>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2018 (26.02-4.03.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Bingham vs M.Stevens
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.71 ⛔ 1-4 Bingham dno, dawno nie widziałem tak słabo grającego zawodowca..
Wygrana z handicapem: Stevens, Matthew (+1.5) @ 2.12 ✅
Zwycięzca meczu: Stevens, Matthew @ 3.32 ✅
Dobrze widzieć Stevensa znowu w telewizji, bo cokolwiek by o nim mówić jest to gracz bardzo efektowny. Oczywiście forma sprzed lat już nei wróci, ale przed własną publiką potrafi jeszcze wykrzesać parę frejmów dobrej gry. Dość łatwo ograł Dohertyego i Donaldsona i myślę że z wracającym po przerwie Binghamem nie jest bez szans, bo Anglik też dość nieregularny jeszcze. Krótki dystans też sprzyja dogowi.
L.Highfield vs C.Wakelin
Wygrana z handicapem: Wakelin, Chris (+1.5) @ 1.51 ⛔ 4-1
Zwycięzca meczu: Wakelin, Chris @ 2.03 ⛔

Wakelin na razie gra bez zarzutu, 2 cenne wygrane z Xiao i Higginsonem, prawie wszystkie frejmy wygrane za jednym zamachem 74, 57, 65, 64, 74, 63, to dobry prognostyk przed meczem z gościem z którym wygrało się wszystkie mecze. Highfield oczywiście ograł Dinga, ale wszyscy widzieli jak grał Chińczyk, chyba zmęczony po poprzednim tygodniu gdzie doszedł do finału. Dzisiaj paradoksalnie ze słabszym rywalem może mu być dużo trudniej.
C.Steadman vs N.Saengkham
Zwycięzca meczu: Saengkham, Noppon @ 1.69 ✅ 2-4
Saengkham czasami tak ma że włącza mu się tryb gracza top16 I wtedy jest trudny do ogrania przez najlepszych. Chyba teraz mu coś kliknęło bo Tak wygląda bardzo dobrze, kombinacja uważnej i pomysłowej gry defensywnej z grubym punktowaniem sprawiło że Trump nie miał z nim nic do powiedzenia. Tym bardziej powinno to wystarczyć na Steadmana.
I.Burns vs A.Songsermsawad
Wygrana z handicapem: Burns, Ian (+1.5) @ 1.77 ✅ 4-2
Zwycięzca meczu: Burns, Ian @ 2.57 ✅
Burns zaskakuje w tym turnieju, z gracza bezbarwnego, nastawionego na defensywę w tym tygodniu pokazuje grę ofensywną i masę wysokich brejków (58, 81, 67, 85, 106, 75), a to co zrobił wczoraj z Robertsonem to już był majstersztyk. Australijczyk grął prawie bezbłędnie, 99% skuteczności na wbiciach, wbił 3 setki a mimo to musiał uznać wyższość Anglika. Zobaczymy jak Akani sobie poradzi z taka ofensywą, ale wydaje się, że w takiej formie Anglika to kursy powinny być bardziej wyrównane.
Marathon
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open. 7 Frames Matches
Kyren Wilson - Noppon Saengkham
Handicap: Noppon Saengkham +2.5 @ 1.45 ✅ 0-4
Handicap: Noppon Saengkham +1.5 @ 2.09 ✅
Winner: Noppon Saengkham @ 3.17 ✅
Noppon Saengkham Total Centuries: Over 0.5 @ 5 ⛔ bez setki
Trudno przejść obojętnie obok gry Saengkhama, który robi małą furorę w Cardiff, również w grze punktowej. Wczoraj rozbił Trumpa z najwyższym brejkiem 98, dzisiaj ze Steadmanem (4-2) było jeszcze lepiej, wbite 2 setki 102, 120 i prawie setka 90, przy czym druga setka to był atak na maksa. W tym czasie Wilson męczył się z innym Tajem Wattaną (4-3). Myślę że wieczorem faworytowi znowu może trudno z kolejnym Tajem.
Barry Hawkins - Martin Gould
Handicap: Martin Gould +1.5 @ 1.555 ⛔ 4-2 frajersko oddane &quot;wygrane&quot; frejmy 1 i 4 i stąd wynik..
Winner: Martin Gould @ 2.12 ⛔
Po tym co zobaczyłem dzisiaj Gould to bierze z łatwością. Hawkins grał schowany na stołach bez kamer, ale cokolwiek by grał nie może grać lepiej niż Williams dzisiaj, a Gould miał cały czas mecz pod kontrolą. No i miał zdecydowanie najtrudniejszą drabinkę ze wszystkich, ograł po kolei Whitea, Waldena i dzisiaj Williamsa, na tym tle Hawkins wydaje się z nich najsłabszy.
1xbet
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Yan Bingtao - Barry Hawkins
Yan Bingtao @ 1.93
Yan Bingtao +1.5 @ 1.46

Yan gra dalej, pierwszego frejma z Ebdonem grali dobre 50 minut, wygrał to i cały mecz aż 4-1. W drodze do dzisiejszego ćwierćfinału pokonał jeszcze Matthew Stevensa (4-2) a za najłatwiejszego obecnie rywala Walijczyk nie należał, w sumie wygrał ten mecz nawet bez żadnej 50tki. Nie jest to jakiś najłatwiejszy turniej ani najwygodniejsza drabinka dla Bingtao a po dwóch rutyniarzach zagra z Hawkinsem, którego ciężko mi jednoznacznie ocenić. Niby nadal goni za nim łatka finalisty z MŚ 2012 roku, stara się wrócić do topu, potrafi zamknąć jednym podejściem frejma ale ten rok jest jeszcze słabszy niż poprzedni. Wziął udział w 18 turniejach w tym sezonie, tylko raz doszedł do takiego etapu turnieju - do ćwierćfinału. Bingtao już ma naprawdę ładne portfolio, stawiam na Chińczyka.
Kurs na Yu Delu @ 2.21 też kuszący... Kursy z 1xbet.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ja z kolei szedlbym w stronę Wilsona.
Solidnie punktuje, raczej bez przestojów.
Wczoraj rozprawił się z ulubieńcem publiczności Markiem Allenem.
Co do Delu - nie przekonuje mnie. Mało wysokich podejść. Wygrane z rozchwianym Wenbo czy Woollastonem jakoś mnie nie przekonują...
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Yan Bingtao - Barry Hawkins
Yan Bingtao @ 1.93
Yan Bingtao +1.5 @ 1.46
Coś jest na rzeczy, Hawk miał wczoraj sporo szczęścia do niefrasobliwego Goulda, z kolei Bingtao czasem wygląda jak maszyna, bez emocji.
I.Burns vs N.Saengkham
Zwycięzca meczu: Saengkham, Noppon @ 1.615 ✅ 3-5

Nowe twarze w ćwierćfinałach cieszą, zwłaszcza że ogrywali topowych graczy w świetnym stylu. Jednak z tej dwójki zdecydowanie bardziej przemawia do mnie Taj, który właściwie w żadnym meczu nie był nawet zagrożony a grał m.in. z gwiazdami (Trump, Wilson), do tego pare setek i wysokich brejków. Burns wygrał już 2 mecze których nie miał prawa wygrać, pierwszy z Robbo który wbił 3 setki i miał skuteczność wbić 100%, a drugi wczoraj wieczorem z Highfieldem. Przegrywał 2-3 i 0-69 w nastepnej partii przy 67 na stole. Był właściwie poza turniejem,ale odrobił straty, zmusił rywala do faulu, wygrał frejma a potem decidera. Coś za dużo tego szczęścia, Burns już doszedł dalej niż mógł i powinien.
R.O&#39;Sullivan vs J.Higgins
Zwycięzca meczu: O&#39;Sullivan, Ronnie @ 1.533 ⛔ 1-5 jak ktoś chce obejrzeć O&#39;Sullivana grającego jak junior to może sobie odtworzyć ten mecz, zadziwiający zjazd formy... dobrze chociaż , że Higgins zrobił over setek..
Total Centuries: Over 1.5 @ 1.95 ✅ 2 (Higgins 113, 103)
Niby rywalem Higgins czyli inna legenda, ale patrząc w jakiej formie jest O’Sullivan to jest to bardzo wysoki kurs na Rakietę. Ostatnio wszystko mu wychodzi, odstawne na 95%, setki wbijane masowo (10 setek w WGP, w tym tygodniu już 4 w 3 meczach), nie widać słabego punktu w jego grze, chyba tylko zbytnia pewność siebie może go zgubić, ale tego na razie nie zauważono. W tym turnieju jeszcze nie stracił frejma, na razie 12 frejmów wygranych z rzędu, a nawet 18 jeśli doliczymy 6 ostatnich frejmów z finału WGP. Nie wiem czy Jasiek jest w stanie go zatrzymać, Szkota też prezentuje niczego sobie formę, ale nie ma nawet startu do Ronalda. Myślę, że over setek też do gry. Ćwierćfinały gramy już do 5 frejmów, czyli więcej czasu i okazji na punktowanie, myślę, że Higgins też się dołoży do sumy setek bo w tym tygodniu było z tym bardzo dobrze, 5 sztuk w tym najwyższy brejk turnieju (100, 107, 136, 115, 144).
Kursy z 1xbet
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - John Higgins
Typ: Higgins @2.55 Unibet ✅ 1-5

A ja tutaj idę w stronę Higginsa, bo moim zdaniem to jest mecz 50/50, każdy wynik i każdy scenariusz możliwy, obaj w dobrej formie, ale obaj miewają mecze słabsze. O&#39;Sullivan miał takie i w UK, i ostatnio w WGP, czego Maguire nie wykorzystał, ale bardziej utytułowany rodak Stephena nie będzie miał z tym problemu, jeśli to się Ronniemu przydarzy. Warto też wspomnieć, że w WGP to mógł odpaść już nawet wcześniej, bo Bingtao miał go na widelcu. W Walii na razie Dott na rozkładzie Osy może robić jakieś wrażenie, a Grace i Dunn to były treningi dla Anglika. Poza tym wydaje mi się, że John będzie miał tutaj większą motywację, bo forma w tym sezonie niezła a wygranych turniejów brak. Teraz jest na to duża szansa, po pokonaniu Rakiety półfinał powinien być formalnością patrząc na to jak wygląda drabinka, a potem już tylko finał i duża szansa na podgonienie trochę swoich rówieśników w tym sezonie. Kurs zdecydowanie zachęca, by na Higginsa zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wilson G. - Delu Y.
Liczba Centuries w meczu: Poniżej (1.5) @ 1.42 ⛔ zajebisty typ, nie ma co.. Wilson setka już w 1 frejmie, potem dołożył drugą.. Ronnie też dzisiaj gra jak Milkins, normalnie dzień do zapomnienia..
STS
Kurs może nie kosmiczny, ale za to prawdopodobieństwo duże, w sam raz na dołożenie do jakiegoś dubla, bo ewidentnie komuś się coś pomyliło z taką linią na setki. W innych bukach na to że nie wbiją żadnej setki kurs @1.66, a tu kurs podobny za to linia dopuszcza jedną setkę. O tyle to dziwne, że linia ustawiona jak na mecz Ronniego z Higginsem, którzy wbili w sumie 9 setek i drugie tyle robiących brejków. A Wilson z Delu w sumie wbili jedną setkę i to z tych najniższych (Wilson 101), Delu nawet się nie zbliżył. Więc nie wiem jak teraz by tu mieli zrobić dwie, zwłaszcza że stawka meczu dla obu prawie życiowa bo rzadko stoją przed szansą awansu do półfinału turnieju rankingowego. Dlatego można się spodziewać gry uważnej, żeby nie powiedzieć kunktatorskiej, jak zdobędą jakąś przewagę we frejmie to raczej będą jej bronić niż na siłę forsować ryzykowne wbicia dla splendoru wysokiego brejka.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open. 11 Frames Matches
Barry Hawkins - Noppon Saengkham
Barry Hawkins Total Centuries: Over 0.5 @ 1.84 ⛔
John Higgins - Gary Wilson
John Higgins Total Centuries: Over 0.5 @ 1.605 ✅ 1 (106)
John Higgins - Gary Wilson
Total Centuries: Over 1.5 @ 2.6 ⛔ 1 tylko blisko.. Higgins miał 106 i 99...
John Higgins - Gary Wilson
Gary Wilson Total Centuries: Over 0.5 @ 3.72 ⛔
W półfinałach chyba obędzie się bez niespodzianek, Higgins był w stanei spacyfikować Ronniego to z Wilsonem by miał mieć problemy? To samo odrodzony Hawkins, skoro posadził na fotelu Bingtao i sam trochę powbijał to z Saengkhamem powinno być tym bardziej łatwo. Kursy na faworytów na tyle niskie, że lepiej poszukać innych typów, np. na setki bo wczoraj chłopaki trochę powbijali. Wszyscy trzej wczoraj wbili po 2 setki, (Hawkins 137, 141, Higgins 113, 101), a Wilson nawet trzy (105, 140, 124)! I to na krótszym dystansie niż dzisiaj, więc dzisiaj okazji może być więcej. Oczywiście Wilsonowi z Higginsem tak łatwo o szanse na punktowanie nie będzie jak wczoraj z Delu, ale jak dostanie to powinien coś zrobić. Hawk i Jasiek raczej po jednej setce wtłuką, szanse powinny być, a forma punktowa jak widać bardzo dobra.
Kursy z 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom