównanych meczach. Maflin na drugim biegunie, męczył się z Hugillem, przegrał z Boileau i Xiwenem. Bazując na ostatnich występach Robertson nie powinien mieć problemów, dodatkowo warto chyba uderzyć w setkę w tym meczu, bo obaj to potrafią i obaj dają szansę na punktowanie.
Michael White - Martin Gould
Handicap: Michael White +1.5 @ 1.55 ⛔ 2-4
Winner: Michael White @ 2.12 ⛔
White w niezłej formie ostatnio. W Wolrd Grand Prix zdemolował Trumpa i Perryego, zatrzymał się dopiero na Selbym, wcześniej niezłe występy w Scottish Open, wtopa w 4 rundzie z Ronniem. Forma sprzyja, gra u siebie, obok Williamsa jest najlepszą opcją gospodarzy na dobry wynik. Gould oczywiście to nie ogórek, ale też daleki od swojej najlepszej formy i trochę dziwi mnie, że jest tutaj faworytem. Ja bym te kursy odwrócił.
Jack Lisowski - Mark Joyce
Total Frames: Over 5.5 @ 1.56 ✅ 4-3
Joe Perry - Stephen Maguire
Total Frames: Over 5.5 @ 1.57 ✅ 2-4
Bez większego opisu, ale w tych dwóch meczach powinno być ciasno. Wyrównane umiejętności, dystans też krótki i wszyscy potrafią wygrywać frejmy w jednym podejściu.
Kursy z 1xbet
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Luca Brecel - Josh Boileau
Match Handicap: Josh Boileau +2.5 @ 2.06 ✅ 4-2 ..z 0-2 na 4-2..
Match Handicap: Josh Boileau +1.5 @ 3.40 ⛔
Zwycięzca meczu: Josh Boileau @ 5.90 ⛔
Betsafe
Brecel bez formy i regularności, zmienia kije jak rękawiczki i chyba do żadnego nie jest w pełni przekonany, a na pewno nie jest do niego przyzwyczajony, a to kluczowe do czucia gry i wszystkich zagrań. Dobrze to było widać parę dni temu w WGP gdzie szybko zdemolował go Georgiou (0-4), a Belg nie potrafił wbić 4 bil z rzędu. Nie mówię, że dzisiaj będzie tak samo, bo jednak Boileau to niższa półka niż Georgiou, ale myślę, że Brecel nadal będzie daleki od najlepszej formy, a jeśli z kijem dalej będzie pokłócony to mecz może być dużo bardziej wyrównany niż wskazują kursy. A przynajmniej są do tego dobre okoliczności: krótki format i rywal który jak mu się da dobre szanse to nie wywali się po 20pkt. Młody Irlandczyk to dużo lepszy gracz niż wskazuje ranking.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Welsh Open 2018
Ding - H. Miah typ 1 frame Ding (1,45 STS)
N. Robertson - M. Davis typ 1 (1,35 STS)
J. Robertson - K. Maflin typ 1 (1,60 STS)
AKO: 3,13 brutto.
Dziś dzień wypłaty za czas spędzony przed telewizorem przy okazji World Grand Prix. Ding wczoraj nie podjął walki z O&#39;Sulivanem. Przerwa wyraźnie podziałała na jego niekorzyść. Pytanie co w tej przerwie robił. Moim zdaniem planował jak dojechać szybko do hotelu, by wyspać się przed dzisiejszym startem. Za miesiąc już China Open, a dla Dinga to może być najważniejszy turniej sezonu. Dlatego uważam, że dziś nie odpuści bo Welsh Open to idealne miejsce by kontynuować budowanie formy.
Kolejne dwa typy to NIE bracia Roberstonowie. Neil zaliczył dobry i zły występ w WGP. Myślę, że dziś jest nowe otwarcie, krótki dystans i tym razem nie zostawi mózgu w szatni.
Jimmy Robertson grał bardzo fajnie w WGP i tu krótko napiszę, że jeśli nie zdarzy się coś dziwnego, to mecz powinien być wygrany. Ranking Jimmyego nie oddaje jego obecnej formy. Liczę na wynik 4:1 max 4:2.
Jimmy zakpił dziś sobie z fanów snookera. Szkoda... .
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Zastanawiałem się do ostatniej chwili nad J.Robertsonem, w poszukiwaniu weny zajrzałem do działu i jak się okazuje nie pomogło, też dałem się &quot;oszukać&quot;.
Edit: oczywiście skusił mnie fajny kurs.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Chyba dziś większość stawiała na Robertsona ale tak nakazywała logika, bo ostatnio wydawał się dobrej formie. No cóż... White też się nie popisał, w WGP całkiem przyzwoicie, a dziś, u siebie w Walii, jego gra to było jakieś nieporozumienie.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Chyba dziś większość stawiała na Robertsona ale tak nakazywała logika, bo ostatnio wydawał się dobrej formie. No cóż... White też się nie popisał, w WGP całkiem przyzwoicie, a dziś, u siebie w Walii, jego gra to było jakieś nieporozumienie.
Myślę jednak, że snooker to mimo wszystko pewniejszy kierunek niż nasza rodzima ekstraklasa piłkarska. :)
Zauważyłem wczoraj pewną prawidłowość, i chcę dziś to wykorzystać. Trump, Day, Hawkins, Allen niekwestionowani faworyci pojedynków w pierwszej rundzie, gładko przegrywali pierwsze partie. W sumie to N. Robertson, Ding i A. Carter się wyłamali. Ding zresztą pocieszył mnie tym zachowaniem. Dziś gra O&#39;sullivan i liczę, że i On pierwszą partię potraktuje jako rozgrzewkę. W STS mamy kurs na to zdarzenie 2,70 i ja w to idę.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Myślę jednak, że snooker to mimo wszystko pewniejszy kierunek niż nasza rodzima ekstraklasa piłkarska. ????
Zauważyłem wczoraj pewną prawidłowość, i chcę dziś to wykorzystać. Trump, Day, Hawkins, Allen niekwestionowani faworyci pojedynków w pierwszej rundzie, gładko przegrywali pierwsze partie. W sumie to N. Robertson, Ding i A. Carter się wyłamali. Ding zresztą pocieszył mnie tym zachowaniem. Dziś gra O&#39;sullivan i liczę, że i On pierwszą partię potraktuje jako rozgrzewkę. W STS mamy kurs na to zdarzenie 2,70 i ja w to idę.
Ja tam piłki nożnej prawie w ogóle nie gram, a to właśnie z tego powodu. Nie tylko ekstraklasa. Czasem puszczę tylko za niską stawkę coś przeciwko Bayernowi, Barcy czy Realowi.
Kolega wyżej dobrze pisze, Hull się w ogóle nie pojawi więc Ronnie ma automatyczny awans do następnej rundy. Dziwi mnie, że w STS był taki zakład.
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Witam dzisiaj u mnie słabiutko ???? analizowałem prawie pół dnia i dupa z tego była ,więc teraz bez analizy gram na jutro za grubo ????
......................................................................................................................................................................................
Wakelin C. - Higginson A. (1) 1.93 4:2 ✅✅✅
Moim zdaniem jest to mecz 65/45 na korzysć Wakelina w 1 rundzie szybko rozprawił sie z Gundo 4;0 natomiast Higginson bo walce wygrał 4:3 ze słabym Hugilem kursy wyrównane a nawet minimalnie wiekszy na Wakelina ???? licze że młodszy Anglik wygra to spotkanie
Donaldson S. - Stevens M. (2) 1.63 2:4✅✅✅
No cóz meczu Donaldsona z O&#39;Brien nie oglądałem więc sie nie bede wypowiadał natomiast mecz Stevensa oglądałem cały niestety Stevens wygrał i przegrał mi kupon no cóz ważnym momentem w meczu był 3 fream gdy sie wydawało że Stevens po 3 freamach bdz przegrywał 1:2 ukradł w ostatnie chwili partie Dohertowi i chyba to zawazyło pózniej już grał pewniejszy siebie i gra wyglądała poprawnie z jego strony z wysoką skutecznościa wbijanych bil ,gra u siebie więc gdzie jak nie u siebie ma wygyrwać ????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Haotian L. - Lisowski J. 2 @ 1.60 eFortuna ✅

Nie będę przy tym typie się za bardzo rozpisywał.
Moim zdaniem Liskowski jest lepszym zawodnikiem, którego stać na grę nawet z topowymi graczami. Ciągle mu czegoś brakuję na przebicie się i może przełamanie żeby wzbić się wyżej w rankingu.
Haotian od czasu do czasu również pokazuję się z dobrej strony i kilka dobrych zwycięstw ma na swoim koncie, lecz jest zawodnikiem słabszym technicznie, a jego forma nie jest na tą chwilę jakaś powalająca.
Jack wczoraj przeszedł Joyca w dość wyrównanym pojedynku, w którym to wbił 4x 50+ z czego jednego 100+. Także forma na turniej raczej jest.
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Wczoraj Shaun Murphy przez niecałe dwie siedział i patrzył co wyczynia Greene - oczywiście jest to sensacja, ale moim zdaniem Gerard zagrał bardzo dobrego Snookera. Drugą niespodzianką patrząc na formę w ostatnim czasie była przegrana J.Robertsona i to takim samym wynikiem 4:0. Poza tym praktycznie faworyci nie zawiedli. Myślę, że i dzisiaj tak będzie, a na pierwszy ogień gram Stuarta, który po 3-miesięcznej przerwie wraca i ciężko pracuje na kolejne nagrody pieniężne. W drugiej rundzie trafił mu się Jackson Page, a więc tak na prawdę to żaden przeciwnik. W tym sezonie wygrał zaledwie trzy spotkania, gdzie dwa z nich to były z Seanem O&#39;Sullivanem. Widocznie ma jakiś patent na niego, dlatego znalazł się w drugiej rundzie. Stuart 4:1 pokonał w pierwszej rundzie Chen Zhe, gdzie w moim odczuciu był to godny przeciwnik, a brakowało mu jedynie doświadczenia.
Zatem proponuję i sam gram na Binghama z handicapem -2.5 frame po kursie 1.6 (Unibet)

Drugi zakład to już mój ulubiony system w rozgrywkach do czterech wygranych frejmów. Mianowicie overek 5.5 i myślę że wystąpi on w spotkaniu m.in Rickiego Waldena z Martinem Gouldem. Mecz zapowiada się na prawdę na wyrównany, a wskazuje to forma obu zawodników. Ostatnio odpadli w pierwszej fazie WGP (Walden z Murphym 4:1, a Gould z Yanem 4:2). Ricky miał więcej czasu na odpoczynek, choć szybko uporał się z Li Yuan, więc nie ma prawa być zmęczony. Martin znowu z wymagającym Michaelem Whitem i to wczoraj wygrał 4:2. Ich pozycje w rankingu także są bardzo zbliżone, więc myślę, że taka linia zostanie pokryta
Walden vs. Gould - over 5.5 frame w meczu @1.52 (Unibet)
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open. 7 Frames Matches
Craig Steadman - Thepchaiya Un-Nooh
Highest Scoring Break: Thepchaiya Un-Nooh @ 1.5 ⛔
Sam Craigie - Kurt Maflin
Highest Scoring Break: Kurt Maflin @ 1.57 ⛔
Zarówno Maflin jak Un-Nooh potwierdzili w 1 rundzie że mają wrodzoną umiejętność budowania wysokich brejków. Maflin wszystkie frejmy wygrał jednym podejściem 79, 56, 95, 61, z kolei Un-Nooh rozpoczął mecz od 2 setek z rzędu (101, 131). Rywale raczej nie z tych szalejących w brejkach, np. Craigie ograł McManusa do zera bez wbicia brejka 50+, Steadman lepiej 57, 59, 75, ale przede wszystkim grał ze słabym rywalem, ale też bez szału, zwłaszcza w porównaniu z Un-Noohem.
Thepchaiya Un-Nooh Total Centuries: Over 0.5 @ 4 ⛔
Kursy z 1xbet
 
R 103

rafilks

Użytkownik
No cóz kolejny dzień za nami i naszedł mnie wniosek nie warto grać murowanych faworytów bo dzisiaj to była totalna masakra z turnieju pożegnali sie w dzisiejszym dniu takie sławy jak Ding,Carter.N.Robertson.Bracel kursy tycha panów nie wykraczały nawet 1.30 ???? sam sie przejechałem na Carterze chciałe do podbicia i wyszło czerwo ???? więc albo ryzykowac za mniejsze stawki na przeciwników tzwn PEWNIAKÓW albo odpuscic te mecze ????
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Brecel i Carter to w tym sezonie zdecydowanie nie są &quot;pewniaki&quot;. Dinga też lepiej nie grać z takimi kursami. Mnie dziś zawiódł Neil Robertson, przegrać 3-4 z Burnsem wbijając 3 sety w meczu... Wyczyn. A tak poza tym to te mniej ważne turnieje jak całe Home National Series to pełno niespodzianek i wyników nie do przewidzenia, wczoraj np. Maflin super mecz (choć nie oglądałem ale wysokie podejścia i wygrana do 0), a dziś kompletna klapa i przegrana praktycznie bez walki.
Bingtao może zrobi 2 finał w tym sezonie ????
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Mark Williams też był blisko eliminacji z Mehta. Myślę, że na Walijczyka warto grać w pierwszych frejmach. Dużo przyglądam się i np. w Welsh Open w obu spotkaniach wygrywał 1:0. WGP - tylko jeden mecz z Binghamem (przegrany 4:2), po prowadzeniu 2:0. Na prawdę ma mocne początki i obym tego nie zapeszył ????
Myślę, że Ronnie O&#39;Sullivan jest w dalszym ciągu w gazie. Dzisiaj aż 4:0 z Graeme Dott, a kolejny rywal to moim zdaniem dużo słabszy David Grace z 67 miejsca rankingowego. Pierwsza runda 4-krotnego mistrza Świata okazała się być wolna, ze względu na walkowera przez Hull&#39;a. Nie trzeba mówić o osiągnięciach jakie Ronnie ma w tym sezonie - 4 razy wygrany turniej rankingowy i to w przeciągu 4 miesięcy. (English Open, Szanghaj Masters, UK Championship i World Grand Prix). Do tego wcześniej dwa finały - jeden w zaproszeniowym Hongkong Masters i Champion of Champions. Poza tym miał kilka ćwierćfinałów. Porównując dzisiejszego rywala, jakim jest David - porażka w pierwszej rundzie Snooker Shoot-Out (tego akurat bym nie brał pod uwagę), ale także Riga Masters, Indian Open,English Open, International Championship, Northern Ireland Open i UK Championship. Nawet dobrze pograł w Scottish Open (1/8 finału, gdzie zatrzymał się na Neilu). Z Ronniem nie miał okazji jeszcze zagrać, więc z pewnością lekki stresik będzie. O&#39;Sullivan ma średnio 15 sekund na uderzenie w tym turnieju (w zasadzie grał tylko z Dottem), więc zabójcze tempo. Mecz może bardzo szybko się skończyć i nie sądzę aby David ugrał aż 2 frejmy.
Zatem: Ronnie O&#39;Sullivan vs. David Grace - Under 5.5 frame w meczu. Kurs 1.7 (Unibet). Godz. 14:00
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Yan B. - Ebdon P. 2 (2.89) 4:1⛔⛔⛔
No cóz chinol już mógł odpaśc w 1 rundzie tego turnieju z J.White-m przegrywał już bowiem 1:3 ale udało sie mu to spotaknie wygrać 2 runda cóz zapowiadało sie łatwe 4:0 dla Bingtao bo grał z Kurt Dunham a tu tylko 4:2 dla Bingtao jak dla mnie Ebdon jest teraz w lepszej formie łatwe 2 rundy 2x 4:1 z Yuchenem i Hamiltonem więc wyniki dobre ???? jak dla mnie mecze będzie wyrównany i zaważy nawet decydujący fream po którym to Ebdon będzie sie cieszył z awansu
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Faktycznie, Bingtao z Whitem wracał ze stanu 1-3 i w sumie trzeba oddać White&#39;owi, że potrafi postraszyć. Nie breakiem, nie wysokim podejściem, nie finezją w rotacjach ale takim coraz bardziej bagatelizowanym przez nas doświadczeniem. Bingtao to przecież jednak grajek, który jeśli wierzyć w to co podane mamy na worldsnooker to kilkanaście dni temu miał dopiero 18ste urodziny, więc fakt faktem - urodzony talent, z odpowiednim treningiem i mentalnością będzie na długi czas w snookerowym topie - ale nie można wymagać, by chłop każdego trzaskał do zera. Dunhama pewnie ciężko i profesjonalnym snookerzystą nazwać ale chyba to się zmienia, bo w pierwszej rundzie ograł Ryana Daya 4-2 więc i dwa frejmy z Yanem mniej dziwią. Widocznie jakiś lepszy okres gry dla Australijczyka. Teraz Chińczyk trafia na robocopa Ebdona no i jakiś over prawdopodobny bardzo, jeśli skopiują panowie grę z wczoraj.
Od siebie:
Craig Steadman - Noppon Saengkham
Noppon Saengkham @ 1.72 (1xbet)

Test dla Taja, wczoraj odsyłającego Trumpa na wcześniejsze wolne. 4-1 wygląda imponująco ale też Trump pod formą z pewnością - w pierwszej rundzie ledwie uciekł Duane Jonesowi w deciderze ze zwycięstwem. Noppon wczoraj dwa wysokie breaki, 98 oraz 80, przejmuje drabinkę po Angliku i po drodze trafia na Steadmana mający tylko trzy stracone frejmy dotychczas ale graczy na rozkładzie jak David John (amator, poza top 120) i innego Taja Un-Nooha (czarna lista snookerzystów, przynajmniej u mnie). Liczę, że po dużym zwycięstwie wczoraj pójdzie za ciosem.
Robbie Williams - Liang Wenbo
suma frame&#39;ów powyżej 5.5 @ 1.73 (betsafe)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom