>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

kamiluka 32

kamiluka

Użytkownik
Dostałem limity po ok. 2 miesiącach u nich na parenaście euro. Troche mnie to zdziwiło bo nie grałem tam jakoś dużo (głównie nożna ale też inne sporty), a stawki nie przekraczały 250e, ani też jakoś specjalnie ich nie ograbiłem bo wypłaciłem łącznie jakieś 400e.Myślałem że to poważniejsza firma ale widze że szkoda sobie zawracać głowy.
 
K 0

koralowy27

Użytkownik
DZIADOSTWO !!
po miesiącu gry u nich dostałem meila o takiej treści:
&quot;
Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill.
Piszę w celu poinformowania, że po skontaktowaniu z Zarządem w kwestii zapytania otrzymaliśmy odpowiedź, że po przejrzeniu aktywności dalsze przyjmowanie Pańskich zakładów nie jest dla nas ekonomicznie opłacalne. W związku z tym restrykcje narzucone na konto pozostaną w sile. Oznacza to, że konto w dziale sportowym pozostanie zamknięte. Jakkolwiek, pozostałe produkty na stronie są nadal dostępne.&quot;
chyba nie muszę niczego dopowiadać. Ta firma to jedna wielka &quot;&quot;sterta obornika krowiego&quot;&quot;.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Wpłaciłem 200e, wygrałem 1 zakład +50e i ze 3-4 mniejsze, łącznie maks 70e zysku na czysto, wszystko trwało nawet nie tydzień i dzisiaj już mam limity 0,70-2 euro, totalna kpina. A szkoda, bo mają fajną ofertę + można grać AKO z esportu co nie wszędzie niestety się zdarza, także mimo wszystko niepolecam
 
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
super linie na kartki nieraz warto postawić mniejsza linie ale wiekszy procent wejscia zakladu na to pozwala william hill poniewaz chyba u nich zaczynaja sie najnizsze linie na kartki szczegolnie w lidze hiszpanskiej gdzie w bet365 6,5 kartki to minimum najczescniej a na william hill juz mozna 4,5 grac fakt faktem za mniejszy kurs ale pewniejsze !
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Działa Wam normalnie strona William Hilla? Nie mogę już od dobrej godziny się zalogować. Z turnieju pokerowego tez mnie wyrzuciło i nie moge wejść ponownie.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Wiecie coś może odnośnie zaprzestania przyjmowania zakładów bukmacherskich na tej stronce, gdzieś na forum wyczytałem że już można?
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Kamyczek do ogrodka, rozliczanie kuponow live czasami trwa u nch wieki, czekam juz ponad pol godziny na rozliczenie kuponu gdzie mecz nie byle jaki bo z Indian Wells zakonczyl sie tak jak pisalem ponad pol godziny temu a no i rozliczanie zdarzen z niszowych dyscyplin, trwa podobnie dlugo
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Przebywam obecnie w UK. Byłem w naziemnym punkcie i puściłem taśme za funta i do wygrania mam 33. Teraz jednak tworzę taki sam kupon online i ewentualna wygrana wychodzi aż 58. Teraz pytanie, czy naziemni mają tutaj podatek jakiś duży ? Ewentualnie kursy mogły pójść do góry bo wypełniałem z gotowej kartki no ale chyba nie aż tak...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
co do gry ja zakladalem konto mieszkajac juz w UK .zosstalo ono zablokowane przez rystrykcje dotyczace gry z Polski.napisalem wyjasnienie z enigdy nei zalogowalem sie z polskiego IP wyslalem dowody angielskiego adresu i konto zostalo odblokowane..
a teraz z innej beczki bo z takim przypadkiem nie spotkalem sie jeszcze u zadnego bukmachera.Postawilem zaklad ktory byl wygrany(dotyczyl meczu Bayer0Atletico)ze obydwie druzyny zdobeda przynajmniej po 2 rogi w kazdej polowie.zaklad zostaje rozliczony jako przegrany.pisze na live chacie.dostaje informacje ze moj zaklad przegral.wysylam dowod ze sie myla i pytam na jakiej podstawie tak twierdza.dostaje chamska odpowiedz ze maja inne zrodla po czym pierwszy raz w zyciu (a gram u wielu bukamcherow przez wiele lat )konsultatnt sie zegna i sie rozlacza..
wychodzi na to ze mysli ze kazdy zaklad moga rozliczyc jako przegrany i nic z tym nie zrobic...pierwszy raz sie spotkalem z brakiem jakiegokolwiek wyjasnienia czy cieci pomocy ze strony konsultanta...brak mi slow
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
i jeszcze pytanie czy ma ktos moze nagrany ten mecz lub ewentualnie sama koncowke ?doliczany czas lub wie gdzi emoge znalezc link do meczu
 
A 185

adikos

Użytkownik
atletico zdobyło 4 rożne, w tym 3 w pierwszej połowie i 1 w drugiej połowie więc to ci nie weszło, to info z wyników bet365.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
atletico zdobyło 4 rożne, w tym 3 w pierwszej połowie i 1 w drugiej połowie więc to ci nie weszło, to info z wyników bet365.
Tak juz wiem. Sprawdzajac zaraz po meczu kazda strona z wynikami lacznie ze strona uefa pokazywala wynik 6-5 zreszta wysylalem linki do williama. Pozniej zmieniono wyniki i odeslali mi te same linki. Swoja droga dziwna sytuacja bo na flashscore bylo napisane kto jak i w ktorej minucie wykonal brakujacy rzut rozny ktory pozniej zniknal
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
najgorszy support jaki spotkalem kozystam z wielu bukmacherow..niejaki pan robert przechodzi sam siebie.brak jakiejkolwiek pomocy nie odpowiada na pytania i jeszcze sie pyta w czym jeszcze moze pomoc...brak mi slow..orientuje sie ktos gdzie mozna pisac skargi na taka prace ? to zenujace zeby nasze wplaty utrzymywaly takiego kogos...????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Kolejny bukmacher, tym razem WilliamHill wycofuje sie dla graczy z Polski. Info z mail. Konta zostają zawieszone, konczą swoją wiadomość
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzono i korzystanie z usług William Hill. Jeśli okoliczności prawne ulegną zmianie, to bezzwłocznie o tym poinformujemy.
Od 1 kwietnia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejny bukmacher, tym razem WilliamHill wycofuje sie dla graczy z Polski. Info z mail. Konta zostają zawieszone, konczą swoją wiadomość
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzono i korzystanie z usług William Hill. Jeśli okoliczności prawne ulegną zmianie, to bezzwłocznie o tym poinformujemy.
Od 1 kwietnia
Jak już pisałem w innym temacie William jako jeden z pierwszych wycofał się z Polski. Więc teraz po prostu po raz kolejny dziękują graczom.
 
Do góry Bottom