>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dubel z BAH - @1,95 ✅

Tig - Potapova 2 @1,49 ✅

Potapova wielki talent, mistrzyni juniorskiego Wimbla sprzed sezonu. Tig w tym sezonie rozegrała bardzo dobry turniej w Miami, ale to był hard i od tego czasu minęło sporo. Później rozegrała tylko 3 mecze, przegrała gładko z Vekic i Schiavone a w Roland Garros skreczowała przy stanie 1-6 0-1 w pojedynku z Pavlyuchenkovą. Teraz powraca na kwale Wimbla, tyle, że na grassie ugrała do tej pory zaledwie jednego seta z Kostovą, poza tym porażki 2-6 0-6 z Wongteanchai i 4-6 4-6 z Errani. Potapova ofensywna, bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie, jest faworytką.
Jabeur - Zhuk 1 @1,31 ✅

Kurs bardzo dobry jak na możliwości Jabeur na grassie. Bilans 23-8, dobry występ w Mallorce. Bardzo dobrze serwuje, mocno uderza forhendem. Rywalka młoda, bilans na trawie 0-1, przegrała w tym sezonie 0-2 z Savinykh. Tunezyjka jest zdecydowaną faworytką.
Swan - Abduraimova 2 @2,05 ✅
Bez kursów napisałem sobie na kartce - Abduraimova 2,5/10, dałbym jej więcej niż 50 procent szans, a tutaj mamy @2,05 więc klasycznie - value. Abduraimova to tenisistka obdarzona świetnymi warunkami fizycznymi (184cm) co przekłada się na mocny serwis. W ubiegłym sezonie bardzo udanie zaprezentowała się na grassie, bilans 9-3, wygrała turniej ITF w Karuizawie, pokonując m.in. De Vroome i Mestach. Swan na trawie 3-8, jest pięć lat młodsza. Nie wim czemu buki faworyzują Brytyjkę, ale ja próbuje Abduraimovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Krunic vs Martic. Martic 2.08 Fortuna
A wiec tak, niedlugo główny Wimbledon ale juz w kwalifikacjach znalazlem ciekawy typ.
Martic ma na pewno wieksze doswiadczenie jezeli chodzi o poziom zawodniczek z ktorymi spotykala sie w ubieglych tygodniach. Grala ze Svitolina, Sevastova, Keys we French Open i uległa po walce ze Svitolina majac ogromne szanse ograc ukrainkę, prowadząc z nia bodaj 5:2 w trzeciej partii.. Zwyciezca tej pary zagra juz w 1 rundzie Wimbledonu a wiec stawka duza. Krunic ladny turniej w Manchester ale nie oszukujmy sie , ze poziom rywalek nie byl tam wysoki. Krunic po Us Open kilka lat temu spuscila z tonu i gra bardzo przecietnie. Gra taki troche szalony tenis jak Paire, jak wejdzie to wejdzie jak nie to porazka. Z Martic, ktora jest wg mnie bardziej regularna zawodniczką, jest w lepszej formie, ładnie pokazała sie na Roland Garros szans za duzych miec nie bedzie. Buki trochę faworyzuja serbke bo pierwsze dwie rundy przeszla jak burza i ten turniej w Manchesterze gdzie byla w finale. Jednak ja idę w Martic z racji jej formy z ostatnich tygodni, gra rowniejszy tenis i jest po prostu lepsza na ten moment. Martic jak sie weźmie to tu nawet moze nie oddac seta serbce.
2:1 Martic .
Duque Marino vs Falconi. Duque Marino 1.84 Fortuna
Tutaj buki dobrze wystawiły kursy. Obie na trawie nie grają dobrze. Jednak ogladalem kilka meczy Duque i jest to tenisistka zdolna,inteligentna i potrafi powalczyc. Wiekszosc jej spotkan wyglada tak, ze gra dziewczyna 3 sety. Pierwszy set gladko wygra, w kolejnym daje sie wyszalec rywalce i przegrywa, a w trzecim dominuje. Czasami przegra pierwszy set i dwa kolejne padają jej łupem. We French Open nie zagrala tragedii, odpadla z Cepede po trzech setach,ktora rowniez sie pokazala z lepszej strony w Paryzu. Idę w Duque bo znam jej styl gry, potrafi zagrac skrótem czy slajsem, gra wszechstronnie i wg mnie wypunktuje Falconi w trzech setach jak to w jej stylu bywa. Typ trochę na wyczucie ale pamietajmy,ze Falconi nic nie pokazala w Paryzu,odpadając w 1 rundzie ale kwalifikacji !!! Teraz lepiej to wygląda niz na clayu, bo jest w finalowej rundzie Wimbledonu ale ma tenisistke z wyzszej polki niz Moore czy Kostova,ktore ograla w pierwszych rundach kwalifikacji.
0:2 Falconi win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Duque Marino - Falconi 2 @1,95 Uni ✅

Kolega Pikarafa podał typ na Duque Marino, jednak ja bardziej skłaniałbym się ku Falconi. Przede wszystkim stwierdzenie &#39;obie nie grają dobrze na trawie &#39; nie jest do końca prawdziwe bowiem statsy Falconi na grassie przy bilansie Kolumbijki wypadają bardzo okazale (24/16 v 11/18). Oczywiście - bilanse nie grają, ale ewidentnie widać, że Irina woli szybsze nawierzchnie i gra na trawie jej służy. W ubiegłej edycji Wimbla w pierwszej rundzie mocno powalczyła że świetnie grającą na tej nawierzchni Erakovic, potrafiła wygrywać z Barty , Flipkens czy Bouchard. Jej styl pasuje na trawę, potrafi skrócić grę, zagrać slicem. Forhend wygląda całkiem solidnie. Duque Marino niby próbuje grać kombinacyjnie jednak jej nawierzchnią jej mączka, pewne schematy z gry na clayu zostają. Ja oceniam szansę 55/45 dla Amerykanki, także przy kursie @1,95 w Uni mamy value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ahn K. - Sabalenka A.
Kurs do dubla idealny, a wydaje mi się, że tutaj zdecydowanie faworytka jest zawodniczka z Ameryki. Ahn zdecydowanie pasuje pod trawę. Mocne uderzenia, szuka kończących. Fajnie się porusza po korcie i też nie przypadek, że w tym sezonie na trawie bilans 9 spotkań, 2 porażki. Bardzo fajny turniej w jej wykonaniu w Nottingham, gdzie skończyła dopiero w ćwierćfinale i to po problemach zdrowotnych bo z Pironkowa brała dwa razy medicala i coś tam jej dolegało. Natomiast Sabalenka wyżej niż w itfie nie zagrała na trawie. To młoda zawodniczka, ale w tym sezonie słabo. Nawet w itf Ilkley odpadła w pierwszej rundzie z Paolini. Liczę tutaj na formę Amerykanki i że to ona zagra w turnieju głównym. Kurs ok.
Ahn K.
@1.56
Unibet
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Duque Marino - Falconi 2 @1,95 Uni ✅

Kolega Pikarafa podał typ na Duque Marino, jednak ja bardziej skłaniałbym się ku Falconi. Przede wszystkim stwierdzenie &#39;obie nie grają dobrze na trawie &#39; nie jest do końca prawdziwe bowiem statsy Falconi na grassie przy bilansie Kolumbijki wypadają bardzo okazale (24/16 v 11/18). Oczywiście - bilanse nie grają, ale ewidentnie widać, że Irina woli szybsze nawierzchnie i gra na trawie jej służy. W ubiegłej edycji Wimbla w pierwszej rundzie mocno powalczyła że świetnie grającą na tej nawierzchni Erakovic, potrafiła wygrywać z Barty , Flipkens czy Bouchard. Jej styl pasuje na trawę, potrafi skrócić grę, zagrać slicem. Forhend wygląda całkiem solidnie. Duque Marino niby próbuje grać kombinacyjnie jednak jej nawierzchnią jej mączka, pewne schematy z gry na clayu zostają. Ja oceniam szansę 55/45 dla Amerykanki, także przy kursie @1,95 w Uni mamy value.
No i ladnie to mi sie podoba, od razu kontrTyp i trafny. Martic wytrzymala trzeci set swietnie z Krunic a Falconi tutaj no zle typowalem ale dobrze ze zrobiles kontrTyp,ktory wszedl.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wimbledon juz w poniedzialek.
W turnieju znalazla sie 17 letnia Andreescu oraz niespodzianka wieksza 16 letnia Potapova , no proszę młodość wita.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wimbledon juz w poniedzialek.
W turnieju znalazla sie 17 letnia Andreescu oraz niespodzianka wieksza 16 letnia Potapova , no proszę młodość wita.
Potapova wygrała juniorskiego Wimbla w ubiegłym sezonie, super, że przeszła kwale. Jej styl pasuje idealnie na grass, jest ofensywnie usposobiona. Porównania do Maryśki nie są bezpodstawne, Shara wygrywała Wimbledon w wieku 17 lat, Anastasia może ją przegonić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom