>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie będę umieszczał typy userów, którzy ubiegają się o dostęp do działu.
Każda taka osoba musi wysłać do mnie na PW 5 typów (fixy lub insidery) z uzasadnieniem. Ja następie będę owe informację umieszczał w tym temacie. W przypadku dobrych typów taki user otrzyma dostęp do tego działu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: S******
Na dziś:
FSV Frankfurt v VFL Osnabrück 1 @ 2.1
Goście grają słabo na wyjeździe i zagrają dziś bez:
Sykora, Geissler,Trehkopf,Braun poza tym 6 graczy nie trenowało z powodu wirusa i nie wiadomo czy zagrają:Schuon, Schäfer, Frommer,Omodiagbe, Cichon and Engel.Frankfurt jest lepszą drużyną i powinien spokojnie wygrać to spotkanie zwłaszcza że zawsze im na pucharze zależy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możecie oczywiście komentować typy, widzę że 1 user podał info co jest na forum podane przez Damiana, więc myślę, że on będzie musiał podać 6 typów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: F.....
20:45 Waterford United - Limerick 37 - 1 1.65
5/10
Goscie dosc mocno oslabieni: McCarthy, Purcell, Harrington, Caroll, Bruton, Grand. w szczegolnosci 3 pierwszych to bardzo wazni pilkarze
----
Salzburg (Am) - Admira (typ podany publicznie)
Typ-1
odds:1.90
stake:6/10
Goscie bez Egharevb, Horvath, Scharrer, Wagner, Panny, Pusic, Zakany , Friesenbichler i Hanikel.
źrodlo: kolega z MSN, serb mieszka w austrii :smile:

--------
Auning IF - Nørresundby 1 @ 1.70 bwin 7/10 (typ podany już publicznie)
Goscie praktycznie bez skladu. do kadry na mecz wlaczono kilku juniorow...
Ten sam kolega
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: S...
Trencin-Lucenec 1 1.57 Bet365 7/10
Słowacja 2.liga
Goście słabi na wyjazdach i bez 6 graczy w tym 5 z 1. składu.Gospodarze chcą walczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Artmedia-Trnava 1 1.55 Begawin 10/10
Słowacja 1. liga
Informacja od osoby pracującej u bukmachera który ma dobry kontakt z graczami z ligi Słowackiej.Jak do tej pory bezbłędny a daje fixy głównie w meczach Artmedi:wink:
Otopeni-Dynamo Bukareszt 2 1.32 10/10 BalkanBet
8/10 1 HT 1.78 BalkanBet
BalkanBet zaspał przy tym meczu.Zawodnicy gospodarzy chcą zwolnić Serbskiego trenera Jesicia i zagrają aby przegrać to w słabym stylu a trener ma już postawione ultimatum od zarządu.Info od 2 osób pracujących u bukmacherów oraz gościa z Rumunii na jednym z for zamkniętych.
Swindon-Tranmere 1(-0.25 AH) 2.00 Bet365 5/10
Drużyna Tranmere zagra bez pierwszego bramkarza Coyna i Najlepszego strzelca z zeszłego sezonu Greenacra.Najlepszy gracz zeszłego sezonu McLean opuścił zespół .Swindon gra dobrze u siebie i powinno pokonać osłabionych przeciwników.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: F.... 2
Sliven - Lokomotiv Plovdiv
1 | 2.30 8/10
Sliven to beniaminek, ale wydaje mi sie ze przez kilka sezonow pobędą w 1 dywizji. Jedynym argumentem jest to, że mają dobre układy z Bułgarska federacją piłkarską. Sliven to niewielka miejscowość, ale buristrzem tam jest Yordan Lechkov, jeden z tych dzięki, któremu Bułgaria zajeła 4 miejsce w MŚ w 1994. Dzięki jego bramce Niemcy pożegnały się z turniejem. Prezydent bułgarskiej federacji to dobry kumpel z drużyby: bramkarz Borislav Mihaylov. Dzięki tym znajomością można dużo załatwić. W dodatku napastnikiem Slivenu jest chłopak z jego rodziny: Stojanov.


Samara-Loko typ 1 @ 2.50
Oba zespoly sa dobrymi przyjaciółmi.Obydwaj sponsorzy są tuzami ropy naftowej w Rosji na Kauzakzie i prowadza wspolne interesy nawet z Romanem Abramowicem.Jak wskazuje historia spotkan handlują pkt i teraz właśnie jest wewnętrzy układ ze Samara ma wygrać to spotkanie bo zespoły mają podobne aspiracje .

Nalchik-Terek typ 1 @ 1.5
Mało gdzie w sieci mozna znalezc ten bet .Bukmacherzy nei mają wpływu na to spotkanie .Nalchik ma wygrać to także układ między tymi zespołami .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: H
17:00 U. Craiova - Farul 1
Prezesi obu klubów to przyjaciele. Jak widać na betexplorer, oba zespoły handlują punktami, w razie potrzeby je sobie rozdają. Gospodarze wzmocnili się przed sezonem i zamierzają wejść do walki o czołówkę. Mają jutro wygrać, by gonić CFR Ecomax Cluj. Osobiście dodam, że jeszcze teraz gdybym mógł, postawił bym, że to Cluj wygra ligę. Steaua jest słaba, i tylko pieniądze w rękach prezesa pozwalają im lądować tak wysoko. Cluj ma lepszy skład i podobne układy. Inf z pierwszej ręki od ludzi z Rumunii, i polaka z GB, mającego podobne układy. Chodzą słuchy, że mecz Rapid Bucharest - CFR Ecomax Cluj, zakończy się remisem, z podobnych powodów. Rapid i Steaua wręcz się nie znoszą, dlatego remis pozwoli zachować oby klubom czołowe miejsca w tabeli na ten moment. Aczkolwiek jest to jeszcze informacja nie potwierdzona
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Artmedia-Trnava 1 1.55 Begawin 10/10
Słowacja 1. liga
Informacja od osoby pracującej u bukmachera który ma dobry kontakt z graczami z ligi Słowackiej.Jak do tej pory bezbłędny a daje fixy głównie w meczach Artmedi:wink:
Coś słaby ten &quot;FIX&quot; bo mecz został przełożony. Dokładnie nie wiem o co chodzi ale jakieś problemy Armtedii na które przystał związek (wiadomo grają z Juventusem w el. do LM). Piszę to bo w wielu bukach można to jeszcze grać ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: M... 2
Standard – RSC Anderlecht Typ: 2 Kurs: 2,80
Super puach w Belgi dzisiejsi rywale Anderlechtu to ekipa, ktora w środe zmieży się z Liverpoolem w meczu o awans do LM i dziś moim zdaniem odpuści bo puchar jest im mniej potrzebny z kilku źródeł wiem, że zagra kilku rezerowoych ale i podstawowi gracze nie będa grali na 100% swych umiejętności. Anderlecht natomiast musi wygrać by odzyskać wiarę w siebie i zaufanie kibiców!
Brazylia - Korea Północna Typ: 1 Kurs: 1,50
Mecz IO pań, w 1 rundzie fazy grupowej Brazylijki zagrały bardzo dobry mecz z Niemkami i pokazaly, ze na tej olimpiadzie będa się liczyć i tak też się stało w mecuz padl wynik 0-0 a mialy także swoje szanse na wygraną tego meczu. Treaz zagrają z mniej znanym i szanoaneym w piłce kobiet zespołem Korei i myślę, że z latwością je ograją nawet typ na handi jest bardzo dobry ponieważ będą chciały wygrać jak najwięcej gdyż o wyjściu z 1 mniejsca w grupie prawdopodobnie zadecydują bramki!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
USER: H....
Dzisiaj Insider. :spokodfhgfh:
Dellacqua C. - Dulko G.
Dulko wygrała w tym sezonie zaledwie mecz na hardzie, a do tego teraz narzeka na mięśnie brzucha. Na Casey w Toto-Mix np jeszcze wczoraj 1.80 kurs. Z racji opadów w Pekinie, mecz dziś bądź jutro.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
USER: H...
Atlas Wrocław - Caelum Stal Gorzów
Gorzów bez Holty i Thomasa H. Jonassona. Handi -7.5 na Wrocław jak znalazł.
+ jeszcze jakaś pomyłka buków na over 9.5 pkt Rafała Dobruckiego z Tarnowem. Mecz u siebie z najsłabszą ekipą ligi, a Rafał ma najlepszą formę z całej drużyny, poza tym jest prowadzącym parę z Iversenem. Jak Pan chce, można to uznać jako 4 typ, ale też nie jest to konieczne.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
to nie sa zadne informacje :-?
te dwa ostatnie typy usera &#39;H...&#39; wygladaja dobrze, zobaczymy czy wejda
????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User M.... 2
Schüttler R. - Nishikori K. Typ: 1 Kurs: 1,55
Co tu dużo pisać Nishikori jest w trakcie leczenia kontuzji lub minimalnie po jej zakączeniu, ponadto jets dużo slabszym zawodnikiem od doświadczonego Schuttlera, ktory w tym pojedynku powinnien łatwo pokonać rywala.
 
beau 1

beau

Forum VIP
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
Myślę ponownie jak Ted.Info o kontuzjach w ManU równie dobrze mógł zaczerpnąć z działu Premiership gdzie ja je podałem a pierwszy typ oparty na transferach to żaden argument????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: H
Crystal Palace - Hereford
Dagenham &amp; Red. - Reading
Pomijając absencje w tych spotkaniach, kieruję się postawą trenerską CP i Reading. Trenerzy tych klubów podchodzą do FA Cup czy League Cup nonszalancko od dobrych kilku lat. Wystawiają głębokie rezerwy, albo totalnie roszadują składem. Kursy po ok 6 godne uwagi. Polecam także progesję na porażki CP i Reading przy ew wygranych w tej rundzie. Osobiście nie wierze, że oba zespoły przetrwają tą rundę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
User: H
Crystal Palace - Hereford
Dagenham &amp; Red. - Reading
Pomijając absencje w tych spotkaniach, kieruję się postawą trenerską CP i Reading. Trenerzy tych klubów podchodzą do FA Cup czy League Cup nonszalancko od dobrych kilku lat. Wystawiają głębokie rezerwy, albo totalnie roszadują składem. Kursy po ok 6 godne uwagi. Polecam także progesję na porażki CP i Reading przy ew wygranych w tej rundzie. Osobiście nie wierze, że oba zespoły przetrwają tą rundę.

O której wysłał PW do Ciebie? Bo jeśli przed 13;24 to OK. Jeśli po tym czasie to taka informacja pojawiła się na forum ogólnym tylko ubrana w inne słowa... Ta osoba mieszka na stałe w Irlandii, jest modem i dobrze się zna na piłce z Wysp.
Edit: sorki za rozjechanie strony screenem...
 
Do góry Bottom