>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

William Hill przetrzymuje pieniądze

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czy jest mi ktoś w stanie pomóc, ponieważ wyraźnie william hill chyba przetrzymuje mi moje pieniądze. Co zrobić w sytuacji, kiedy mimo iż zweryfikowali moje konto, to &quot;coś&quot; sprawdzają? Jest może ktoś od nich tutaj i może pomóc?

Rozmowa z chatu:
Natalia: Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą William Hill!
Artur: witam
Natalia: Witam
Natalia: Nazywam się Natalia. W czym mogę pomóc?
Artur: maksymalnie wyplata na neteller trwa 24h tak?
Natalia: Jeśli została wysłana przez nasz dział finansowy, tak.
Artur: moze mi pani powiedziec jak sie czuje moja wyplata, na jaki jest etapie?
Natalia: Pana wypłaty jeszcze nie zostały wysłane.
Natalia: Czekamy na zakończenie procesu sprawdzania konta przez nasz dział bezpieczeństwa.
Artur: a mozna ich popedzic?
Artur: co ta trzeba sprawdzac tak duzo?!?
Natalia: Sprawdzane są wszystkie dane na koncie oraz aktywność gracza.
Natalia: Niestety nie mamy ramy czasowej. Może to zająć nawet kilka dni.
Artur: no to moze ja dosle jakies jeszcze dokumenty?
Artur: zamrazacie mi moje pieniadze, ktore potrzebuje
Natalia: W tej chwili czekamy na odpowiedź działu. Jeśli będą potrzebne dodatkowe dokumenty otrzyma Pan od nas informacje mailowo.
Artur: ile moze potrwac to cale zamieszanie maksymalnie?
Natalia: Maksymalnie tydzień.
Artur: od daty zlecenia wyplaty, czy od teraz?
Natalia: Od teraz
Artur: paranoja, ale nie moge zrobic nic innego jak poczekac. pozdrawiam!
Artur: i dziekuje za rozmowe.
Natalia: Pozdrawiam serdecznie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wypłacałeś już wcześniej pieniądze? Jeśli mają jakieś podejrzenia dotyczące konta to mogą przecież przeprowadzić &quot;dogłębniejszą&quot; weryfikację i nic z tym nie zrobisz, trzeba czekać.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie wypłacałem, ale po co w takim razie weryfikacja wcześniejsza? I po co tyle czasu czekać? Tym bardziej, że wcześniej z tego samego portfela wpłacałem pieniądze.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Takie ich prawo, z tym się nie da nic zrobić i trzeba czekać, poza tym ciesz się że nie chcą chociażby Twojego zdjęcia gdzie trzymasz dowód, u niektórych buków takie praktyki to niemal norma.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie pozostaje nic innego jak u nich nie grać. Taką mają politykę wobec Polski, a za to wszystko można podziękować osobom które wyłudzają bonusy na kota i psa ???? To jest bardzo renomowany bukmacher, ale tylko dla europy zachodniej, a nas trzeba traktować jak trzeci świat, bo tworzymy fikcyjne konta dla 100zł czy 100e :;/:
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jeśli zdjęcie z dowodem przy twarzy miało by przyśpieszyć to wszystko, chętnie bym je zrobił. Poza tym zaproponowałem im dosłanie potrzebnych dokumentów. Wielki minus dla WH!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ WILLIAM HILL!!!
Opiszę konkretnie sytuację:
1. Rejestracja z forum, aby dostać freebet.
2. Wpłata 26E z konta bankowego.
3. Postawienie 2 zakładów.
4. Otrzymanie freebetów i wykorzystanie ich.
5. Wpłata z Neteller 10E, aby móc wypłacić pieniądze na to konto.
6. Stan konta opiewa na około 240E.
7. Wypłata 60E, zlecona na Neteller.
8. Wiadomość o dodatkowej weryfikacji (wysłane prawo jazdy i wszystko ładnie, ale potrzebują rachunku, a ja same pdfy posiadam).
9. Poszedłem do salonu orange, gość powierdził z oryginałem i wysłałem im to, ponoć może być.
10. Najlepsze jest to, że wpłaciłem przez neteller, a już podobno stwierdzili że wypłacić muszą na konto bankowe, paranoja!
11. Czekam na weryfikację kompletną i na potwierdzenie wysłania kasy.
resztę edytuję.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Nie pozostaje nic innego jak u nich nie grać. Taką mają politykę wobec Polski, a za to wszystko można podziękować osobom które wyłudzają bonusy na kota i psa ???? To jest bardzo renomowany bukmacher, ale tylko dla europy zachodniej, a nas trzeba traktować jak trzeci świat, bo tworzymy fikcyjne konta dla 100zł czy 100e :;/:
Pieprzysz bzdury kolego, widocznie masz jakieś kompleksy!! Myslisz , że ludzie z zachodniej europy sa uczciwi i kryształowi i nigdy nie nadużywali bonusów?? To raz, a dwa, to firmie WH nie przeszkadza przykowanie depozytów z jak to nazywasz trzecieg świata. Więc niech sie zdecydują i określą, bo w jedną stronę to wszystko działa bezproblemowow, a wdrugą sa schody. Najlepiej to niech firmy robią weryfikacje przed depozytem jak chcą byc uczciwe i spełaniać przepisy przeciwko praniu brudnych pieniedzy
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Najlepiej to niech firmy robią weryfikacje przed depozytem jak chcą byc uczciwe i spełaniać przepisy przeciwko praniu brudnych pieniedzy
He He. Też mnie to śmieszy, że niby walka z praniem brudnych pieniędzy i zapobieganie hazardu wśród nieletnich, ale weryfikacji nikt nie robi przed depozytem, dopiero przy ewentualnej wypłacie ,każda firma bez wyjątku ????
a tak btw, to póki co nie mam większych zastrzeżeń do WillHilla, dla profesjonalnego gracza Top 3 wśród bukmacherów, nie robią (póki co u mnie) problemów z wypłatą (oczywiście po weryfikacji), potrafią się spóźnić ze spadkami kursów, dość spora oferta, i co najważniejsze nie limitują od razu..., ja tam osobiście (póki co) polecam, a bardzo rzadko to robię ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ja wysłałem nawet rachunek, wszystko niby okej, ale wysłałem skan i potem jeszcze zdjęcie musiałem wysłać, porażka ta weryfikacja, a to tylko dlatego że ich ograbiłem...
czekam dalej.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Firma William Hill serdecznie każdemu odradzam!!!

Moja ostatnia rozmowa, szkoda gadać, nie chcą mi pozwolić wypłacić pieniędzy na konto w Neteller ???? , porażka i padaczka, odradzam!
Bartek: Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą William Hill!
Bartek: Nazywam się Bartek. W czym mogę pomóc?
Artur: witam raz jeszcze, rozłączył się pan, a nie wysłuchał mnie pan do końca
Artur: jakie metody wpłaty mi przysługują?
Bartek: Przelew bankowy.
Artur: a neteller?
Bartek: Niestety, nie.
Artur: dlaczego?
Artur: konkretnie proszę o wyjaśnienie
Artur: a nie posłużenie się regulaminem
Bartek: Proszę Pana, prosimy sprawdzićpunkt 7.9 regulaminu.
Bartek: Zaakceptował Pan regulamin w trakcie rejhestracji konta.
Artur: znam go, przytaczano mi nie raz go, ale chcę znać odpowiedź na pyanie - dlaczego odmawiacie mi wypłaty przez neteller? (odpowiedź &quot;mamy takie prawo&quot; mnie nie satysfakcjonuje
Bartek: Nie możemy podać dodatkowych szczegółów w tej kwestii.
Artur: dlaczego, skoro ta sprawa dotyczy bezpośrednio mnie?
Bartek: Dodatkowych szczegółów nie możemy podaći powtarzanie tego pytania nic nie zmieni w tej kwestii.
Artur: jeśli nie można wypłacać przez neteller, to dlaczego oferujecie taką ofertę wypłaty?
Artur: i co muszę zrobić, by móc korzystać z tej metody?
Bartek: Zgodnie z regulaminem: &quot;Będziemy starać się zrealizować Państwa życzenia dotyczące żądanej metody płatności i waluty. Jednakże nie możemy tego zagwarantować. Dlatego też możemy przetworzyć wypłatę i dokonać jej przy użyciu innych metod niż zażądane przez Państwa, np. przez innych operatorów płatności, przekaz bankowy lub przelew.&quot;
Bartek: To wszystko co możemy podać w tej kwestii.
Artur: co w takim razie trzeba spełnić za warunki, aby mieć możliwość wypłaty przez neteller?
Bartek: Jak będzie dostępna opcja będzie widoczna w zakładce wypłat.
Artur: panie Bartku, z całym szacunkiem, nie tak brzmiało moje pytanie
Artur: co za warunki muszę spełnić aby była widoczna?
Bartek: Nie ma określonych warunków.
Artur: w takim razie od czego to zależy i dlaczego mi taka możliwość nie przysługuje?
Artur: jestem jakiś gorszy?
Bartek: Proszę Pana, ma Pan dodatkowe pytania?
Artur: cały czas próbuję uzyskać informację, czy i kiedy będę mógł korzystać z wypłat przez neteller. jeśli pan nie może mi odpowiedzieć na to pytanie, to proszę o kontakt z osobą bardziej kompetentną, która może mi udzielić informacji i pomóc
Bartek: Proszę Pana, powtarzanie tego samego pytania nic nie zmieni.
Bartek: Radzimy sprawdzać co okresowo czy jest taka opcja w dziale wypłat.]
Artur: nie mam zamiaru czekać i zamrażać pieniędzy, bo wam się tak podoba i nie udostępniacie mi możliwości wypłaty przez neteller, dlatego proszę o kontakt z osobą bardziej kompetentną, mogącą mi pomóc
Bartek: Prosze Pana, życzę miłego dnia.
Bartek: W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy ponownie do kontaktu!
Bartek - rozłączenie.
Poza tym to jak się tam traktuje klienta, woła o pomstę, szkoda słów.
Można tam złożyć skargę jakąś?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
tak to juz jest w tej branży, buki robią co chcą bo nie muszą walczyć o klientów. Ja osobiście gram tylko u buków, i w kasynach, gdzie wypłaty na e-portfele zajmują do kilku godzin. Przetrzymywanie kasy przez bukmacherów służy tylko temu, ze licza ze sie nie powstrzymasz, zaczniesz grać i przegrasz kase, innego wytłumaczenia nie ma. To jest tak samo, jakby w kasynie ktoś wygrał, poszedł z żetonami do kasy ,a tam by dostał karteczke, że ma przyjść z zetonami za 4 godz ????
 
Do góry Bottom