>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

weryfikacja kamerką w skrillu

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
U mnie tak samo chcą dziś weryfikacji do drugiego konta - walutowego, choć weryfikowali mnie z selfi z pół roku temu. Najlepiej zamiast bawić się z debilną apką wyślij wszystko co potrzebne na [email protected] jeśli nie masz VIPa. Znajomy robił przy mnie te selfi z apką to co chwilę było coś źle, a to ostrość, a to program nie &#39;pykał&#39; zdjęcia jak wszystko było ustawione pod aparat.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Witam
mam problem ze skrillem
konto zalozone lata temu, weryfikowane, na mnie na moje prawdziwe dane
nie korzystalem prawie rok, dzisiaj sie zalogowalem wplacilem symboliczna kwote, ale nie moge dalej z nia nic zrobic. nigdzie wysłac ani odeslac spowrotem
kliknalem w ta weryfikacje i wszystko mi sie na zielono zrobilo
wchodze w ustawienia jest napisane ze konto zweryfikowane, w limitach jest no limits
nie wiem o co chodzi
pomoze ktos?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam
mam problem ze skrillem
konto zalozone lata temu, weryfikowane, na mnie na moje prawdziwe dane
nie korzystalem prawie rok, dzisiaj sie zalogowalem wplacilem symboliczna kwote, ale nie moge dalej z nia nic zrobic. nigdzie wysłac ani odeslac spowrotem
kliknalem w ta weryfikacje i wszystko mi sie na zielono zrobilo
wchodze w ustawienia jest napisane ze konto zweryfikowane, w limitach jest no limits
nie wiem o co chodzi
pomoze ktos?
Jak chcesz wysłać to co Ci się pojawia? Bo jak symboliczna kwota to musisz mieć jakieś 2zł na sam transfer ale wtedy komunikat na czerwono jak za mało.
 
Do góry Bottom