>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

V 0

variant

Użytkownik
Założyłem wczoraj konto na bet365 w UK wystarczył polski dowód i rachunek bankowy, możesz też wysłać dowód i paszport. Werfyfikacja wygląda tak samo jak w PL bet365.
Rachunek bankowy musi być w angielskim banku czy może to być polski i w walucie pln?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Rachunek bankowy musi być w angielskim banku czy może to być polski i w walucie pln?
Zastanów się sekundę. NIE! Musi być rachunek otwarty w angielskim banku. Jednak jedna wizyta na wyspach i taki rachunek otwierasz.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Rachunek bankowy musi być w angielskim banku czy może to być polski i w walucie pln?
Polski dowód i polskie potwierdzenie nie dadzą Ci możliwości grania wszędzie co jest zrozumiałe ????
Coś z zagranicą musi mieć wspólnego konto na którym chcesz grać.
 
M 0

makapaka345

Użytkownik
Powiedzmy, że z weryfikacją danych nie powinienem mieć problemu. Czy na koncie będę musiał grać w funtach czy będzie możliwość zmiany na polskie złotówki? Jak wygląda sprawa z legalnością takiej gry na prywatnym VPNie?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Powiedzmy, że z weryfikacją danych nie powinienem mieć problemu. Czy na koncie będę musiał grać w funtach czy będzie możliwość zmiany na polskie złotówki? Jak wygląda sprawa z legalnością takiej gry na prywatnym VPNie?
Walutę sam sobie ustalasz, która jest zależna od pierwszego depozytu w jakiej będzie.

Czyli będziesz miał potwierdzenie, że przebywasz za granicą (potwierdzenie adresu) więc nie grasz z terenu Polski a więc wszystko jak być powinno.
Ares IP i tak musisz zmienić ale to widzę ogarniasz.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nie - konta zostaly zamkniete.
zaloz sobie nowe konto na dane z UK - lepsze oferty niz dla PL i skoro nowe to jeszcze bez limitow ;)
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Wtedy moge normalnie wplacac kase skrillem w zlotowkach i miec konto w zlotowkach ? Co wtedy z bonusem od depozytu do 200£
 
C 0

cfirek

Użytkownik
Jezeli nie zalezy mi na bonusie, zakladajac konto na kolezanke w UK adres email w bet365 musi sie pokrywac z tym ze skrilla? Mam juz konto na skrillu i nie wiem czy potrzeba zakladac nowe (na swoim koncie korzystalem juz z niego). Z weryfikacja danych osobowych to nie problem, natomiast potwierdzenie adresu czy to musi byc rachunek bankowy skoro bede chcial korzystac ze skrilla?
 
S 2

spacho

Użytkownik
nie - konta zostaly zamkniete.
zaloz sobie nowe konto na dane z UK - lepsze oferty niz dla PL i skoro nowe to jeszcze bez limitow ;)
czy jest możliwośc odzyskania kasy z tego konta? troche przegapiłem to całe wprowadzanie ustawy a na koncie brata miałem jeszcze nieobrócony do konca bonus i ok1000zł na plus.
a, i konto jescze przed weryfikacją, zakładane jakos końcem marca, nawet nie wiedziałem jescze, że nie będzie możliwości grania w PL
 
A 185

adikos

Użytkownik
Jeśli miałeś bonus to wszystkie środki z niego ugrane z bonusem łącznie ci przepadną bo obrotu nie zrobiłeś.Wykazałeś się skrajną głupotą zostawiając konto w trakcie nieskończonego bonusa, tak się nigdy nie robi.
 
B 0

b3sure

Użytkownik
dostalem maila, ze moje konto zostalo tymczasowo zablokowane z powodu nieaktualnego nr tel na ktory probowali sie skontaktowac, podalem nowy tel, ktos ma pomysl o co moga pytac?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Pozwole podpiać się pod temat. Wie ktos moze jak uzyskac wyciag bankowy z Loydsa ? Bawie sie tymi opcjami na moim koncie ale nic sensownego (żeby widniał moj adres zamieszkania) nie moge znalezc. Wyslałem im payslip ale nie przyjeli.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wyciag bankowy drukuja za darmo w kazdym oddziale Lloydsa - internetowo nie ma takiej mozliwosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1

tomziak

Użytkownik
Czy ktoś z was wie może czy list z potwierdzeniem adresu od pracodawcy jest wystarczający jako proof of adress w bet365?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom