>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
P 1

piap1

Użytkownik
Ok tylko teraz potrzebuje dodać metode płatnośći (przelew bankowy) tylko niewiem jak to zrobić prosze o pomoc tych którzy już wyplacali u wiliama.
 
P 1

piap1

Użytkownik
Wiliam Hill nie pobiera żadnych oplat za wyplate.Musisz jednak uważac w jakiej walucie zdecydujesz grac.Ja np wplacałem w dolarach jak był po 3.1 a jak wyplacalem to policzyli mi po 2.65
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wiliam Hill nie pobiera żadnych oplat za wyplate.Musisz jednak uważac w jakiej walucie zdecydujesz grac.Ja np wplacałem w dolarach jak był po 3.1 a jak wyplacalem to policzyli mi po 2.65
Ja chciałbym zapytać przed założeniem konta w WH o to, czy wpłacając przez Przelewy 24 ze swojego konta bankowego w złotówkach moja wpłata zostanie przez system przewalutowana na walutę jaką sobie wybiorę w czasie rejestracji?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
tak jak na kadzym buku placisz kilka groszy drozej przy przewalutowaniu na jedna jednostke, ciesz sie ze chociaz p24 nie nalicza ci zadnej swojej prowizji, dopiero przy wyplacie z mb
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wiliam Hill nie pobiera żadnych oplat za wyplate.Musisz jednak uważac w jakiej walucie zdecydujesz grac.Ja np wplacałem w dolarach jak był po 3.1 a jak wyplacalem to policzyli mi po 2.65
Jeszcze mam do Ciebie małe pytanko.Ile czasu minęło od momentu zlecenia wypłaty do chwili kiedy kasa pojawiła się na Twoim kocie bankowym?
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1. Założyłem sobie konto na william hill i czy przy pierwszej wpłacie otrzymam bonus powitalny. Jestem obecnie w Anglii i wybrałem walute FUNTY...
2. Jak wysłać skan dowodu osobistego do william hill
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w William Hill
Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 100 €/ £


Super promocja w William Hill! Nie możesz jej przegapić! Do 100 EUR/GBP bonusu powitalnego z atrakcyjnymi warunkami! Nie zwlekaj! &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;&lt;&lt;&lt; i zgarnij bonus! William Hill to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na świecie! Firma godna polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.
Poniżej krótka instrukcja otrzymania bonusa:
Krok 1: Zarejestruj się w William Hill ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu ==&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;== wpisując podczas rejestracji kod promocyjny PL100.

Krok 2: Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości conajmniej 10 EUR / 10 GBP.

Krok 3: Otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 100 € / 100 £.
REGULAMIN PROMOCJI:

Warunki otrzymania bonusa

  1. Oferta promocyjna jest skierowana tylko dla nowych graczy polskojęzycznego serwisu zakładów sportowych w William Hill.
  2. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać pierwszej wpłaty o wartości conajmniej 10 EUR / 10 GBP.
  3. Maksymalna kwota bonusa wynosi 100 EUR / 100 GBP.
  4. Bonus odpowiadający 100% wartości pierwszej wpłaty zostanie zaksięgowany automatycznie na koncie gracza w ciągu 72 godzin od dokonania pierwszej wpłaty.
  5. Warunkiem koniecznym do skorzystania z oferty jest wpisanie wielkimi literami kodu: PL100 w formularzu rejestracyjnym w polu „Kod promocyjny”. Gracz, który nie wpisze poprawnego kodu promocyjnego nie będzie uprawniony do skorzystania z oferty.
  6. Oferta promocyjna skierowana jest tylko i wyłącznie dla rezydentów Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
  7. Oferta promocyjna jest ważna do 31 sierpnia 2011. Organizator zastrzega sobie prawo do wycofania oferty w dowolnym momencie.
  8. Aktualni gracze nie kwalifikują się do wzięcia udziału w promocji.
  9. Przyznany bonus moze być wykorzystany tylko w zakładach sportowych na polskojęzycznej stronie William Hill. Bonus nie może być transferowany do Pokera lub Kasyna. W przypadku takiego transferu bonus zostanie anulowany.
  10. Gracze mogą mieć jeden aktywny bonus w danym momencie. Aby wziąć udział w innej promocji należy spełnić warunki obrotu niniejszej oferty.
  11. Do promocji kwalifikuje się każda, dowolnie wybrana metoda wpłaty.
  12. Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. Konta prowadzone w innych walutach są wyłączone z niniejszej oferty.


Warunki obrotu i wypłaty bonusa

  1. Aby uwolnić i wypłacić przyznany bonus należy dokonać 4-krotnego obrotu bonusem i wpłatą po kursie minimalnym 1.50. [4*(wpłata+bonus) po kursie minimalnym 1.50]
  2. Selekcje o kursie mniejszym niż 1.50 nie wliczają się do warunków obrotu.
  3. Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
  4. Do obrotu nie wliczają się zakłady złożone na wyścigi konne i chartów.
  5. Do obrotu nie wliczają się anulowane zakłady.
  6. Do obrotu wliczają się tylko zakłady postawione w polskojęzycznym serwisie zakładów sportowych w William Hill.
  7. Bonus jest ważny przez 90 dni od dnia jego przyznania.


Warunki i postanowienia ogólne

  1. Organizatorem tej promocji są firmy WHG Trading Limited oraz WHG (International) Limited (“William Hill”), które są właścicielami strony William Hill. Obowiązkiem uczestnika niniejszej promocji jest zapoznania się z regulaminem promocji.
  2. Promocja jest przeznaczona tylko dla graczy rekreacyjnych.
    • Promocja jest ograniczona do jednego konta gracza na jedno gospodarstwo domowe, rodzine i adres IP.
    • Organizator rezerwuje sobie prawo do odmówienia przyznania bonusa, jeśli w/w warunki zostaną złamane lub wystąpi inne nadużycie bonusowe.

  3. Wszelkie pozostałe kwestie uregulowane są w WARUNKACH KORZYSTANIA ZE STRONY ORAZ USŁUGI TELEZAKŁADÓW.
Nie zwlekaj!
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt; oraz skorzystaj z jednej z najlepszych promocji na rynku u bukmachera William Hill znanego na całym świecie.

Temat o promocji William Hill ==&gt; Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mam dwa pytania:
1. Założyłem sobie konto na william hill i czy przy pierwszej wpłacie otrzymam bonus powitalny. Jestem obecnie w Anglii i wybrałem walute FUNTY...
2. Jak wysłać skan dowodu osobistego do william hill
wchodzisz na moje konto, po prawej masz &#39;potrzebujesz pomocy wejdz na czat&#39; i po odczekaniu swojej kolejki piszesz babce że chcesz zweryfikować konto i ładujesz im skan za pomocą &#39;attach file&#39; w tymże okienku czata
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem kasę na konto w WH poprzez przelewy24 zrobiłem co miałem zrobić i chcę ją teraz wypłacić. Jest jednak pewien problem bowiem nie mogę jej wypłacić przez przelewy24. Nie mogę też zmienić formy płatności dopóki nie wyczyszczę obecnego stanu konta. (przynajmniej tak zrozumiałem)
W jaki sposób mogę wydostać moje środki? Pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem? Będę niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem kasę na konto w WH poprzez przelewy24 zrobiłem co miałem zrobić i chcę ją teraz wypłacić. Jest jednak pewien problem bowiem nie mogę jej wypłacić przez przelewy24. Nie mogę też zmienić formy płatności dopóki nie wyczyszczę obecnego stanu konta. (przynajmniej tak zrozumiałem)
W jaki sposób mogę wydostać moje środki? Pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem? Będę niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam
Kolego, przez przelewy24 pieniędzy się nie wypłaca (jest to tylko jedna z form wpłaty). Na pewno w opcjach wypłat masz coś takiego jak przelew na rachunek bankowy. W taki sposób na 100% wypłacisz swoje środki.
Pozdro.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Kolego, przez przelewy24 pieniędzy się nie wypłaca (jest to tylko jedna z form wpłaty). Na pewno w opcjach wypłat masz coś takiego jak przelew na rachunek bankowy. W taki sposób na 100% wypłacisz swoje środki.
Pozdro.
Tak, była taka opcja tylko nie dało się jej ustawić. Tzn była zarejestrowana, ale to łączyło się niby z przelewy24. Długo by to w sumie tłumaczyć. Zakręcone to było jak nie wiem. Ale do rzeczy. Wpłaciłem dodatkowo 10 euro przez moneybookers, aby dodało mi tą formę płatności i mimo zapewnień konsultantki na czacie, ze będę mógł w ten sam sposób wypłacić pieniądze rzekomo nie mogłem. Ów transfer przez MB się po prostu nie wyświetlał, a przy wypłacie ciągle widniał mi napis w stylu &quot;że nie mogą zrealizować wypłaty przez co najmniej jeden z zarejestrowanych sposobów&quot; Widziałem oczywiście tylko jeden sposób wypłaty - przelew bankowy. Próby dodania innego kończyły się jakimś błędem i komunikatem, że zanim zmienię sposób wypłaty muszę wyczyścić konto obecnym sposobem... Ot takie błędne koło.
Gdzie był więc problem? W kodzie IBAN. Na jego początku trzeba było dać PL, aby system dobrze wszystko załapał i pozwolił przejść do następnej strony. Później obyło się już bez problemów. Mogłem wypłacić pieniądze zarówno przez MB jak i przelew bankowy. Czekam teraz tylko na zaksięgowanie.
Firma jednak dość mocno mnie do siebie zraziła. Pomijając już fatalne przeglądanie postawionych meczy, ŻADEN z 5 konsultantów na czacie nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy. Każdy też w sumie miał inną tezę. Jeden stwierdził, że to wina przelewów24 i muszę to zmienić na transfer bankowy bo przez to nie wypłacę. Druga pani w ogóle nie wiedziała o co chodzi i co ja w ogóle od niej chcę. Trzecia osoba stwierdziła, że nie spełniam jakiś wymogów regulaminowych i dlatego automatycznie wyświetla mi się komunikat o braku możliwości wypłaty. Na pytanie jakiego wymogu nie spełniam oczywiście nie była w stanie odpowiedzieć. Najlepsza jednak była 4 konsultantka, której podałem wszystkie moje dane do transferu i nie wiedziała, że w kodzie IBAN na początku musi być PL.... Piąta osoba doradziła mi z kolei, abym zrobił dodatkowy transfer przez MB i w ten sposób wypłacił skoro nie mogę przez przelew bankowy.
Krótko mówiąc ???? dla kadry konsultantów.
Również Pozdrawiam.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeszcze dodam jedna informacje do postu @Warciarza. Jesli chodzi o te niespelnione warunki regulaminu to najprawdopodobniej moga to byc dwie sprawy (odnosze sie teraz do ogolu, nie do kolegi): albo brak zweryfikowanego konta, albo nie wykonanie obrotu bonusem.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
A jak dlugo trwa wyplata kasy (nie bonusu) przelewem na polskie konto, wyplcilem 100 funtow i juz czekam ponad 10 dni roboczych ...
P.S Apropo bonusu, pisza ze trzeba go obrocic tam iles razy...ja sprobowlem wyplacic bez obrotu i odziwo wyplata poszla...nic juz nie rozumie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom