>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Widzew - Zagłębie Lubin 31.10.2014

Status
Zamknięty.
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
WIDZEW - ZAGŁĘBIE
4.00 3.40 1.91

Zastanawia mnie wysoki kurs na Zagłębie. Wiem, że zagrają bez Papadoulusa i Stolarskiego (do końca rundy), prawopodobnie Przybeckiego( wraca po kontuzji), Janoszki.

Powołani na mecz z Widzewem Łódź:

Damian Kowalczyk, Maciej Kowalski-Haberek, Sebastian Bonecki, Jarosław Kubicki, Jarosław Jach, Arkadiusz Woźniak, Aleksander Kwiek, Karol Żmijewski, Filip Jagiełło, Dorde Cotra, Lubomir Guldan, Adrian Rakowski, Konrad Forenc, Miłosz Przybecki, Łukasz Piątek, Piotr Smołuch, Krzysztof Piątek, Adrian Błąd, Paweł Oleksy.

Średnia wieku wychodzi ok. 23 lat, ale dla mnie najważniejsze, że zagra Kwiek (główny motor napędowy tej drużyny).

Chyba warto zagrać Zagłębie po takim kursie?
 
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Graj na Zagłębie, nie patrz na nic, Widzew nie umie wymienić już nawet 2-3 podań, chłopaki są kompletnie rozbici, a taktyka wielkiego trenera Pawlaka a&#39;la Conte z trzema obrońcami tylko ich gubi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
egzer 150

egzer

Użytkownik
Widzew Łódź-Zagłębie Lublin 2 ✅✅✅
Graj na Zagłębie bo Widzew kompletnie nic nie gra i wątpię żeby z najlepsza drużyną kadrowo miała jakieś szanse.Ostatnio Widzew przegrał z Pogonią Siedlce która zajmowała ostatnie miejsce, a tak jak pisał kolega wyżej to trener zamiast coś poprawić to tylko pogorszył sytuacje i zagubienie w drużynie.Widzew jest rozbity i nie da rady dzisiaj zdobyć punktu.Zagłębie sobie poradzi bo ma szerszą kadrę i mają dobrego trenera i spokojnie to jakoś ułoży,dają pograć więcej młodym i robią to z głową.Miedziowi chcą wrócić do ekstraklasy i takie mecze muszą wygrywać,ostatnio wygrali 4;0 z Arką.Buki dały taki kurs żeby właśnie zniechęcić do grania,można spokojnie zaryzykować handi na Zagłębie.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Zawsze takie mecze między rozbitą drużyną z serią porażek a wiceliderem w dobrej formie śmierdzą, ale chyba nie tym razem.
Zagłębie bez znaczących osłabień, jak podejdzie odpowiednio zmotywowane to wygra raczej bez problemu. Zlekceważyli słabszego rywala w Pucharze Polski, gdzie przegrali ze Zniczem, więc drugi raz nie powinni tego błędu popełnić.
Doszukiwałbym się jakiegoś przełamania Widzewa, bo ile można taką padakę grać, ale gdyby grali z kimś ze środka tabeli, nie z Zagłębiem. Gdyby jeszcze mieli dla kogo grać, a tu puste trybuny.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Widzew Łódź-Zagłębie Lublin 2
LUBIN, nie Lublin.
W ataku brak Papadopulosa i Przybeckiego, w obronie Tosika, Stolarskiego i Godala. Zagłębie niby osłabione, ale nie oszukujmy się. Na prawdę Papadopulos w ataku więcej marnował jak strzelał, Arek Woźniak z pewnością zagra lepiej, Miły ma tylko szybkość, mała strata, dajmy szanse Filipowi Jagielle. Największa strata to Godal, jednak u boku Guldana czy to Kubicki czy Oleksy zagrają co najmniej poprawnie. Pograłem na Zagłębie, myślę że wbiją słabiutkim Łodzianom mniej więcej tyle co Arce Gdynia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom