>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Welsh Open 2019 (11-17.02.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2019
11-17 lutego 2019
W tym sezonie to już trzecia edycja cyklu Home Nations Series. Welsh Open 2019 to czwarty i ostatni turniej z tego cyklu, który składa się z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (15-21 Października), Northern Ireland Open (12-18 Listopada), Scottish Open (10-16 Grudnia) i Welsh Open (11-17 Lutego 2019). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.Na razie nikt nawet się nie zbliżył do tego wyczynu i w tym roku też się to nie stanie.
Tegoroczną edycję Welsh Open zaplanowano w dniach 11-17 lutego 2019, a wszystkie mecze odbędą się w Motorpoint Arena w Cardiff. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku będzie bronił John Higgins, który w finale ograł Barry&#39;ego Hawkinsa (9-7).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Karuzela snookerowa toczy się dalej. Wczoraj wieczorem Trump zwyciężył w finale World Grand Prix, a juz dzisiaj rusza Welsh Open. Ja pierwszy dzień chyba odpuszczam, raz że ciężko wyczuć w jakiej formie niektórzy przystąpią, albo z jakim nastawieniem. No i krótki dystans też może zwiastować niespodziewane rozstrzygnięcia. Klika dogów zwraca uwagę, np Craigie, a nawet Dott, bo obrońca tytułu Higgins chyba nie mógł wylosować gorszego rywala w 1 rundzie niż swojego rodaka. Coś by można na siłę wybrać, ale raczej bez przekonania, więc na początek tylko obserwacja.
Jeśli jednak macie jakieś propozycje i jesteście do nich przekonani, gdzieś widzicie value itd to podawajcie, podyskutujemy.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B.Hawkins vs A.Songsermsawad
Handicap by Frames: Hawkins, Barry (-1.5) @ 1.615 ✅ 4-0
S.Bingham vs A.Carter
Handicap by Frames: Carter, Allister (+1.5) @ 1.56 ⛔ 4-0
Match Winner: Carter, Allister @ 2.11 ⛔

Typy na zawodników którzy świetnie zagrali w ubiegłym tygodniu w World Grand Prix, Carter doszedł do finału, Hawkins minimalnie przegrał w półfinale. W tym kontekście trochę dziwi dość wysoki kurs na Hawkinsa. Parę dni temu półfinał World Grand Prix, dość pechowo przegrany z deciderze 5-6 z późniejszym triumfatorem Trumpem. Forma dobra, a rywal w dołku, więc faworyt dla mnie klarowny. W drugim meczu sprawa trudniejsza, ale też Carter zasygnalizował powrót do formy, finał WGP, dobra gra, w przeciwieństwie do Binghama który formy dopiero szuka. Ja bym tutaj kursy odwrócił, bo to Kapitan jest w tej chwili dla mnie faworytem tego meczu.
Marathon
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na mecz Guodonga z Duanem Jonesem. Chińczyk dotarł ostatnio do półfinału World Grand Prix, ale 2 ostatnie mecze tego turnieju zagrał słabo, co dokładnie wypunktował w odpowiednim temacie psotnick. Z kolei Walijczyk dotarł w German Masters też do półfinału, w którym przegrał wysoko z Gilbertem 1:6, ale w turnieju grał nadspodziewanie dobrze, regularnie budując brejki. Stąd kursy na poziomie 1,34-3, 28 uważam za nieadekwatne i widzę sporą wartośc w typach na Jonesa. Np. w etoto Jones win wyceniono na 3,25, a typ Jones (+1,5) na 2,10, oba te typy uważam za wartościowe. Na zwycięstwo Jonesa postawiłem 3/10 j., a na handicap 7/10.
Rezultat: 3:4 ✅✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Pierwszy typ na ten turniej,
Jack Lisowski - Marco Fu
Marco Fu @ 2.184 1xbet 4-3

Bardzo lubi Jacka, ale po prostu wrócił do marazmu. Z Mastersa wyleciał od razu z Dingiem przegrywając 1-6. Pół miesiąca później kolejne podejście i w German Masters przegrał 2-5 z Duanem Jonesem. W World Grand Prix dostał kolejną szansę, ale znów z Dingiem dostał lanie 1-4. W pierwszej rundzie Welsh Open o mało nie wyleciał z Niu Zhuangiem, bo wracał od stanu 1-3 do 4-3. Stał się dla rywali przyjemnym graczem, zostawiającym często otwarte układy, taktycznie nadal się uczy, kursy powinny być co najmniej odwrotne.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przed momentem Neil Robertson wbił maksa.

A potem jeszcze dołożył 140 w następnym frejmie kończącym mecz.
=====
Zgadzam się z vertigo Tak, przeciwko Lisowskiemu teraz warto grać. Kursy wciąż go faworyzują po ostatnich miesiącach kiedy miał zwyżkę formy po której teraz nie zostało nic. Z tym że Jacek gra ciągle tak jakby wszystko mu wchodziło, a nie wchodzi i zostawia wygodne układy. Dla Fu to otwarta droga do wygranej, nawet w tej formie jakiej jest nie ma problemu żeby wbić +50 z dobrego układu, zwłaszcza że powoli wraca do swojego normalnego grania.
J.Lisowski vs M.Fu
Handicap by Frames: Fu, Marco (+1.5) @ 1.56 ✅ 4-3
Match Winner: Fu, Marco @ 2.11 ⛔
Dodatkowo poniżej kilka typów w których wydaje mi się że dogi mogą mieć sporo do powiedzenia i dzięki temu mecze powinny być wyrównane.
J.Jones vs P.Lines
Handicap by Frames: Jones, Jak (+1.5) @ 1.61 ✅ 4-3
Match Winner: Jones, Jak @ 2.21 ✅
M.O&#39;Donnell vs R.Walden
Total Frames: Over 5.5 @ 1.55 ⛔ 4-1

R.Williams vs A.Hamilton
Total Frames: Over 5.5 @ 1.55 ⛔ 4-1
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
W sesji południowej widzę mocnego faworyta. Niestety mam świadomość, że w Polsce wartość tego typu pożera podatek, ale jeśli ktoś gra poza granicami, to wydaje mi się uzasadniony.
Vafael-Muir, wygra Vafael 1,55 etoto, sts, toalbet.pl 4:3✅.
Obaj mają około 25 lat, ale jak pokazują statystyki historyczne i tego sezonu, a także zachowanie przy stole to zawodnik z Iranu pokazuje swoja przewagę i większą dojrzałość. Vafael wygrał 12 meczy w tym sezonie 6 przegrał (oficjalnie 7, ale on nie podchodzi do stołu gdy widzi tam Sharava, woli poddać mecz, co wtym sezonie zdarzyło się 2 razy i raz zweryfikowano jako 0:4. Wojna żydowsko-irańska trwa również w świecie snookera!). Przegrał tylko z Selby&#39;m, Binghamem, 2 razy z Allenem, Lisowskim. W grudniu ograł go też Jak Jones, który jest ewidentnie na fali wznoszącej (zgadzam się z typem psotnicka na tego zawodnika podanym w poście wyżej, tyle, że dla mnie wprost Jak Jones jest lekkim faworytem w swoim meczu, wbrew wycenom buków). Muir powoli buduje się jako zawodnik, ale jest nieregularny. W tym sezonie wygrał 9 meczy, przegrał 12. Na jego korzyść przemawia, że w pierwszej rundzie pokonał Daniela Wellsa, lepszego zawodnika niż Hugill pokonany przez Vafaela. Ciekawostką dotyczącą Wellsa jest to, że od co najmniej 3 sezonów przegrywa 1 lub 2 pierwsze mecze na początku sezonu i po przerwie noworocznej. Tak zdarzyło się 5 na 6 razy, a to osłabia wymowę sukcesu Muira.
Xiwen-Allen, +2,5 Xiwen 1,52 totalbet ⛔ Chińczyk bez brejka, Allen wbił 3, w tym 100.
+1,5 Xiwen 2,22 totalbet ⛔
wygra Xiwen 3,50 etoto ⛔ 1:4

Typ przeciwko Allenowi. Irlandczyk nie panuje nad nerwami. Mecz w World Grand Prix poddał w skandalicznych okolicznościach. Oglądałem jego mecz pierwszej rundy w Cardiff przeciwko Markowi Joyce&#39;owi. Joyce mógł z powodzeniem go wygrać 4:1, niestety nieumiejętna gra taktyczna i nadal zbyt słaba forma nie pozwoliły mu tego dokonać, mimo przewagi punktowej osiąganej w kolejnych frejmach. Allen wyglądał przy stole źle, a komentatorzy Eurosportu w pewnym momencie zaczęli się domyślać, że rozgląda się po sali szukając wyjścia z niej. W rozmowie pomeczowej przyznał się, że ma problemy prywatne, których nie nazwał. Powiedział też, że przyjechał do Walii tylko dlatego, że miał mecz z Joyce&#39;m, którego nie znosi (ująl to w innych słowach). Mecz ten wygrał, misję wypełnił, więc w tym stanie psychicznym nie wróżę mu długiej obecności w tym turnieju.
36-letni Mei Xiwen regularnie buduje 2 brejki w meczu, jak każdy Chińczyk technicznie jest dobrze ułożony, a na koncie ma kilka skalpów wysoko notowanych graczy, np. w tym roku latem Murphy. Dokładność wymaga, by powiedzieć, że w tym sezonie wygrał 11, a przegrał 10 meczy, koniec roku 2018 miał słaby, ale wczorajsza wygrana z Holtem przerwała serię 3 porażek grudniowych. Nie błysnął dotąd tak jak jego młodsi koledzy, ale tutaj ma okazję zajść wyżej w turnieju. Myślę, że to co umie wystarczy na Marka dzisiaj.
Nie wystarczyło. ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ian Burns vs Liang Wenbo
Anglik jak na siebie pokazał całkiem niezłą grę w pierwszej rundzie wygrywając z Luo Honghao 4-1, notujący przy tym trzy wysokie podejścia (kolejno 104, 80, 96). Jak na mecze do 4 wygranych partii jest to całkiem niezłe punktowanie. Z kolei Chińczyk wygrał po zaciętym pojedynku z Liamem Highfieldem 4-3 budując trzy podejścia 50+ (76, 51, 74). Liang notuje średni sezon jak na swoje możliwości, ale od czasu do czasu pyknie setkę mimo nieustabilizowanej dyspozycji. Wczoraj Burns pokazał się z dobrej strony i w sumie wątpię żeby dzisiaj znacząco obniżył loty. Chińczyk jest faworytem tego spotkania, ale nie idę w wynik a w setki.
suma setek więcej niż 0,5 @1,83 (1,61 po odliczeniu podatku) etoto ✅ 1 (Burns - 102)
Stuart Bingham vs Mattew Selt

W tym sezonie Stuart jest znany z wysokiego punktowania i przeważnie kręci się w czołówce najwyższych turniejowych brejków. Budowanie setek to dla niego nie problem. W tych zawodach jeszcze bez takiego podejścia.
W meczu z Carterem zaliczył trzy podejścia 50+ (90, 73, 58). Selt ogólnie skupia się na wygraniu partii, ale od czasu do czasu jest w stanie wysoko zapuntkować, co pokazał w pierwszej rundzie uzyskując 128 punktów w jednym podejściu. Nie ukrywam, że liczę tutaj na Stuarta.
suma setek więcej niż 0,5 @1,71 (1,50 po odliczeniu podatku) etoto ✅ 1 (Bingham - 119)
Kursy bez szału, ale do dubla w sam raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mike Dunn vs Kurt Maflin
Idąc wczorajszym tropem ponownie spróbuję coś w stronę setek. Kurt póki co nieźle punktuje w tym turnieju. W pierwszej rundzie w meczu z Brecelem zanotował dwa podejścia 50+ (74, 90), a w kolejnej fazie w pojedynku z Billym Joe Castle&#39;m zanotował setkę (120) oraz dwa brejki 50+ (56, 98). Jak widać stara się konstruować wysokie podejścia. Dzisiejszy rywal lubi pomęczyć bułę i nie powinien w sumie postawić jakiegoś większego oporu, więc szansa na setkę moim zdaniem jest całkiem spora, bo Maflin pewnie postara się o takową, a jak wyjdzie to zobaczymy. Dunn zalicza setkę raz na rok, więc on raczej nie przyłoży się do pokrycia overa. Kurs zachęcający jak na tego typu zdarzenie, więc próbuję, chociaż mam świadomość, że te kilka punktów może zabraknąć ???? , ale po takim kursie myślę, że warto zaryzykować

suma setek więcej niż 0,5 @2,35 etoto (2,06 po odliczeniu podatku) ⛔ 0 (najwyższy break: 74)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Lisowski vs S.Craigie
Highest Break - Player: Lisowski, Jack @ 1.57 ✅ 127-63
Handicap by Frames: Craigie, Sam (+1.5) @ 1.82 ✅ 4-3
Match Winner: Craigie, Sam @ 2.65 ⛔
W tym meczu jes szansa na łamańca: Lisowski z wyższym brejkiem, a Craigie bierze mecz. Lisowskiemu jednego nie można odmówić, punktuje jak szalony, właściwie wszystkie wygrane frejmy zagraniał jednym wysokim podejściem: 87, 68, 75, 69, 78, 140, 122. Po drugie, mimo takiej formy punktowej w obu meczach jego forma falowała, oba spotkania decydowały się w decydującej partii, w pierwszym meczu musiał odwracać wynik z 1-3 an 4-3, a rywale wcale nie byli z najwyższej półki (Zhuang i szukający formy Fu). No więc dzisiaj spodziewam się kolejnych problemów Jacka, Craigie dość szybko dał się poznać jako utalentowany ale przede wszystkim ułożony taktycznie i technicznie gracz, a to zmora Lisowskiego którego żywiołem jest wbijanie a nie odstawne. Na rozkładzie ma już wielu uznanych graczy, w tym tygodniu również, Kingowi i Dohertyemu oddał w sumie 1 frejma. Dlatego myślę, że szanse doga są większe niż kursy.
S.Donaldson vs J.Cahill
Handicap by Frames: Cahill, James (+1.5) @ 1.86 ⛔ 4-0
Match Winner: Cahill, James @ 2.76 ⛔
Tutaj nie rozumiem faworyzowanie Donaldsona, buki chyba sugerowały się rankingiem a nie formą. Fakt, Cahill ma obecnie status amatora, ale gra jak profi. W tym tygodniu ograł Greenea i Murphego i to raczej bez problemów. Donaldson miał zdecydowanie łatwiejszych rywali Astley i Swail i w obu były to trudne i zacięte mecze, drugi nawet w deciderze. Moim zdaniem szanse doga spore.
D.Jones vs R.Williams
Match Winner: Jones, Duane @ 1.79 ⛔ 0-4

Jones to już nie jest zwykły przeciętniak. Niedawno życiowy wynik i półfinał German Masters, w tym tygodniu ograł Xiao (4-3) i wczoraj Trumpa (4-2), no i gra przed własną publiką. Williams niewygodny rywal, ale aktualna forma zdecydowanie po stronie Jonesa.
J.Robertson vs Z.Xintong
Match Winner: Xintong, Zhao @ 1.81 ✅ 2-4
Xintong jest w gazie, 2 łatwe wygrane (4-1 z Pagem, i 4-0 z Yuelongiem), do tego seryjnie i z łatwością wbija wysokie brejki, na koncie już 3 setki i pare innych wysokich podejść (106, 68, 132, 103, 97, 70). Robertson powinien już wczoraj odpaść, przegrywał z emerytem Bondem już 0-3, ale jakoś wyciągnął na 4-3. Obawiam się że z młodych Chińczykiem takie powroty się nie udadzą.
L.Kleckers vs H.Vafaei
Total Frames: Over 5.5 @ 1.67 ✅ 2-4

Kleckers to jeden z najwolniej grających zawodników w tourze i przez to dla wielu rywali jest niewygodny. Przekonał się o tym wczoraj Un-Nooh (4-3), a wcześniej Ebdon (4-0) który w ogóle sobie nie radzili z Niemcem. Myślę, że dzisiaj może być podobnie.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Duane Jones chyba jest wyczerpany po wczorajszym pojedynku z Trumpem. Szkoda, że w 3 partii nie zbudował wygrywającego brejka; podejście 54 pkt. okazało się za niskie. Na pewno 0:4 to przykra niespodzianka i nie oddaje siły gry Walijczyka.:worry:
P.S. Craigie walczy mimo naporu Lisowskiego!
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
W sesji popołudniowej rzeźnia faworytów: Hawkins i N. Robertson jeszcze wiszą na włosku, Osa i Allen przegrali, tylko Bingham trzyma mecz w garści. :smoke:
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Noppon Saengkham wbił maksa. Sporo wysokich podejść w tym turnieju, a dzisiaj jeszcze kilka niespodzianek.

 
Otrzymane punkty reputacji: +58
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Bingham vs Z.Xintong
Number of Century Breaks: Over 0.5 @ 1.444
Number of Century Breaks: Over 1.5 @ 2.60
Number of Century Breaks (Xintong, Zhao): Over 0.5 @ 2.60
Number of Century Breaks: Over 2.5 @ 6.50
Marathon
Pierwszy ćwierćfinał zapowiada się chyba najciekawiej, bo spotykają się spece od wbijania wysokich brejków, którzy w tym turnieju wbijają aż miło W tym kontekście zaskakują duże kursy na setki w tym meczu. Po pierwsze obaj zawodnicy w tym tygodniu wbili najwięcej setek z tych którzy zostali w turnieju. Xintong w każdym meczu wbijał co najmniej 1 setkę, w sumie 6 sztuk (135, 132, 129, 106, 104, 103). Bingham tylko w pierwszej rundzie bez setki choć było blisko (90), potem już regularnie setka w każdym meczu, w tym aż 3 w ostatnim, w sumie 5 setek w turnieju (128, 124, 119, 112, 103). A to wszystko przecież w meczach na krótkim dystansie do 4 frejmów. Teraz, od ćwierćfinałów dystans meczu zwiększa się do 5 frejmów, dochodzi też regulaminowa przerwa po 4 frejmach, więc czasu i miejsca na obu jest jeszcze więcej, więc szanse na setkę czy dwie większe niż w przypadku innych meczy. Jeśli stoły są nadal tak przyjazne wbijaniu jak to miało miejsce do tej pory, to nawet 3 setki nie są poza zasięgiem, bo obaj powinni się na to złożyć. Kurs tylko zachęca.
edit: dodanie typu na setkę Xintonga, bo jakoś się wycięło.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym typem. Dwie maszyny zaprogramowane na wysokie podejścia. Ofensywna gra z obu stron, więc setki powinny się pojawić. Mnie natomiast zaciekawiło to, że w każdym meczu turnieju, który rozegrał do tej pory Zhao, pierwszy frejm kończył się podejściem 100+. W trzech na cztery spotkania sam konstruował takie podejście, a jeden raz uczynił to rywal. Stuart też potrafi zacząć z wysokiego C, więc moim zdaniem ciekawie wygląda opcja, że w pierwszej partii padnie setka. Typ bardziej rekreacyjny, ale przy takiej grze obu zawodników za drobne spróbuję. Kurs na to zdarzenie moim zdaniem przesadzony, więc jest to dodatkowa zachęta.
1. Frame Break 100+ @5,50 (4,84 po odliczeniu podatku) etoto ⛔ (Zhao - 92). Było blisko. Szkoda pozycji białej względem czerwonych po wbiciu niebieskiej.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dzisiaj wieczorem proponuję typ na Vafaei&#39;a w konforntacji z Donaldsonem:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-02-2019-piatek.154961/page-2#post-6802163
Myślę, że warto też dziś postawić niewygórowane handi na O&#39;Connora na zaczynający się właśnie mecz z Higginsem.
P.S. W trakcie 3 partii meczu Binghama z Chińczykiem postawiłem na undera 7,5 widząc grę Stuarta i potem omal zawału nie dostałem patrząc na jeog zadyszkę w trakcie 6. i 7. partii :sweat:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nie wiem jak u Waszych buków ale Betsson daje kursy 10 i 10 na O&#39;Connora i Vafei na zwycięstwo turnieju. Patrząc na to jak graja obaj i jaka zadyszkę potrafią złapać starzy wyjadacze Bingham i Robertson to nie jest wcale głupie postawić po pól stawki na obu Panów, którzy są głodni sukcesu, graja bez kompleksów i są powtarzalni
Poza tym Vafei +3,5 Frame z Robertsonem to bardzo dobra promocja patrząc jak punktuje Vafei i jak pewny jest w swoich wypowiedziach/ Prawda jest taka, ze Robertsona już dawno tu nie powinno być i maksymalny break nie jest wyznacznikiem jego formy bo Neil jest bardzo nierówny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem jak u Waszych buków ale Betsson daje kursy 10 i 10 na O&#39;Connora i Vafei na zwycięstwo turnieju. Patrząc na to jak graja obaj i jaka zadyszkę potrafią złapać starzy wyjadacze Bingham i Robertson to nie jest wcale głupie postawić po pól stawki na obu Panów, którzy są głodni sukcesu, graja bez kompleksów i są powtarzalni
Poza tym Vafei +3,5 Frame z Robertsonem to bardzo dobra promocja patrząc jak punktuje Vafei i jak pewny jest w swoich wypowiedziach/ Prawda jest taka, ze Robertsona już dawno tu nie powinno być i maksymalny break nie jest wyznacznikiem jego formy bo Neil jest bardzo nierówny.
Coś jest na rzeczy, chociaz akurat można złapać na obu lepsze kursy. Oczywiście najpierw półfinał, a finał to już w ogóle dla nich obu niezbadane terytorium itd. Za jakieś drobne można postawić, żadne ryzyko przy takim kursie.
=====
Ale fakt, zwłaszcza O&#39;Connor dla mnie jest niespodzianką, do wczoraj nie było go na stołach tv, więc można było różnie na niego patrzeć, że rywale pomagali itd. No ale wczoraj Higgins nie pomagał, obrońca tytułu jakby nie było, a młody Anglik go dość spokojnie rozpykał, zwłaszcza końcówka meczu zagrana perfekcyjnie, żadnych nerwowych uderzeń przy stanie 3-3, tylko 2 wygrywające wysokie podejścia 72 i 131. To co zobaczyłem to faktycznie robiło wrażenie, zwłaszcza przeciwko to robił. Bo mimo wszystko Vafaei ogrywał Donaldsona, co by nie mówić, łatwiej go ograć niż Higginsa, zwłaszcza zmotywowanego. Ja bym w obu meczach zaryzykował overy 8.5, no i na pewno zagrał na over w wysokości ich brejków, bo linie wystawione jak by buki nie widzieli jak obaj grali w tym tygodniu.
J.O&#39;Connor vs S.Bingham
Total Frames: Over 8.5 @ 1.71 ⛔ 2-6
Highest Break (O&#39;Connor, Joe): Over 75.5 @ 1.86 ⛔
H.Vafaei vs N.Robertson
Total Frames: Over 8.5 @ 1.62
Highest Break (Vafaei, Hossein): Over 81.5 @ 1.86
Marathon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom