>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Open 2024 (12-18.02.2024)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2024
12-18 lutego 2024


Czas na kolejną odsłonę Home Nations Series, na który składają się 4 turnieje rankingowe na terenie Wysp Brytyjskich: English Open, Northern Ireland Open, Scottish Open i Welsh Open. W każdym z turniejów Home Nations Series obowiązują dokładnie te same reguły: 128 graczy w płaskiej drabince walczą o pulę nagród rzędu 422,000 funtów, w tym 80,000 dla zwycięzcy. Ale najbardziej łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.


Welsh Open 2024 odbędzie się w dniach 12 - 18 lutego 2024 roku, a wszystkie mecze odbędą się w Venue Cymru w walijskim Llandudno. Tytułu sprzed roku bronić będzie Robert Milkins, dla którego był to pierwszy wygranie turniej w karierze. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy dystans meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).

Ale zanim dojdzie to turnieju głównego to najpierw rozegrane zostaną kwalifikacje do Welsh Open 2024 w dniach 25-27 stycznia 2024 w Metrodome w angielskim Barnsley. W kwalifikacjach wszystkie mecze do 4 wygranych frejmów.

Format kwalifikacji turnieju
Drabinka kwalifikacji turnieju
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus

1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Haotian Lyu - Brown J. 1
White M.
- Lines O. 1
ako 2.67 fortuna


Czas coś wygrać w eliminacjach. Wybrale dwa mecze z niezlymi kursami i z dużą szansą na wygranie. Haotian dwa razy ogral Browna, ma zdecydowanie lepszy sezon i jest w tym meczu lekkim faworytem. W drugim meczu White powinien sobie poradzić z Oliwierem Linesem który ostatnio sporo przegrywa
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jak Jones v Liu Hongyu

Liu Hongyu (CHN) Total Century Breaks Over/Under 0.5 over0.5 kurs 3.90 ladbrokes

Liou Hongyu to kolejny młody , perspektywiczny zawodnik z chińskiej grupy.Zaglądając w statystyki mnustwo breacków 50+ notowanych bardzo regularnie , jeśli chodzi o setki nie jest już tak kolorowo , ale myślę że tylko patrzeć jak i w tym aspekcie się poprawi.
Dzisiaj w meczu z Johnsem , Walijczyk na pewno wysoko postawi poprzeczkę , próby szukania wygrywających podejść powinny się pojawić.Czy jakieś podejście 100+ się pojawi ? Nie wiem ale kurs 3.90 mnie skusił.Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Kyren Wilson - Ashley Carty 1
Luca Brecel
- Jiang Jun 1
Ross Muir -
Matthew Selt 2
Allister Carter
- Elliot Slessor 1
Ako 2,17 forbet

Sląbe kursy , mecze takie niewiadomo jakie , ale zdecydowałem się na taki zestaw. Niby pewniaki ,ale to jest sport i wszystko może siezdarzyć.

Selby M. - Sijun Y. 2
kurs 2,95 fortuna

Zagrałem też coś takiego , licże na niespodziankę po dobrym kursie. Bez szaleństw ,za drobne. W styczniuSelby wygral 4-3 ,a dwa latatemu Chińczyk wygrał5-2.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Junhui D. - Williams R. 1
Duffy A. -
Clarke J.R. 2
Lam S. - Williams M. 2
Ako 2,01 fortuna


Tak jak wczoraj, sami faworyci ,a jak bedzie to się okaże
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Barry Pinches v Daniel Wells
Pinches kurs 4.50 Ladbrokes
Hm niestety nie widziałem meczu ale Barry ograł wczoraj Murphego po deciderze , kirs był 10 i może dzisiaj pójdzie za ciosem?
Przeciwnik na pewno nie trudniejszy niż Murphy.Za drobne w 2-3 wyważone kupony .W h2h 2:2 Pinches zdaje się wskoczył do turnieju jako rezerwowy za kogoś kto zrezygnował , chyba za Roniego , takie zastępstwa bywają owocne.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Andrew Higginson - Elliot Slessor 2
Ian Burns -
Tom Ford 2
Kyren Wilson
- Anthony Hamilton 1
Ako 2,30 forbet najpewniejszy zawiódł


Coś takiego na dzisiaj Elliot Slessor wraca na wląsciwe tory, gra coraz równiej, a higginson w kratkę.Dwa pozostale mecze to zdecydowani faworyci, z czolówki rankingu.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Matthew Selt - Duane Jones 1
Robbie Williams
- Adam Duffy 1
Ryan Day - John Higgins 2

Ako 2,10 forbet

Selt gra z amatorem ,który tu juz pokonał zawodowca a mianowicie Liama Higfielda. Selt ponad rok temu gladko pokonal Jonesa 4-1.Robbie WIlliams i Adam Dufy ostatno nieżle sobie radzą , ale ja wybieram Williamsa który w rankingu jest lepszy o ponad 50 miejsc od Duffyego. Day i Higgins ,dobry czas Higgins ktory ma pięć wygranych z rzędui Day z jedną porażką na siedem meczy. Stawiam na Higginsa bo uważam że jest lepszym snookerzystą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Dominic Dale - Stan Moody 1
Jak Jones - Hossein Vafaei 2
Ako 2.48 forbet

Dominik Dale wraca do formy i powinien spokojnie wygrać z mlodziutkim snokerzystą. W drugim meczu stawiam na Irańczyka ,jest lepszym sonnokerzystą od zawodnika gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Mark Allen - Robbie Williams 1
Anthony Mcgill
- Ricky Walden 1

Ako 2,34 fortuna

Dobry turniej Allena i williamsa, ja jednak wyżej cenie Marka Allena i licze na jego wygraną.Podobna sytuacja w drugim meczu , wyżej cenie Mcgilla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1194
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Dominik Dale -Slessor 1
kurs 2.05 forbet


Stawiam na doświadczenie Dominika Sale

Allen- Higgins 1
O'Donnell - Brecel 2
Ako 2.21 forbet


z tel i pracy to tylko tyle
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Elliot Slessor - Martin O’Donnell 2
Gary Wilson - John Higgins 2
Ako 2,75 forbet

Słąby dla mnie turniej ale fram dalej. Półfinaly, mecze do 6 wygranych grejmów. Nadal gram przeciwko młodemu Eliotowi Slessorowi.W drugim meczu równiez stawiam na zawodnika bardziej doświadczonego.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - John Higgins
Handicap frejmowy: Gary Wilson (+2.5) @ 1.58 6-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (+1.5) @ 2.02
Zwycięzca: Gary Wilson @ 2.73
Betfan

Chyba ciut przesadzone kursy na Wilsona. Całkiem dobry sezon Anglika okraszony tytułem w Scottish Open. Generalnie Gary Wilson to jak jest w formie to jest pełen pakiet umiejętności: grube punktowanie plus twarda i precyzyjna gra na odstawnych. Trochę przypomina w tym dawnego Higginsa. Wilson jak jest w gazie to potrafi w danym tygodniu turniejowym wznieść się na swoje wyższe poziomy i tak jest jest w tym turnieju. Na rozkładzie Lisowski, Milkins i McGill, dwóch ostatnich to łatwiutkie wygrane do zera. Higgins to oczywiście najtrudniejsza do tej pory przeszkoda, ale myślę, że do przejścia, a przynajmniej powalczenia. H2h na korzyść Szkota, ale 4 ostatnie wygrane to olewana przez zawodników CLS więc trudno je brać pod uwagę. Po prostu myślę, że poziom gry obu graczy w tym tygodniu jest zbliżony i kursy również powinny, stąd pobieram handicapy w stronę underdoga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Martin O´Donnell
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-2.5) @ 1.67 9-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-3.5) @ 2.06
Betfan

Mam wrażenie że prawdziwy finał Wilson wygrał wczoraj z Higginsem. Półfinały ułożyły się tak że w pierwszym spotkali się dużo niżej notowani zawodnicy (Slessor, O’Donnell), a drugim czołówka rankingu Wilson z Higginsem. Pierwszy wygrał O’Donnell dopiero w decydującej partii. Wieczorem wydawało się że Wilson niespodziewanie szybko załatwi sprawę, prowadził już 4-0, 5-1, a potem Higgins trochę wrócił do meczu, zrobiło się 5-4. Ostatecznie Wilson zamknął mecz 6-4 i jest dzisiaj słusznym faworytem. Nie ma nawet co porównywać dorobku, dość powiedzieć, że nawet wczorajszy półfinał O’Donnella był dla niego najlepszym osiągnięciem w karierze. Podczas gdy dzisiaj Wilson będzie walczył o swój drugi tytuł w tym sezonie. Dla mnie faworyt jest jasny, chętnie bym również pobrał typ na wygraną w pierwszych 4 frejmach, ale nie mogę znaleźć takich typów u buków. A akurat w ostatnich meczach Wilson miał zazwyczaj świetny start w mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Martin O´Donnell
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-2.5) @ 1.67 9-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-3.5) @ 2.06
Betfan

Mam wrażenie że prawdziwy finał Wilson wygrał wczoraj z Higginsem. Półfinały ułożyły się tak że w pierwszym spotkali się dużo niżej notowani zawodnicy (Slessor, O’Donnell), a drugim czołówka rankingu Wilson z Higginsem. Pierwszy wygrał O’Donnell dopiero w decydującej partii. Wieczorem wydawało się że Wilson niespodziewanie szybko załatwi sprawę, prowadził już 4-0, 5-1, a potem Higgins trochę wrócił do meczu, zrobiło się 5-4. Ostatecznie Wilson zamknął mecz 6-4 i jest dzisiaj słusznym faworytem. Nie ma nawet co porównywać dorobku, dość powiedzieć, że nawet wczorajszy półfinał O’Donnella był dla niego najlepszym osiągnięciem w karierze. Podczas gdy dzisiaj Wilson będzie walczył o swój drugi tytuł w tym sezonie. Dla mnie faworyt jest jasny, chętnie bym również pobrał typ na wygraną w pierwszych 4 frejmach, ale nie mogę znaleźć takich typów u buków. A akurat w ostatnich meczach Wilson miał zazwyczaj świetny start w mecz.
Gary Wilson wyrasta na jednego z zawodników sezonu, drugi tytuł w tym sezonie (a trzeci w ostatnich 14 miesiącach), a wygrać więcej niż jeden turniej w tym sezonie udało się tylko Trumpowi (4) i O'Sullivanowi (4). Dobrze znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, nawet kiedy finał nie był jego najlepszym meczem w tym turnieju. Ale gra się tak jak rywal pozwala, a O'Donnell pozwalał na wiele w swoim pierwszym w karierze finale. Mimo wszystko wynik 9-4 wskazuje że nie był zagrożony to jednak sporo było momentów kiedy dostosowywał się poziomem do swojego rywala.

 
Do góry Bottom