>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

weryfikacja kamerką w skrillu

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja przez żadna kamerkę nie weryfikowalem skrilla a byłem po południu na koncie, kliknąłem w weryfikację chwilę czekałem i 4 na zielono zaznaczone ????
Bodziu jak jesteś właścicielem konta bądź masz jakieś długo to bez problemu tak jest.
Bardziej chodzi o to jak konta nie są na Ciebie :]
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Pytanie co jesli mam zweryfikowane konto i teraz zmienili to co mam limit ponownie tylko 10 tys dobrze rozumiem???
EDIT:Jak proboje wejsc w weryfikacje pisze ze nie znaleziono odpowiedniego aparatu no i zglupialem!!
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
wtedy masz overall no limit tylko transakcja pojedyncza max 1000e
Czyli chodzi im o kase proste za przeslanie 1k euro biora 20 euro a jak ktos bedzie chcial wyslac wiecej bedzie caly czas placil te 1,9% bez wzgledu na sume cwane bardzo cwane!!!
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Ja mam konto od 1,5 roku, wcześniej weryfikowane i dalej te poniżające weryfikacje. Żenujące czasy się zrobiły.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Witaj xxx
Od 9 sierpnia 2017 roku przez cały tydzień będziemy uruchamiali nowe limity transakcji dla niezweryfikowanych rachunków Skrill. Aby zapobiec potencjalnym zakłóceniom w korzystaniu z usług, zweryfikuj jak najszybciej swój rachunek.
Możesz od razu zweryfikować swój rachunek logując się do rachunku i przechodząc do zakładki Ustawienia &gt; Limits &amp; Weryfikacja w Twoim rachunku.

Ktos cos wie jak beda wygladaly te nowe limity???
 
F 40

fly198

Użytkownik
konta nie zweryfikowane mają limit transakcji na około 4 k ale overall jest no limit pooprostu chcą zwiekszyć dochód firmy ????
 
M 0

macdlu

Użytkownik
konta nie zweryfikowane mają limit transakcji na około 4 k ale overall jest no limit pooprostu chcą zwiekszyć dochód firmy ????
konta niezweryfikowane maja overall limi 10k i limit jednej transakcji max okolo 4k

konta zweryfikowane przed wymogiem weryfikacji kamerka (czyli powiedzmy od 1 sierpnia 2017)maja no limit overall i 4k pojedynczej transakcji.

konto zweryfikowane kamerka ma no limit chyba wszedzie
 
Do góry Bottom